Ban za nic

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Adix525, 21 marca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Tags:
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Adix525

    Adix525 User

    Witam.

    Drogich użytkowników, drogich czytelników, graczy, oraz przedewszyskim WITAM ADMINÓW TEJ JAKŻE CUDOWNEJ GRY.

    Jestem zdumiony że muszę poniżać się do tak idiotycznych w moim mniemaniu postów ale administratorzy gry nie dali mi wyboru.

    Otóż..
    Dostałem bana! Tak. Jak wielu z was wie wylała się fala banów z powodu tz "pociągów". I dobrze. Popieram całym sobą. Z tym że komuś się coś niestety-delikatnie mówiąc-pomyliło. Niech mi ktoś wyjaśni jakie były kryteria zainkasowania owego bana. Czym kierowali się ludzie, którzy byli decyzyjnymi w sprawie rozdania owych banów. W moim przypadku: nie wiem. Zwyczajnie żyje w totalnej nie wiedzy, czym mogłem zawinić, co skłoniło ich do podjęcia takiej decyzji. Krótka notka na temat mnie, mojego konta, gry:
    - w grze od ponad 10 lat (naturalnie z przerwami)
    - posiadacz konta OD SAMEGO POCZĄTKU JEGO ISTNIENIA
    - w grze zawsze czysto, wspomagacze tylko te legalne (tj. płatności)
    - po długiej przerwie powrót do gry, bez klanu
    - gra głównie w pojedynkę
    - w niedzielę kupiona licencja bojowa, premka na tydzień ~ 45 zł wydane

    Co poszło nie tak? Ban poszedł nie tam gdzie trzeba. W imię czego został wymierzony? Co z moich poczynań w grze zasługuje na karę. Bo napewno nikt mi nie wmówi że chodzi o pociąg, czy bocenie.

    Oczekuje jasnych, klarownych odpowiedzi, z dowodami na słuszność bana.

    Ps: Będę drążył temat dopóki nie zostanie on w pełni wyjaśniony.
     
  2. Mam identyczną sytuacje, konto zawsze czyste nigdy nie latało na bocie tym bardziej na tych "TrainBotach" za które niby teraz posypały się bany, napisałem odwołanie około 13 i o 19 odpisali mi że konto zostało zablokowane na używanie bota i zgłoszenie zamknięte, 0 innych wyjaśnień, totalnie nic i to ma niby być wsparcie? To jest support gierki w której uczciwy gracze dostają rykoszetem bana razem z osobami które bociły? Z tego co widziałem w rankingu niektóre konta które latały na pociągach stoją dalej a niektórzy niewinni gracze stoją z banem xD! Może następnym razem jak wypuścicie skrypt to przetestujcie go na jakimś testowym serwerze lub róbcie to ręcznie bo to kolejny raz jak zawalacie jakąś sprawe.
     
  3. rivixd21

    rivixd21 User

    To ja do nich napisałem to dostałem wiadomość że musze im podać nick i ID, gdzie przy wysyłaniu zgłoszenia jest to wymagane żeby to podać XD. Kompetencja pomocy technicznej wykracza poza moje wyobrażenia XD.
     
  4. Biedacy. Niestety takie jest życie w DO
     
  5. Iddek

    Iddek User

    Nagle każdy zrobił sie uczciwy i wszyscy nieslusznego bana dostali? może koledzy podadzą swoje nicki z gry jak tacy odważni a ocenimy czy faktycznie piszecie prawde
     
    STRADIVARI71 lubi to.
  6. hahahahahaha pare banów poszło i zaraz forum bedzie zalane jaki ja jestem uczciwy jak ja to nie płace za premium...
    dostałeś bana i tyle nie drąż albo latałeś z botami w grupie i zaliczyło cię do nich albo po prostu używałeś i zostałem dosięgnięty ręką sprawiedliwości BP hahaha :D

    ponad to już tyle razy mieli upomnienia... zamiast od razu dać perma bana to dalej będą upominać haha to jest porażka
     
    Ostatnie edytowanie: 22 marca 2023
    STRADIVARI71 lubi to.
  7. Dziwne że na każdym forum piszę się o tym że ktoś niesłusznie dostał bana rykoszetem, przypadek? Nie sądzę :)
     
    STRADIVARI71 lubi to.
  8. Adix525

    Adix525 User

    Adix 525. Sprawdzaj do woli.
     
  9. Adix525

    Adix525 User

    W jaki sposób do nich pisałeś? Nie bardzo wiem gdzie mogę się zgłosić żeby to do nich trafiło w odpowiedni sposób.
     
  10. Wierzę w pełni. To się już niestety zdarzało w przeszłości.
    Ja osobiście nowe konto założyłem z powodu "braku poprawnych danych". Nie wiem czy jestem w stanie odzyskać stare konto. Email już nie aktualny, ID użytkownika nie mam zapisanego :( A na serwerze globalnym nie gra się ciekawie bo nikogo tam nie znam a na Polska mam masę znajomych.
    Mam nadzieję, że w końcu ktoś tu odpisze bo temat warty uwagi.
     
  11. „Train Bota nadal jest na mapach juz zmodyfikowany czy bany odstraszyly chyba nie
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.