Blog developera - feedback

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 16 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Ajj, no nadal czytanie ze zrozumieniem idzie ciężko, więc po raz trzeci - nie robię grupowych. ;) Czasami zdarza mi się je zrobić, jak mam czas zalogować się w dzień na mapę. Poza tym gram głównie wieczorami, biję kubiki i wychodzi mi średnio 150k na dzień. Nie twierdzę, że to majątek, ale skoro chciałeś coś więcej wiedzieć na temat mojej gry, to już przybliżyłam. Konta robić nie muszę, ewentualnie zostały mi jakieś drobne ulepszenia, ale aż takiego znaczenia nie mają, więc co do mojej chęci zrobienia konta to znów zły strzał. ;) Latam po zwykłych mapach bez stresu, już bardziej przerażają mię lagi niż gracze. ;) Ból z powodu usunięcia grupowych również dotknąć mię nie powinien, aczkolwiek mam na myśli tylko fakt, że są gorsze problemy niż grupowe. Naprawa podstawowych błędów, typu lagi, przywrócenie normalnych zysków ze skrzynek bonusowych, szansy na trafienie części do wrót i wiele innych, sprawiłoby, że gra byłaby przyjemniejsza. Dlatego nie jestem za usuwaniem możliwości zarobku graczom, bo takie pozbycie się low, czy ich ograniczenie to tylko kolejna rzecz, która utrudnia, a utrudnili nam już wystarczająco. ;)
     
  2. Nigdzie nie zauważyłem abyś pisała , że latasz po zwykłych mapach też , myślałem ze tylko w grp , więc teraz już wszystko jest jasne .

    ale pamietaj , część graczy jest co biję więcej alienów a druga część co bije więcej statki i właśnie ci drudzy nie mają co bić bo nic prawie nie lata na mapach :(

    a innych problemów tak jak mówisz jest tyle , że od razu wszystkiego nie zrobią. ale na grupowych BP traci sporo zysku więc na pewno zajmą się tym na początku .

     
  3. W dwóch odpowiedziach napisałam, że ich nie robię, a jak już to bardzo rzadko, ale nie wiem czym takiś zaślepiony. :p Żeby bić statki, trzeba też mieć na te ammo i skądś te uri zarobić, no jak widać każdy ma swój sposób, a opcji w tej chwili naprawdę jest niewiele. :confused: Nie twierdzę, że mają zrobić od razu, ale problem grupowych nie trwa tyle, co na przykład problem lagów czy schładzania boxów, a jednak skupiają się na kolejnym utrudnianiu zarabiania. ;)
     
  4. krmtb

    krmtb User

  5. kubahin1

    kubahin1 User

    Dodajcie klienta do pobrania albo zróbcie nową mapę i nowe alieny
     
  6. RONDO13

    RONDO13 User

    Cieszę się z wprowadzonego właśnie braku limitu na amunicje. :)
     
  7. kris0211.

    kris0211. User

    A co byście powiedzieli na składanie wrót LoW?
     
  8. Rooney53

    Rooney53 User

    z 1 części? Ok ^^
     
  9. Brak limitu !! SUPER .... ale LOW zostawcie bo jestem flaksem dla mnie to jest wyzwanie by tam z 3 ludkami polecieć a też by dążyć do zrobienia ich samemu to jeszcze z rok czy półtora . Jest co chcieć robić i to jedyne wrota w których masz spokój od sapiących na plecach laserami Hien by cię tylko ubić - w nocy jak ludziska śpią przelot nie jest niebezpieczny do nich a pokonywanie fal jedna po drugiej dość trudne . Zminimalizował bym nagrodę za te wrota zwłaszcza poważke czy doświadczenie - URI i tak jest zawsze mało.
     
    Ostatnie edytowanie: 27 listopada 2014
    kris0211. lubi to.
  10. a moze jakis sposob na klikaczy? ;d np co 200 skrzynek kod captha losowy bo czesto ludzie puszczaja klikacza na noc i ida spac a rano uzbierane na dowolne wrota energi i uri. to tak jak nowe boty trzeba dzialac bp do dziela :)
     
  11. kubahin1

    kubahin1 User

    BP zamiast za klikacze powinni się wziąść za takie hacki co pozwalają mieczać po 270k albo np. po puszczeniu empa dalej nawalają i mieszają.
     
