Pomoc techniczna Aukcja-hydranty, busy, udowodnij "NIEBOTA"

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika styczwasz, 17 października 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. styczwasz

    styczwasz User

    Ile czasu można zaznaczać hydranty, rowery, przejścia dla pieszych, busy, samochody, światła uliczne i sto innych bzdur? 3 minuty??? 5 minut??? I na koniec brak efektu??? ^^
    Ile czasu trzeba stracić, żeby udowodnić, że nie jestem botem????????????????????????????
    Czemu latających botów nie banujecie?????????????????????????????????????????
    Tylko blokujecie na siłę CAŁKOWICIE licytowanie na aukcji? Co z tego macie???? Jaki zysk?
    Bo nie rozumiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    P.S. Nawet forum macie z błędami! Jakieś wpisy niby ode mnie daje pod moim postem, których nie mogę usunąć.
    Co tu mówić o usuwaniu błędów w aukcji, BOTÓW z gry ??? STRATA CZASU!!!!!!!!!
     
    Ostatnie edytowanie: 17 października 2020
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.