Blog developera - feedback

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 16 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. jazon161

    jazon161 User

    wiesz ze to mieszancy niech kazdy klan ma swoja firme wlasnie w 6 ubili 60 na ostatnirj pilce
     
  2. No te "bo coś tam" to właśnie Twoje podkradanie skrzynek, a robienie z siebie ofiary na forum raczej Ci nic nie da.


    Jaki Ty masz nick na PL2? :rolleyes: Bo z tego co piszesz to się wiele rzeczy nie zgadza i gdybyś był w temacie, to raczej miałbyś pojęcie o tym, że NH na wygrywaniu eventów nie zależy, bo to nie jest klan z jednej firmy, więc w jaki sposób mieliby wygrać na przykład piłkę? Jak już to lata się tam na statki i nie widziałam jeszcze żeby jakiś dobry klan ich rozwalił, a jak tak to podaj mi przykład i najlepiej nazwy tych dobrych klanów. Zazwyczaj klany wolą płakać i tracić czas na żale na czacie, zamiast się zorganizować. Niestety u nas nie ma klanów zorganizowanych, a duża ilość LF4 wszystkiego nie załatwi, więc te pisanie na forum i wymyślanie nie ma za bardzo sensu.
     
    VanishPower lubi to.
  3. ooMarloo

    ooMarloo User

    Dokladnie, Na piłce np to NH stoji obok i czeka na flaxy nawet tej pilki nie bija;d
    Wiec jak oni niby event wygrywaja? no chyba ze to jakis "cichy" event klanowy pod tytulem kto ile graczy ubije
     
  4. Nie bo coś tam przeskoczyło na mnie i zaczęłaś mnie bić.
     
  5. to juz bylo tyle razy przerabianie w masie tematów co z tego ma wyjść?zrobia ze jak jest klan mmo to moga byc tylko czlonkowie z mmo?nawet jesli mialo by to znaczyc rozpad klanu NH to sa znajomi którzy i tak sobie beda pomagac nawet bez tagu NH bo beda patrzec na nick wiec to nic nie da
     
  6. neosikpsik

    neosikpsik User

    Wydaje mi się czy każdy klan sam decyduje co robi ? To tak jakby tobie ktoś powiedział, że powinieneś zainwestować w grę bo masz słabe konto, ale ty tego nie chcesz robić.
     
  7. mam slabe konto moze wygladam na fulka ale tak nie jest taki nh mnie cisnie na 3 hity inwestowac moge ale nie musze bo moge zarabiac powoli sobie do przodu urke :)
     
  8. Odpowiadam na pytanie: Scoremageddon !!
     
  9. RONDO13

    RONDO13 User

    Osobiście mogliby przywrócić alienki ze starej inwazji, może więcej osób by na to poszło. :p
    No i oczywiście Scoremageddon. :eek:
     
  10. mogły byc demanery
    z okazji wiosny mogło by byc spring fight 2015 lub tez solac slash 2015 ;) (zapomniane eventy)
    no i nie mozna zapomniec o ice meteroidach :)
     
  11. po prostu dajcie event na który będzie się opłacało latać to będzie kogo ubijać ;)
    co nam po piłkach bojach inwazjach infiltracjach itp. jak nagrody są tak marne że szkoda czasu na to marnować
    dla rozrywki można polecieć pare razy na marne eventy ale ciężko się kogoś doprosić by na taki event z nami poleciał bo większości nieopłacalne eventy dawno się znudziły
    gracze się zbierają tam gdzie idzie urka czyli icy, szalone kubiki i bonusowe boxy jak są na mapach tak to niemam kogo bić
     
  12. !_T_R_U_!

    !_T_R_U_! User

    ekhym jeśli można co do nh i hitacków co tak płakać działać trzeba XD


    psychopatka masz przykład XD
     
  13. Chyba żadna akcja nie zaczęła się, kiedy przeciwnik miał pełne hape. :D Jeszcze zasada "cztery na jednego, kiedy mam żyłkę to uciekam, koledzy dobiją". :cool:
    Filmik ładnie by wyglądał gdybym nie znała Was z map, więc z doświadczenia wiem jak wygląda Wasze bicie. :cool:
     
  14. !_T_R_U_!

