Blog developera - feedback

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 16 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. i tak ta cała "Lojalność" nic nie da jak było 775(NH) tak zostanie :D
     
    Ostatnie edytowanie: 18 listopada 2014
  2. kris0211.

    kris0211. User

    No chyba że Lojalność to da jakieś itemy lub urkę. Albo np. masz ileś tam lojalności to dostajesz jakieś nowe przedmioty w sklepie np. 1000 lojalności - B03 (ale to już czysta fantazja)
     
  3. pomarzyć o takim czymś tylko można :p zero szans ale marzenia są:p
     
  4. tam popieram też te nowe zmiany bo tez sie mi po kilku latach gry zaczyna nudzić a misje się na alieny skończyły wiec nie ma co robić dlatego jedyna moja aktywność w DO to forum bo tutaj choć moge pomarzyć czy coś wejdzie nowego
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 listopada 2014
  5. co do LoW sie nie wypowiem bo nie robie, lecz latam statkiem vengeance i chiałbym nowy design vengeance jest zaniedbana w sprawie dresów. goliath ma ich multum a statki elitarne mniej bo same w sobie są elitarne więc z jeden dres do vengeance jeszcze by się przydał.
     
  6. Rooney53

    Rooney53 User

    Wystarczy, że vega ze złotym może spierdzielić w ciągu 1 sekundy...
     
  7. RONDO13

    RONDO13 User

    Myślę że nie zaszkodzi dać 1-2 dresy wiecej dla vegi, tym bardziej leonovi też by mogli dać jakiegolwiek dresy.
     
  8. Rooney53

    Rooney53 User

    Zamiast pierdzielić się z kolejnymi wydatkami dodaliby mapy, alieny, nowe eventy (bez lagów i wywalania z serwa...), które serio się opłacają.
     
    -dshh14- i kris0211. lubią to.
  9. kris0211.

    kris0211. User

    Dobrze że nie wprowadzają blokady na LoW :) tylko poziom trudności zwiększają :(
     
  10. RONDO13

    RONDO13 User

    Nie nierzekaj. :p Zawsze jakieś wyzwanie tylko na czym ma to polegać.:oops:
     
  11. MrHazel

    MrHazel User

    Hm a ciekawe kiedy bedzie ten wiekszy poziom trudnosci w low
     
  12. niech pierw zbanują tych co bugują sobie wrota grupowe na kilka przegladarek i niech tez sie zajmą tymi co bugują seprom :) ale rozumiem, że to trudne i nawet gdy ludzie oszukują w grze to i tak są bezkarni tak jak kiedyś przez pół roku bugowali sobie seprom z cytadelek i co zrobili? nic :) teraz tez wiele obiecują a mało robią
     
  13. kris0211.

    kris0211. User

    O ile są to zmiany na lepsze :)

    A czy ja narzekam?:rolleyes:

    "Jak zrobią, to będzie" :p

    Czyli to samo co z botami? Wchodzę :)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 listopada 2014
  14. klikacz ?? co wy opowiadacie ban za klikacza ? a może za makra w twojej myszce cię będą banować ? a jak klawiatura ma nagrywanie makr i przy kliknięciu jednego klawisza leci emp+niewida to ciebie mają banować ? za ulepszenia sprzętu komputerowego ?
    Dobrze to proponuje wpaść w następną skrajność - a więc po prosze ban za używanie klawiatury bo to ułatwia klikanie zmiany amunicji zamiast zmieniać myszką klikając na ekranie wyłapujmy tych co klikają na klawiaturze . - co za paranoja !!
    To proszę oto logitech G700s ma nagrywanie makr i grając w grę nagrywam jednym przyciskiem myszy swoje ruchy przez godzinę potem daje odtwarzaj i kto się kapnie że latam ja czy makra ?? - nie ma takiego programu ani skryptu do monitorowania gracza - jeśli takowy będzie to serwer tak obciąży że nie da się rady grać czy zalogować - a z tym logowaniem czy grą tak akurat się dzieje .
    Jutro nagram ośmiogodzinną sesje makr - ciekawe kto to rozpozna .. zastanowiliście się aby czy nie lepiej i taniej jest się iść leczyć ?
     
