Blog developera - feedback

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 16 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. O i tu muszę przyznać tobie rację ;)
     
  2. SλώczγK

    SλώczγK User

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Styczeń dobiegł końca i wszyscy wrócili z urlopów. Z radością informuję, że od kilku tygodni prace znów idą pełną parą.

    Mam nadzieję, że podobała się Wam Mroźna Fala oraz powracająca Walka o wpływy. Bardzo dziękuję za wszystkie otrzymane opinie i komentarze. Mamy już pomysł, w jaki sposób obliczanie wpływów może być sprawiedliwsze, aby każda frakcja miała takie same szanse w rozgrywce. Na pewno przed kolejną edycją Walki o wpływy zastosujemy odpowiednie zmiany.

    Jak zapewne wiecie, już wprowadziliśmy poprawkę związaną z wrotami LoW (czyli wrotami grupowymi) i liczę, że pomoże ona w naprawie tej luki. Pamiętajcie jednak, że jest to rozwiązanie tymczasowe. Mamy zamiar całkowicie zmodyfikować wrota, aby były interesujące i zapewniały odpowiednie nagrody. Długo oczekiwana poprawka związana z Battlerayem już jest w drodze i pojawi się niedługo. Myślę, że w ciągu kilku ostatnich miesięcy udawało się nam skuteczniej i szybciej reagować na prośby graczy i mam ogromną nadzieję, że nadal tak będzie. Czekam na informacje zarówno o starych, jak i nowych problemach, które chcielibyście polecić naszej uwadze. Przesyłajcie także opinie i sugestie dotyczące najnowszych poprawek.

    Na kolejne miesiące przygotowujemy spory zestaw nowych i klasycznych akcji specjalnych, dzięki którym w grze zawsze będzie działo się coś interesującego. Mam nadzieję, że już przygotowaliście maski i fajerwerki, ponieważ już niedługo rozpoczyna się akcja Karnawał! Cieszy mnie bardzo fakt, że jednocześnie nie zwalniamy tempa w pracach nad przygotowaniem ważnych zmian w grze – mowa tu o przesunięciu inwentarza do klienta i istotnych poprawkach graficznych. O tym wszystkim oraz o innych sprawach opowiem więcej we wpisie marcowym. Nie przegapcie go! Na razie powiem tylko tyle, że na szczycie naszej listy są sezony Areny treningowej oraz nowe, ekscytujące akcje specjalne.

    Jak pewnie zauważyliście, nadal eksperymentujemy ze sposobami uczynienia gry bardziej ekonomiczną, oferując nowe prezenty, promocje i rabaty, a także przygotowując bardziej przejrzyste i praktyczne oferty związane z płatnościami. Zamierzamy nadal podążać w tym kierunku, dlatego nie zapominajcie regularnie odwiedzać gry.

    Zespół ciężko pracuje nad poważnymi zmianami, które opisałem powyżej, a tymczasem ja zajmuję się podtrzymaniem odpowiedniego poziomu jakości zabawy. Piloci, mam do Was następujące pytanie:

    których akcji specjalnych z ostatnich lat brakuje wam najbardziej? Kto wie, być może będziemy w stanie je przywrócić. ;)

    w takim razie może wróci kosmiczna piłka która trwała od 14:00 do 22:00? wtedy była zabawa na bitkach cały dzień. a teraz tylko 3 godziny :(
     
  3. Czego brakuje? Raz pamiętam afere jak podczas MHH zamiast dopisywać x 3 urkę dopisywało x 4, ludzie ją zakupywali i wydawali, potem jak zabrali był płacz, skargi itp, BP chcąc szybko coś cwanego wymyśleć dał podwójną szansę na części wrót w galaxy gates. Wtedy można było składać wrota :D Alfe, bete i game na rabacie, premce i tej akcji złożyłem za ~100k uri. Mogli by coś takiego dać :)
     
  4. Najlepiej jakby dalki akcje specjalną Hitack znowu ale można by przywrucic piłke żeby była dłuższa davno nie było wrót inwazyjnych ale tych z zwykłymi alienami i boos kucurbionami :)Fajnie jak by było scarmagedon bo davo tego nioe było/..:p
     
    Ostatnie edytowanie: 20 lutego 2015
  5. Ja również chciałbym przywrócenia inwazyjnych wrót z kucurbium:). Akcja scoremageddon także była fajna ze względu na nagrody:p.
    Byłoby miło gdyby wprowadzili darkorbit w wersji do pobrania clienta. Jest tak w innej grze BP "drakensang online" , że można grać na przeglądarce ( jeśli ktoś woli tę opcję ) oraz na cliencie, który się pobiera. Ale pewnie nie ma szans, że zrobiliby coś takiego :rolleyes:.
     