    !_T_R_U_! User

    hmm z doświadczenia wiem jaka ty jestes 2 razy repnac drony bo pekna lvl4 maja by ubic jedna baze a przy okazji robic coś bezmyślenego pozdro XD

    ps. zyłki ta te bitka trwała non stop bez przeryw repali sie i przylatywali wiec zanim cos powiedz to skończ jak ktoś zamierza panoszyc sie na eventach i mowic innym ze nie potrafia sie zebrac i ich ubic a po zrobieniu im tego nagle zale to sory coś tu jest nie tak
     
  15. Ciężko to pojąć co napisałeś, ale po dłuższych przemyśleniach napiszę Ci tylko, że nieważne na jakim levelu dronów ubijam Wam bazę, ważne że ubijam ją sama na tylu obrońców. :cool:
    Nie denerwuj się przyjacielu. :D Chciałam się szczerze wypowiedzieć, nie będę Wam słodziła za czyny, które można zrobić samemu. Nie ma tutaj żadnych żali. :rolleyes:
     
  16. !_T_R_U_!

    !_T_R_U_! User



    tak ze dzieki tobie wszytscy misje robia z 6lvl drona na 4 lvl ci wpada ale spoko bija na zdrowie teraz cytka bij od razu 50 zrobie D
    nie musisz twoje zdanie jest dla nas nic nie warte i czasami lubie cie poczytac na forum z pepsi w reku i popcornie dobra komedia :)
     
    ѕηι¢кєяѕ lubi to.
  17. Goro^^

    Goro^^ User

    Piszą tu o bazach, kubikach i tak dalej...
    Moim zdaniem problem jest trochę inny...
    Kiedyś jak ktoś cię zaatakował przy kubiku (biło się w kilku) to jak odesłałeś go na bazę to mieliście spokój na chwilę. Teraz pojawi się na miejscu, użyje peta i może ubić kolejnych kilku graczy. To samo się tyczy ubijania baz, ubije jej trochę, padnie, pojawi się w miejscu lub na porcie, rep petem i bije dalej. Dotyczy się to też polowania na flaxy na pierwszej gali, jak ktoś kilka razy ściągnął takiego cwaniaka, to odechciewało mu się polowania, teraz pojawia się w miejscu i bije dalej.
     
    SλώczγK lubi to.
  18. Robicie misje na wbijanie levelu dronom, tak? o_O Są takie? :D I nie wiem czy wiesz, ale żeby zrobić na kimś misję, musisz najpierw tego kogoś ubić, a śmiem twierdzić, iż w Twoim dzienniku może i się znalazłam, ale jako zabójca, nie ofiara. :D:D
    W takim razie podziwiam Twój sposób spędzania czasu, zamiast odpalić film to siedzisz z popkornem na forum gry przeglądarkowej. :D Pewnie chciałeś sprawić mi przykrość, ale troszkę się pogrążasz. :cool::D
     
  19. !_T_R_U_!

    !_T_R_U_! User


    widze u ciebie problem czytania ze zrozumieniem ale oki pisze o twoich dronach jak zaczynasz baze bic lvl 6 konczysz lvl4 ale spoko wiele ludzi ma problemy z czytaniem XD
    nie przykrość jak pisałem nie zależy mi XD lubie czasami troche porządnych bredni poczytać w twoim wykonaniu :):cool:
     
  20. Myślę, że z moim czytaniem jest w porządku, czasami mam problem, kiedy za pisanie zabierają się osoby, którym przecinki i kropki są obce. :D Ale to też nie w każdym przypadku, bo są osoby, które nawet nie korzystając z tych znaków piszą zrozumiale, ale Ty jesteś jednym z tych przypadków szczególnych. :p

    Nigdy nie zdarzyło mi się bić bazy tak długo, nie dopuszczam do pęknięcia, bawię się w niewidę i emp zazwyczaj żeby nie tracić targetu, ale skoro Ci wymyślanie dodaje "wzrostu" to co ja Ci będę broniła. :cool::D

    Czyli nie zależy Ci, moje opinie Cię nie obchodzą, ale czytasz je jedząc popkron i popijając Pepsi. :D No więc chciałam Cię z tego miejsca pozdrowić, nadal w Twoich wypowiedziach jest cała masa sensu! :D