Blog developera - feedback

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 16 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MetallicA

    MetallicA User

    scarmagedon dlaczego go nie ma ? dlatego ze sa mieszane klany zrozumcie to wreszcie i w tej chwili ten event to bezsens .
     
    -dshh14- i *BLACKRIDER* lubią to.
  2. zgadzam się
     
  3. Gratuluje BP! Jak zwykle jack pot arena nie działa (a wygrałbym). Nie da się tego opisać! :mad::mad:
    Może macie zamiar coś z tym zrobić?
     
  4. Sok_PL1

    Sok_PL1 User

    bedzie powtorka powtorki powtorki az bp uzna ze wszysko bylo ok
     
    kris0211. lubi to.
  5. SλώczγK

    SλώczγK User

    coś chyba strona główna padła bo się nie da wejść :D
     
  6. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    ja tu nie chcę hejtować, ale w temacie "obrazki z gry" pokazałeś, że jesteś flaxem, więc mi tu nie mów, że byś wygrał, czy ogólnie liczył się w JPA:p:D
     
  7. a czego sie spodziewales? BP nie potrafi ogarnac prostych bledow a co mowic to? jak ostatnio zajelo im naprawa oslony nieco ponad miesiąc? ciesz sie ze jeszcze gra jako tako chodzi bo lepiej to juz tutaj nie bedzie :D gra ma juz swoje lata i straciła parcie na szkło ze strony graczy jak i ze strony tworcow :) zarobili to co mieli zarobic a teraz maja wazniejsze priorytety
     
    Ostatnie edytowanie: 15 kwietnia 2015
  8. Rundę bym wygrał!
     

  9. Toż to skandal i niewybaczalny grzech ze strony BP, że w takim momencie JP się zepsuło !!
     
    kris0211., -RΛGΛT-PL- oraz -dshh14- lubią to.
  10. niech dadzą w końcu event dla peta jak kiedys "tydzień naszego przyjaciela PET-a" czy jakos tak :D gdzie bedą paczki ktore moze podnosic tylko pet jak i misje takie jak " niech Twoj PET zestrzeli 20 saimonow" :D chociaz by bylo cos innego a nie co chwila te same eventy :p
     
  11. za chwilę bd event *J*A*C*E*K*[]* a dokładniej to chyba 9 maja coś ...
     
  12. DracoNkP

    DracoNkP User

    No i kolejny event tylko dla turków.. Super.
     
  13. kris0211.

    kris0211. User

    DO w 3D? I to taki, że 90% komputerów pociągnie! I jeszcze to będzie opcjonalne?! Piękne :)
    Ale pewnie zbyt piękne żeby było prawdziwe :p

    Jedyny minus: Godzina uruchomienia serwera testowego. Pewnie połowa graczy siedzi wtedy w pracy/szkole, więc za wielu graczy nie będzie. A propo - do której godziny będzie można testować?
     
  14. Według FAQ zamieszczonego na angielskim forum, serwery testowe będą otwarte we:
    • Wtorek, 16 czerwca 2015 - od 11:30 do 18:00
    • Czwartek 18 czerwca - od 11:30 do 21:00
    Obie godziny zostały podane dla czasu środkowoeuropejskiego.
    Również żywcem zgapione z tego FAQ minimalne wymagania sprzętowe dla zaintresowanych:p

    • Procesor Intel Pentium 4 3GHz / AMD Athlon 64 3400+
    • Karta graficzna ATI Radeon HD 3650 lub jej odpowiednik
    • 2 GB pamięci RAM
    • Flash player 11,8, zalecana wersja 18.0 (tak 3D zrobione we Flashu, a nie Unity jak piszą nieoficjalne źródła:p)
    • Windows XP lub wyższy/MacOS
    Dodatkowo na profilu facebook'owym dostępy jest model Goliatha w 3D, można go sobie obejrzeć, reszty nie będę podawał sami sobie szukajcie lub czekajcie na polski odpowiednik:p

    Pozdrawiam
    SMOD_Myśliciel
     
  15. DracoNkP

    DracoNkP User

    "Ale my się nie chcemy uczyć angielskiego, niemieckie i rosyjskiego:( Wolimy jak nam ktoś coś przetłumaczy:) "

    Nie no żart:D A co do informacji, że będzie test serv od 11.30 to i bardzo dobrze;) bo będzie można normalnie potestować:)
     
  16. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    Przyznam, że jestem bardzo mile zaskoczony nowym DARKORBIT! Ta aktualizacja może przywrócić stare, dobre czasy, gdy serwery były aż zbyt pełne! Jedyne, co można by zmienić to to, że DO wygląda troszkę jak gra dla dwulatków :p
     
    Ostatnie edytowanie: 16 czerwca 2015
    kris0211. lubi to.
  17. EDOXPL

    EDOXPL User

    we wtorek 3d mi śmigało dziś nie ciągle odznaczam aktywój 2d zapisz restart i nic mam najnowsze stery dobry komp flash 18
     
  18. Nie działa mi 3D
     
  19. 3d we flashu? Zmieniam grę. Dobranoc :)
     
  20. Nikt ci nie każe grać w 3D możesz nadal grać w 2D