  12. z tym nic nie zrobia bo by musieli wszyscy admini latac na perfekcyjnym kamuflażu (nieskonczonym) i patrzeć jak kto gra i czy cos w tej chwili urzywa wtedy to by było skuteczne

    leprze by bylo gdy masz minimum 3-5 graczy w gr wtedy dopiero mozesz w skoczyc by duzo osob odpadlo co na multikontku sobie gr załątwiaja i samemu robia wrota
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 listopada 2014
    kris0211. lubi to.
  13. kubahin1

    kubahin1 User

    Hmm może mogli by zrobić jakieś rejestratory które nagrywają strzały. Ja niewiem ale przydało by się żeby coś z tym zrobili bo to jest denerwujące jak widze że po puszczeniu empa dalej dostaje hity po 250k
     
  14. kubahin1 wiesz co ja takich graczy spotykam codziennie ostatnio klanem widzelimy na dominacji klan ktory perfidnie programow urzywal to wszyscy tiketa strzlilismy ci musieli dostac cynk i od razu byli do pokonania co wczesniej nas 30 na ich 9 i padalismy a po tikecie to ich z 15 na nas 15 i juz ich talismy rade pokonac wiec wiesz jaka tu sprawiedliwosc jak ci dostana info i wylacza program na chwile a potem nadal na nim cisna. to jest informacja 100% pewna bo jak gralem chyba 1 rok temu w tym klanie to na starym koncie puscilem bota (co ostatnio zostalo to konto zablokowane :D) na koto to admin TSa chodzil po pokojach i mowil "dzisiaj o 5 rano będa sprawdzane kota wiec lepiej radze wylaczyc" i zeczywiscie wieczorem na nastepny dzien bylo zabanowanych chyba 5 tys kont wiec wtyki ma ten klan jak nic a i mowa o DR :) z pl3
     
  15. Ja uwazam ze przydaloby sie jakos zapisywac konfiguracje w wyposazeniu statku, poniewaz jak sie zmieni statek to trzeba od nowa wszystko wrzucac wyrzucac i tak w kolo.
     
  16. MrHazel

    MrHazel User

    Mówicie ludzie różne pomysły i "udoskonalenia" gry. Ja od siebie powiem, że wszystko jest ok i niech zostanie jak jest poza jedynie dwoma rzaczami, a mianowicie: 1- conajmniej jedna jakaś nowa mapa z nowymi alienami <obecne powoli sie nudza w kółko to samo :)> 2- aktualizacja klienta, żeby całkowicie wykluczyć programistów typu auto namierzanie, kosmiczne wartości siły strzału, brak mozliwosci zaznaczenia itp cała reszta.
    Oraz mozna by było jeszcze sie zastanowić nad funkcjonowaniem klanów, bo to że w jednym klanie sa gracze ze wszystkich trzech firm to jest totalny bezsens i absurd ze jest wogole taka mozliwosc i nasuwa sie proste pytanie: po co sa 3 firmy ? a to co sie dzieje ze do nas strzela gracz z wlasnej firmy z kilkoma wrogami i cała gra traci sens a jest przecierz mozliwosc zmiany korporacji.. Skladanie propozycje na wiele tematów ale nie na te co są bardzo istotne aby gra miała sens i sie rozwijała.
     
    Ostatnie edytowanie: 9 listopada 2014
  17. Super pomysł , klan tylko dla jednej firmy :) mogliby naprawic jeszcze wyrzucanie z klanu podczas walki bo wtedy inny gracz dostaję minus poważania !
     
  18. MrHazel

    MrHazel User

    no sorki ale to jest nie do pomyslenia, gdy zakladasz nowe konto wybierasz firme, w kazdej chwili masz mozliwosc zmiany firmy, a tu sa klany w ktorych sa wszystkie trzy i np. jestes z mmo a tu cie leje swoj plus eic plus vru, wiec jaki sens gry ?
     
    NiezNiszczAlny lubi to.
  19. Dlatego popieram twoj pomysl, ale maja cosz tym zmienic i wprowadzic "Lojalność" tylko co i kiedy to będzie to tego nitk nie wie , wtedy sie skonczy latanie kilku firm w jednym klanie
     
    kris0211. lubi to.
  20. MrHazel

    MrHazel User

    ciesze sie, ze chociaz ktokolwiek to popiera bo ludzie daja tutaj pomysly na 1000.. kwesti ale nie skupiaja sie na waznych i powazniejszych kwestiach