Sugestie bany BA pytanie

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika -PŁONER-, 7 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    witam pytanie mam, widzialem ze ostatnio były jakies bany, za boty ,pociagi itp. Jesli robie teraz misje na 10k saboturów, 65k interków i przyjme zaproszenia od graczy ktorzy uzywaja bota jestem traktowany jak bociarz?? krotko mowiac w grupie szybciej zrobie ta misje a boje sie o to ze otrzymam bana gdzie nigdy go sam nie uzywalem żadnego i nie zamierzam.
     
  2. Świadomie uczestniczysz w przestępstwie więc dlaczego ty nie masz dostać bana tobie na stałe hehehe
     
  3. Michers

    Michers User

    ten sposób oszustwa jest już znany i praktykowany.
     
  4. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    czyli lepiej nie grac z Nikim nieznajomym w grupie :V bo kazdy moze grac na bocie..
     
  5. tatsuyaaa

    tatsuyaaa User

    bany to smiech na sali bany leca za uczciwosc a oszusci jak latali tak lataja i to polityka FIRMY BP hipokryzja
     
  6. Bana można otrzymać nawet nie grając w grupie, więc.
    Po za tym, ich kryteria ich przyznawania to tajemnica, jednak możemy się domyślać że to wróżenie z fusów, patrząc na mapy i porównując to z listami zbanowanych...
     
    jarcips lubi to.
  7. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    no wlasnie byly w srode bany... boty dalej lataja twardo, w rankingu NIC do góry :)
     
  8. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    jak pamiętasz, boty, tak w zwiększonej ilości weszły na mapy ok 2012 roku. od tamtego czasu lament i dyskusja, by coś z tym zrobić bo gra niszczeje. ja odpuściłem sobie pogoń w rankingach, bo z automatem nie wygrasz mając 2-3 max godzinki gry do dyspozycji. bot nie je, nie śpi, psa nie wyprowadzi, nie idzie do szkoły/pracy, nie jeździ na wakacje :) można tak bez końca wymieniać czego bot nie musi - jedyne co robi to fruwa. minęło ponad 10 lat. postęp informatyczny że hoooohohoooo, a tu? epoka kamienia skrobanego. programiści BugPointu markują od czasu do czasu blokadę łącznie jakieś 200 kont na 20 serwerów. w tym czasie zmienił się właściciel z niemca na chińczyka i o czym to świadczy - o podejściu mam wywalone -, bo abonamenty na programy botujące są w obiegu. komuś mimo wszystko przynosi to dochód. ty kupujesz program, a potem w grze zasilasz go bosterkami, premkami i innymi przydasiami. zatem BugPointowi nie zależy na likwidacji procederu, tylko podtrzymywaniu tej kroplówki piniondzów jakie dostaje z użytkowników botów :)
    czas było przywyknąć.
    młody gracz rozkminia co i jak i po kilku dniach sam szuka programów, by za niego latały. przecież to jest już jest od dawna zaakceptowane, a rażąca bezczynność BugPointu tylko do tego zachęca.
    Hough.
     
  9. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    sie nie zdziwie jak BP w tych botach palce maczał... :)
     
  10. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    taka teoria krąży w kosmosie odkąd został zalany botami :)
     
  11. pytanie moje czemu nasz suport jest tak nieudolny ze zapomnial nawet o urodzinach gry
     
  12. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    przypomniał sobie, może nawet miałeś w tym swój udział :)