  15. kris0211.

    kris0211. User

    A bo to raz? Bot to bot, BP nie patrzy jaki. Jak masz wirusa na komputerze, to obchodzi cię, czy to trojan, robak, bomba czy bakteria? Raczej nie - obchodzi cie to, żeby usunąć. Z botami tak samo.
     
  16. Nowe mapy były by naprawdę na miejscu,ale na zasadzie drzewka pierwszej i drugiej galaktyki(od x-1 do x-8),a nie 5-1,5-2,5-3.
    Poprawa płynności na chrome.
    Blokowanie się mapy gry po wejściu w inne zakładki przeglądarki.
    Możliwość przypisywania klawiszy myszki-wiele osób posiada myszki posiadające więcej klawiszy w myszce niż dwa podstawowe i można by je śmiało przypisać do gry,wciśnięcie PPM potrafi zamulić grę na nawet lepszych komputerach.
    Możliwość zmiany firmy raz w roku bez poniesienia kosztów i kar(poważanie i PD P.E.T.).
     
  17. Niech najpierw naprawią obecne błędy albo niech zwiększą raty gdyż obecne jak widać są niewystarczające

    2.4. Kolory
    Zabronione jest używanie koloru czerwonego (drugi pionowy pasek w palecie kolorów) i jego odcieni (posty, podpisy), ponieważ jest on zarezerwowany dla ekipy.

    Pozdrawiam
    SMOD_Myśliciel



    spoko spoko stwierdziłem ze ten kolor w pełni podkreśli obecne problemy za nim coś dodadzą nowego do tej gry i widza że jakaś reakcja jest :D ino aby to poszło wyżej to bydzie jeszcze lepiej, a gracze przestaną wymyślać nowości póki nie naprawią tego co jest do tej pory :)

    To jeszcze dodam że posty edytujemy a nie piszemy jeden pod drugim:p

    Pozdrawiam
    SMOD_Myśliciel

    jo to weteran w darkorbit a na forum świeżak więc jeszcze pewnie tu coś nabroiłem , ino nie warnujcie mnie bo i tak nie kminie co tu jest grane :p
     
    Ostatnie edytowanie: 5 grudnia 2014
  18. kris0211.

    kris0211. User

    Znowu?!

    Zagadka rozwiązana: zasada "poprawa 1 błędu - 3 nowe błędy"! Ale moglibyście chociaż spróbować.

    No dobra, teraz wam wierzę. Naprawdę nie trzeba dziękować :)
    PS Firma z Niemiec a forum w jęz. niemieckim nie czytali? :eek:

    No właśnie :p

    O ile dobrze rozumiem, to jakieś Palladium w Skylabie? Nie mam nic przeciwko.

    No i bardzo dobrze!

     
  19. kris ty chyba jesteś [ciach] nie dajesz sobie rady w grze i zwalasz wszystko na ludzi którzy stosują boty - nawet jak by ich nie było to tak muszą coś mieć bo nie dajesz im rady w boju czy rankingu .

    podobnie do świętej armii która nawracała katarów w starej Francji gdzie dowódca pytał przeora jak rozróżnić tych wierzących (stosują boty) od tych niewiernych (co boty mają) - przeor odpowiedział "zabić wszystkich bóg ich rozróżni "

    Post edytowałam. Proszę zapoznać się z Regulaminem.

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 14 grudnia 2014
  20. kris0211.

    kris0211. User

    Akurat o tym że nie daję sobie rady to nic nie powiedziałem... (co nie oznacza że ani tak nie jest, ani że tak jest)
    A to "coś" przez co nie dotrzymuję im kroku nazywa się cierpliwość :)
    Nie zwalam wszystkiego na boty. Jak ktoś mnie ubija to jestem zły albo na siebie (że się tak dałem ubić) albo na laga (tu to chyba nie muszę nic mówić).