Bany

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika solok, 24 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. solok

    solok User

    Witam. Pytanie dlaczego zabrano mi poważanie i aktualnie mam 0.
    Widziałem na forum że mają być bany dla tych osób co używali błędów z boosterami we wrotach BL. I jeszcze jak bym używał tych błedów to bym się z tym zgodził że zabrano mi poważanie ale ja nie używałem żadnych błedów....
     
  2. SλώczγK

    SλώczγK User

    dostałeś rykoszetem a tak na poważnie mogli by to zostawić bo tylko się ośmieszają z tymi karami :D
     
    mlody84[BoD] lubi to.
  3. Zbuguj sobie poważke, a bana nie dostaniesz xD
     
    kris0211. i mlody84[BoD] lubią to.
  4. mm70_9

    mm70_9 User

    Nie wiem kto oberwał ale do 200 miejsca nic nie drgnęło. Osobiście co widzę to po poprawkach coraz bardziej namolne powtarzające się pytania o zgodę na przetwarzanie danych, analizy sprzętu itp. dla firm trzecich. Szanujemy swoją prywatność. Czy nie wystarczy zapytać raz na miesiąc no może nawet raz dziennie ale przy każdym logowaniu, przelogowaniu ? Pomijam że w części informacje o polityce prywatności i ochronie osób do 13 roku życia informacje są podawane w obcym języku. Zakrawa to na nękanie gracza.
     
    mlody84[BoD] lubi to.
  5. Mi też wyzerowano punkty poważania a nawet nie brałem udziału w evencie, gra to dno i tyle ;)
     
    mlody84[BoD] lubi to.
  6. 1lolek

    1lolek User

    Było żle ale teraz jest tragedia i jeszcze są szaleńcy wydawać na to kasę polatać można ale płacić za ciągłe nękanie kasę , chyba w żadnej grze tak nie ma lagi jak przestrzeń kosmiczna aa tam szkoda pisać.
     
  7. Ankalagon

    Ankalagon User

    Bany są dla wszystkich co zle postepują. A ostatnia wiadomosc, ma świadczyć, że działania obejmują coraz większe obszary z naciskiem szczególnie na wskazane.

    Mi ta pokazówka się bardzo podoba. Szczególnie na forum.
     
    -dshh14- lubi to.
  8. Zary-pl

    Zary-pl User

    O sami ,, nie winni" się wypowiadają . Nie było błocić to poważka by była . Pozdro dla BP i banujcie dalej:)
     
    mlody84[BoD] lubi to.
  9. Bany których nie ma a są oczekiwane, aktualizacje i pracę w tle a ranking dalej nie działa na PL3, konta tracą powazke by zaraz sobie ja zbudować bo BP nie ma o niczym pojęcia i dodatkowo po aktualizacjach pożal się boże programistów ciągle wyskakujace okno o prywatności . Jakoś brak mi już zaufania i cierpliwości do DO. Wiary już też brak że w 2021 ta gra będzie istnieć.
     
    mlody84[BoD] i -dshh14- lubią to.
  10. mi również zabrali powage bo doszedłem do top 30 we wrotach twierdząc ze z bugami xd
    -w pierwszym tygodniu wykluczony z rankingu bo co 15 min disconnecty (pisane do pomocy technicznej --->nie ogarniają sprawy ze to było z ich winy
    -w drugim tygodniu zerują powage za nie dojście nawet do 300 fali xdd --->(pomoc techniczna także nie ogarnia sprawy tym razem jednak to jest wina gracza
    -ciekawe co bedzie w tym tygodniu??? zamkną serwery??? a może jeszcze lepiej ???:eek:
    naprawdę nie pozdrawiam tych co rozpatrują zgłoszenia:mad::mad:
     
    mlody84[BoD] lubi to.
  11. RelordekRD

    RelordekRD User

    a ja naprawdę nie rozumiem botów, którzy się jeszcze tłumaczą
     
    mlody84[BoD] i -PŁONER- lubią to.
  12. Ja nie rozumiem że po takim czasie totalnej niekompetencji programistów i suportu nie wierzysz w to że winna w wielu przypadkach może leżeć po stronie BP nie graczy
     
  13. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Drodzy gracze,

    Proszę w takich sprawach pisać do pomocy technicznej. Będą mogli wówczas sprawdzić zaistniałą sytuację. Temat zamykam ponieważ sprawę należy rozwiązać indywidualnie dla każdego gracza.

    Z poważaniem,
    MOD_ZERO
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.