Battle

Temat na forum 'Kącik mówców' rozpoczęty przez użytkownika _PogromcaGalaktyki_, 1 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Witam wielokrotnie nie moglem zaznaczyc aliena w wrotach jak i na mapach wiec wpadlem na pomysl zeby BP dodal opcje BATTLE by ona polegala na zaznaczeniu alina w okienku w ktorym alieny by sie pokazywaly by to napewno ulatwiło namierzanie alinow jak i graczy .Jesli nie wiecie o co mi chodzi to wlaczcie sobie na yt (ciach) (podaje przykład) i przemyślcie sprawe.
    PS pisze tutaj bo nie wiedzialem gdzie napisac

    Edycja Eviana: Zabronione jest reklamowanie innych gier niż BP, tym razem upominam słownie.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 lipca 2019
  2. TraluMrozu

    TraluMrozu User

    xD To chyba jedyny komentarz pasujący do tego wpisu. Nikt nie będzie zmieniał podstawowej mechaniki gry przez to że jedna osoba nie potrafi zaznaczyć aliena, to tak jakbyś chciał zmienić strzelanie w (ciach)albo jakąkolwiek mechanikę w innej grze. Nie potrafisz klikać to się naucz albo poćwicz, c'mon jak bronisz grając w piłkę też prosisz żeby strzelali tylko w jedno miejsce bo nie potrafisz złapać piłki?

    Edycja Eviana: Zabronione jest reklamowanie innych gier niż BP,tym razem upominam słownie.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 lipca 2019
  3. Chyba tylko ja nie mam problemu z zaznaczaniem alienow pewnie wiecej osob ma z tym problem .A co do pileczki do juz w nia nie gram bo juz dawno wyroslem z takich zabaw
     
  4. Cupak

    Cupak User

    Dużo osób ułatwia sobie zaznaczanie nielegalnie :cool: potrafią w 1 sekundę zaznaczyć niewidkę z 3 x większej odległości niż pozwala gra.
     
  5. SλώczγK

    SλώczγK User

    widocznie to dozwolone skoro nikt nie został złapany :rolleyes:
     
  6. Cupak

    Cupak User

    też tak myślę że może jednak cwaniactwo jest w grze mile widziane :rolleyes:
     
  7. Dwa niezgodne ze sobą zdania. Już na tej postawie mogę stwierdzić, że wątek ten nie ma żadnej treści merytorycznej.

    Piewszy post bardziej przypomina reklamę konkurencji niż propozycję do gry. Podejrzewam, że głównym celem powstania tego wątku jest także chęć trollingu. Tezę potwierdzają ostatnie 3 posty, które w jakikolwiek sposób nie odnoszą się do tego tematu.

    Samo "kwadratowanie" alienów czy graczy to rzecz bardzo wątpliwa, głównie z powodów estetycznych i fundamentalnych gry.
     
  8. Reklama gry ? ty chyba smieszny jestes podalem tylko przyklad zeby cos nowego wprowadzili do tej juz umarłej gry .