aukcja i dziwny statek

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika *zyguzygu*, 23 grudnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *zyguzygu*

    *zyguzygu* User

    Przepraszam trochę za tytuł, ale dzisiaj byłem światkiem ciekawej rzeczy.
    Na aukcji był dostępny goliat dający 5% na strzał, czyli statek normalnie kosztujący 100000uri i którego nie ma normalnie na aukcji.
    Jednak u mnie był, przelogowałem się i nadal był, zalicytowałem i dalej był. oczywiście później zero śladu po nim, proszę sprawdźcie o co kaman, pozdrawiam ekipę.
     
  2. *zyguzygu*

    *zyguzygu* User

    A jednak pozostał ślad bo zostałem jego posiadaczem za całego miliona kredytów, ciekawe rzeczy się dzieją na tych aukcjach .
     
  3. Missing

    Missing User

    jak bys podal nazwe tego goliatha to by bylo lepiej :D by wtedy ktos moze odpisal tb czy powinien on byc na aukcji czy nie :D
     
  4. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    zobacz w hangarze i nazwe daj ;)
     
  5. majkiski13

    majkiski13 User

    +5% to szalu nie ma i tak
     
  6. *zyguzygu*

    *zyguzygu* User

    Przepraszam, trochę mnie tu nie było, goliat to G-ENFORCER
    Oraz wiem że 5% to szału nie ma, ale fakt że na licytacji, go być nie powinno.
     
  7. Raghveir

    Raghveir User

    To jest jeden z podstawowych ( i pierwszych ) designów, obecnie funkcjonuje jako osobny statek ( patrz widok w hangarze ).

    Dlaczego nie powinno go być na aukcji ? Jego cena to 10k kredytów zazwyczaj :)
     
  8. *zyguzygu*

    *zyguzygu* User

    Exlelet, veteran i bastion te są na aukcji.
     
  9. Michers

    Michers User

    enforcer tez jest, ale jak go kupiłeś to już go nie masz na aukcji