Opinie Bank Uridium

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 2 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!
    W czwartek, 2 maja wprowadzamy nową funkcjonalność - Bank Uridium. Akcja będzie trwała od czwartku, 2 maja do piątku, 17 maja.

    [​IMG]
    Oto krótki opis akcji: Wypełnij Bank Uridium, zanim skonczy się czas! Ukończ codzienne misje, aby zgromadzić Uridium w Banku. Kiedy on się wypełni, możesz go otworzyć w świetnej cenie!

    Poniżej zamieszczamy screenshoty z serwera testowego. Pokazują one, jak Bank napełnia się podczas robienia dziennych misji. Klikając otwórz przechodzisz do działu płatności, gdzie czekają na Ciebie oferty.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  2. Event z płatnością.
    Właśnie za to kochamy nasz Bugpoint :D
     
  3. Już myślałem, że jak kiedyś dało sie uri zamienić w kredyty to teraz zrobili odwrotnie tylko w realnej proporcji tj. 100k kredek za 1 uri.
    Za marzenia na szczęście nikt nie kara więc jest jak zawsze czyli hajs hajs i jeszcze raz hajs. Kilka lat temu jak był event to w realnych warunkach można było zdobyć dobre 100k uri robiąc misje czy zbierając eventowe paczuszki(pamiętam dynie z hallowen gdzie duże dawały 600 uri z częstotliwością zwykłych boxów 100 uri, a dodatkowo na każdej mapie była jedna b.duża dynia z 2k uri) i wtedy zarobek na alienach to było ok 2k uri na godzinę, a do gry była potrzebna tylko zielonka, rakiety za 5 uri i zebrać z alienów - głównie kraść z kubików - złotko na lasery. Teraz jak jest dziadostwo typu PP, PET, ulepszenia coś co kosztuje MILIONY uri oni dają event gdzie da się zarobić kilka tysięcy uri wydając ammo x4 lub lepsze albo na dodatek można sobie coś kupić za kasę. W 2008-9 wystarczyła premka, żeby być "gość" w tej grze - teraz bez premki nie ma sensu grać, a by coś osiągnąć można pakować i tysiąc złotych co miecha, a i tak nie gwaratuje, że będzie miało się wszystko, włącznie z dobrą rangą. Kiedyś ranga świadczyła o waleczności pilota (główne punkty za ubicia statków) teraz tylko GG na bosterach(za kasę oczywiście 50%) i jestem pan generał i nie umiem ubić zwykłej kryśki z x1.
     
    gigamen i wrednywirus lubią to.
  4. Cupak

    Cupak User

    A czy piraci z 5-x tego banku nie obrabują ? Lepiej trzymać uri w baku goliata
     
  5. Jaki jest sens tego eventu. Nie wiele osob kupuje uridium, bo się nie opłaca. 35k za 3€ nie mabzadnego sensu biorąc pod uwagę, że jeśli ktoś już kupi to uri to pewnie podczas helisy gdy jest 400%. Jeśli bp chce aby ludzie kupowali urke to niech zwiększa ilość/zmniejsza cenę o 2-3 razy, może nawet wiecej
     
  6. Ankalagon

    Ankalagon User

    Jeśli obrazki prawdziwe to napiszę tak.
    3 euro po dzisiejszym kursie - 4,2 zł x 3 = 12,6 zł za niecałe 35k uridium - do tego koszt siedzenia i napełniania banku, zużycia amunicji.
    Taką ilość uri to ja samemu z x1 w ciągu niecałej godziny mogę klepnąć a specjaliści od kubików lub innych alienów potrafią jeszcze więcej nie mówiąc o specjalistach sztucznej sztucznej inteligencji, którzy w takiej sytuacji śmieją się jak widza takie eventy. I jak kolega wspomniał wyżej.
    Dajcie 3x tyle urki za symboliczną złotówkę to może coś z tego będzie.
     