  6. -|Diw|-

    -|Diw|- User

    eventy typy tydzień peta i x2/x4 za nagrody za kryształy :) Jakieś akcje na których można było coś fajnego zarobić a nie tylko mordować, więcej jakiejś różnorodności :)
     
    kris0211. lubi to.
  7. dariusz

    dariusz User

    Właśnie też jestem za tym były kiedyś takie fajne ewenty 50% więcej za każdego aliena , nawet fajna sprawa , ale dają to chyba tylko raz na rok ,na hallowen , czy jakoś tak , to co fajne niestety jest rzadko ;)
     
    kris0211. lubi to.
  8. demaner i cubykid bo to wycofan chyba
     
  9. RUFUZ.

    RUFUZ. User

    Moim zdaniem powinien dzialać kamikadze we wrotach LOW , i tak nie da sie zbugowac tych wrót ponieważ trzeba wybić wszystkie alienki więc jaka jest w tym logika BP że nie mozna używac tego mechanizmu ???
     
  10. jeśli chodzi o event dla peta to jestem za "D np boxy do zbierania eventowe które podnosić by mógł tylko sam PET tak jak to miało miejsce już kiedyś :D ale nie ma na co liczyć ze dadzą a jak dadząto te boxy będą marne :) to nie to co kiedys ze dostawalo sie 1200 urki z boxa eventowego a wspomne by w tamtych czasach miech FE wystarczylo miec nieco ponad milion urki :D teraz stopień trudności jest większy( dresy do dronów, LF4, ulepszenia itd..) a dają mniej :D
     
  11. wszystko sie da i logika jest :D
     
  12. dariusz

    dariusz User

    Też byłbym za tym ,12 cubikonów na 5000 graczy to troszkę mało ;)
     
    -|Diw|- lubi to.
  13. Chciałbym aby silni gracze nie ubijali słabych podczas hitacka.
     
  14. I tak na evencie wiadomo kto zgarnie nagrody. Inwestowanie i zbieranie kapsułek niema sensu. Oby chociaż uri na tym dało się dobrze nazbierać. Wracają czasy układów kiedy własna firma będzie pomagała nas ubić dla kolegi z wrogiej firmy.

    Najbardziej nieuczciwy evencie witamy ;)
     
  15. Szkoda mi tego eventu :(
     
  16. Jeszcze Cię pocieszę że te statki z twojej firmy co będą do ciebie strzelać mogą wygrać w losowaniu hitaca ulepszone lf4 bo losowanie nigdy nie było jawne. A ostatnio między innymi właśnie takie osoby zgarniały nagrody. :D

    Miłej gry życzę. ;)
     
  17. Nie będziesz kradł skrzynek to nie będą Cię bili, bez powodu na minus nie biłam. :rolleyes:
     
  18. właśnie podczas ostatnio hitaca ty mnie biłaś bo coś tam. Ja ci nic nie wziąłem. podczas tej loterii jeszcze nikomu nie ukradłem a i tak mnie biją.
     
    Myszykiszka lubi to.
  19. jazon161

    jazon161 User

    klan taki jak NH nie patrzy unich wszyscy sa czerwoni i twierdza ze to ich wlasnosc aslabsi gracze to nie maja tam poco latac bo ich wszyscy bija
     
    -V-E-G-A-70 lubi to.
  20. No i co ci po tym NH? Cały klan to kilka osób a na eventach i każdy dobry klan ich rozwala. To że kupią bostery i pokażą się w kilku nie znaczy że świat zwojują. Na piłkach jak zbiorą się gracze z NH to tylko spearhedami na niewitkach boxy kradną bo nic nie znaczą na mapie a strzelanie do nich solo jest nieopłacalne bo kończy się to empem i niewidką zawsze. Na PL2 każdy klan co zbierze kilka osób wygrywa event bez znaczenia jaki to klan i firma. Takie klany jak NH zawsze upadały i będą upadać a to że raz na jakiś czas coś im się uda to są strasznie ciency bo jak na klan z topki to powinni wygrywać eventy bez problemu a tak nie jest. ;)