Opinie Bank Uridium

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 2 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Turok112

    Turok112 User

    Racja ;)
     
    -dshh14- lubi to.
  2. ViperΔ

    ViperΔ User

    Fajny ten event, taki nie za fajny nie za tani, w sam raz.
     
    kris0211. i Cupak lubią to.
  3. Cupak

    Cupak User

    fajniunteńki :) jak ten kotek

    [​IMG]
     
    ViperΔ lubi to.
  4. Słyszałam, że lubicie spolszczone.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  5. Ankalagon

    Ankalagon User

    jakiś czas temu kumpel podesłał mi link do filmiku naszego moda BA_Astral na youtube z Dark Orbit- tytuł coś w deseń z Pamiętnika MODa czy jakoś tak - w którym to mod tłumaczył, że są oferty robione specjalnie dla kontrastu ( wiecie, z handlowego punktu widzenia ). To tak się teraz zastanawiam gdzie ten kontrast ? Gdzie ta opłacalna oferta i nieopłacalna hmmm.

    Jedno co mi się zgadza to opis i słowa - (... ) Otwórz, aby zdobyć TROCHĘ uridium za NIEWIARYGODNĄ CENĘ. ( tak cena jest niewiarygodnie wysoka i nie ma nic wspólnego z atrakcyjnością - jak dla mnie, jeśli ilość uridium to 34,500)

    Jak się znajdzie jakiś śmiałek co to otworzył to niech się pochwali, może się mylę co do atrakcyjności w niewiarygodnej cenie.
     
    Ostatnie edytowanie: 9 maja 2019
    kris0211. lubi to.
  6. Aster

    Aster User

    Śmiech na sali i tyle w temacie. Szczyt bezczelności i zachłanności BP. :mad::mad::mad:
     
  7. A testowy nie działa bo nikt uridium z Banku Uri nie kupował:p, to się DO nachapało:D, czy oni potrafią w ogóle na dzień dzisiejszy cokolwiek dobrze zrobić??...aaa zapomniałem...wrzucanie info po czasie - to im jeszcze wychodzi...
     
  8. SλώczγK

    SλώczγK User

    za chwilkę to BP wprowadzi bramki poboru opłat na każdym portalu za przelot :D
     
  9. Nie strasz niedługo mogą wrócić do naprawy statku za uridium w bazie firmy.Obecnie tylko naprawa na miejscu zniszczenia i przy najbliższych wrotach jest płatna.
     
  10. kris0211.

    kris0211. User

    Zrozumiałbym jeszcze, gdyby cena była stała, a Bank nie miał górnego ograniczenia... A tak to nie wiem czy śmiać się, czy płakać. Jak dobrze, że skończyłem z DO.
     
    Cupak lubi to.
  11. mm70_9

    mm70_9 User

    A działa na na bank uridium bous w trakcie promocji np. +400% ?
     
  12. lepiej nietestuj. bo jak zadziala to bedzieszmusial 2 raz kupowac ta sama urke :D
     
  13. Bonusy typu "300%" czy "400%" nie działają na ofertę promocyjną "Bank Uridium".
     
    TL_Eviana. i mm70_9 lubią to.
  14. -porty7-

    -porty7- User

    szkoda słów
     
  15. Może to zalążek jakiegoś nowego trendu, wiecie, czemu by nie zastąpić nagród za misje, wrota, może nawet alieny ofertami kupna tychże nagród za pln - jak szaleć to szaleć! Idąc dalej tą drogą dałoby się to nawet do boxów zastosować (by się boty zdziwiły...) i tak w miarę ich zbierania zamiast mniejszej zawartości boxa większa cena za jego otwarcie, o! to je myśl! Właściwie temat z ogłoszeń zapowiadający tę farsę zdałoby się przenieść do poczciwych "absurdalnych pomysłów", z całym szacunkiem do wszystkich udzielających się tam (kiedyś...) autorów - nic bardziej absurdalnego chyba nikt by nie wymyślił.
     
  16. Skorzystałem z tej promocji,kosztowało mnie to dokładnie € 2,99 co uważam za dość atrakcyjną cenę.Bonus za premium 3750 Uridium.Sumując 34500+3450=37950 Uri,co oznacza,że kupiłem 5,5 raza taniej,niż zwykła oferta za Uri (5000 za € 1,99).Biorąc pod uwagę nawet promocję Helisy,to i tak wychodzi na + (2 razy taniej).Nadmienię,że na tę kwotę pracuję 15 minut.Drobnostka.
     
  17. Ankalagon

    Ankalagon User

    Praca w realu to jedno. Jak przeliczysz czas jaki poświęciłeś na napełnienie banku to co ci wyjdzie ? Jak widać oferta skierowana nie dla wszystkich, na pewno nie dla mnie. Ale cieszę się, że są ludzie tacy jak Ty, którym to odpowiada. Pozdrawiam
     
  18. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Laser_Jet, Twój post usuwam, na przyszłośc - nim coś napiszesz, zastanów się proszę dwa razy.
     
  19. Laser_Jet

    Laser_Jet User

    Nareszcie - konkretne działanie kogoś z ekipy - tego mi brakowało - już myślałam że u was też są boty.
    Pozdrawiam
     
  20. Kupiłem na próbę i albo coś ściemniasz lub gracze z PL są robieni w trąbę.
    Żadnego dodatkowego bonusu nie otrzymałem a posiadam premkę.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.