  7. Z tego co wiem to z misji codziennych żadna urka nie leci, więc jakie to misje na to uridium robić?
     
  8. Turok112

    Turok112 User

    Wyciskają kasę jak mogą.. Po co płacić wam, skoro nie ma chęci do gry? Eventy pod pieniądz zaraz będzie powrót do naprawy za uri lecz znając Bp to koszt wzrośnie z 500 do 5k uri. Jak tak dalej będzie to skończy się tak samo jak z BSG. PS. Ranga w tych czasach porażka.. mam 3 mln na MMO i tylko szef kapitan.. Wbije 4 to za miech mnie przebiją.. Wrota dobre do rozwijania konta ale te hadesy.. Porażka. I te ich okazje by ssać z nas ile się da.. Mogliby raz na rok w urodziny DO dać nam się obłowić w jakiś normalny sposób np nawet do 500k uri za tuzin misji. To nie jest wiele względem dzisiejszych czasów. Bank uridium dobre, bank to się zgadza ale nie uridium pazerne BP.
     
  9. bomba1902

    bomba1902 User

    Jak dla mnie powinni dać ten Bank Uridium i jeśli go napełnisz dostajesz za darmo uri jakie tam uzbierałeś. W obecnej formie to zbierasz "urke" w tym banku a później jeszcze musisz ją wykupić bez sensu ta akcja.
     
    STRADIVARI71 lubi to.
  10. Cupak

    Cupak User

    Zrobić Bank na 4-4 i wtedy można tam na niewidce wlecieć i wziąc 1 MLD Uridium, a potem będzie admin policyjnym stateczkiem szukał rabusiów :D
    Trzeba szybko wydawać tylko zanim nas złapie i dowali - 500 mln poważania :D
    Taki event może miałby jakiś sens :p

    [​IMG]
     
    rrr-roger500-rrr lubi to.
  11. mamut

    mamut User

    dobry event oby takich wiecej
     
  12. Ric0

    Ric0 User

    pozostawię ten event jak i reszte pomysłów z komentarzem w myślach bo tutaj można by bana złapać za wulgaryzmy jakie się cisną na usta :) 3 euro haha - inni za 15 euro mają zabawki które im zbierają 8-10 mln uri w 30 dni pozdrawiam ;)
     
  13. Kolejny pomysł który nic nie wnosi atrakcyjnego dla graczy,porażka.350 tysięcy uri zamiast 35 tysiecy za 3 euro jeszcze bym zrozumiał,tak to kolejna lipa :(
     
  14. Laser_Jet

    Laser_Jet User

    pojechali po bandzie - spindoktory - amatory :D
     
  15. poland102

    poland102 User

    no coments...
     
  16. Jasny sygnał gra sie kończy, przed zamknięciem trzeba wydoić ile się da :mad:
     
    gigamen lubi to.
  17. Czasy o których piszesz były piękne, pamiętam , że aby przelecieć z I do II gali to trzeba siębyło zbierać w kilka osób i nie było pewności , że się uda, wloty na mapy innych nacji czy na 4-4 w kilkudziesiąt osób to była "pianka na piwie" tej gry. To były fajne czasy i człowiek jak się dorobił majora to było wiadomo, że walczy jak lew rozwalając statki innych, a nie trzepie prestiż na x-2 lub x-3
     
  18. gigamen

    gigamen User

    Nie ma to jak płacić za odbiór nagrody za misję, którą się zrobiło.
     
  19. Adalon

    Adalon User

    No to policzmy:

    34 500 U = 12,6pln ( jak wyliczył kolega Ankalagon) u nas będzie pewnie 12,99 aby było bardziej marketingowo..
    czyli wychodzi 34 500 / 12,6 = 2 738 U / pln

    Helisa + płatność PSC/PayPal
    330 000 * 4 * 1,05 = 1 386 000 U / 400pln = 3 465 U / pln

    Nawet nie licząc czasu i amunicji poświęconej na "ładowanie" banku, to jeśli ktoś kupuje urkę na PLN to wykup banku jest stanowczo nieopłacalny - w trakcie helisy dostajemy o 727 uri więcej za każdą wydaną złotówkę..
     
    ~Outsider64~ i gigamen lubią to.
  20. Aster

    Aster User

    Nawet nie mam słów żeby opisać skalę debilizmu tegoż ekhm... ''eventu''. Skala desperacji BP jest naprawdę przeogromna. DO dla mnie się skończyło. Niestety... Przeżyłem z tą grą wiele pięknych chwil, ale to już dla mnie za wiele. Ewidentnie widać, gdzie nas mają... Szkoda słów, serio... :(
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.