AUTOMATY

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika *BOCHUN*, 30 czerwca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. *BOCHUN*

    *BOCHUN* User

    Mam pytanie na które od dłuższego czasu nikt nie chcę Mi udzielić odpowiedzi,a mianowicie.Kiedy BA w końcu wyleci na mapę i zobaczy w co nie uczciwe graczy zmienili grę DarkOrbit.Czemu BP nic z tym nie robi.80% graczy lata na botach a zero reakcji.Uznaliście że jakiś beznadziejny program zrobi wszystko za was.200 osób lata na bocie przez cały dzień na 5-3 i rzadko kiedy można spotkać osobę która się świeci na żółto.To jest chore w co pozwoliliście zamienić tą grę.Za darmo zgarniacie miesięczne bonusy,ulepszacie konta a nic nie robicie.
     
    -dshh14- lubi to.
  2. Javelin

    Javelin User

    99% to boty i tylko one utrzymują tego trupa , gdyby nie boty ta gra już dawno by przestał istnieć - przypomnę ze kiedyś była fala banow za boty i co zauważyło BP ? brak wpływów z premki rabatow i bosterow i wniosek wyszedl im jeden nie banowac ;) Teraz jestem w szoku ze nie widza braku wpływów z 50% i nie banuja ręcznie oszustów ze zbugowaną powazką ( pseudoskrypt nic nie dał )
     
    allah24 i -dshh14- lubią to.
  3. Kemot81

    Kemot81 User

    W tej grze nie ma botow prosze nie insynuowac z tworcy gry nie radzą sobie z tym problemem od poczatku istniania gry.
     
    Legenda lubi to.
  4. izi932

    izi932 User

    Pomijając fakt zenie ten dział to pora się przyzwyczaić przez te kilkanaście lat tej gry do błędów, bugow, botów itp. Ta gra kiedyś polegała na lataniu po mapach i biciu się a teraz to gra polega na puszczenie bota, włączeniu programu do namierzania . Tak się zmieniła gra
     
  5. Nie zauważył, bo tylko na naszym serwerze jest taka ilość zbugowanych kont. Na pozostałych łącznie są może z trzy, więc te najważniejsze serwery nadal kupują 50tki i gra ma się świetnie. Może i naszym serwerem kiedyś zaopiekuje się ekipa, która gra w darkorbit i zauważy kilka błędów. xd
     
    ★Lσкi★ lubi to.
  6. Inferis

    Inferis User

    No Ja bym na to nie liczył. XDdd
     
  7. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Takich graczy należy zgłosić do pomocy technicznej, gdzie są przesyłani do centrali i centrala decyduje o banach odnośnie botów. Więc to, że sobie BA wyleci popatrzeć nic nie da. :)
    zamykam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.