Blog developera - feedback

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 16 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. tomallo99

    tomallo99 User

    Opcje 3d można wyłączyć, nie zmieniasz gry. :D
     
  2. Tak samo było przy wprowadzeniu nowego clienta. Opcja pozostania na starym. Gdzie ta opcja? :)
     
  3. tomallo99

    tomallo99 User

    No cóż... Niech przyszłość pokaże.
     
  4. Zamiast 3D we Flashu :D mogli zrobić klienta na Windowsa, MacOS itd. a nie dalej brnąć w Flash Playera który nie wykorzystuje pełnej mocy PC.
     
  5. zapewno BP zrobi tak ze można na 2d przelonczyc ale nie na stałe pewnie tylko miesiąc albo 2 tak ebdzie potem 3d niewiedza co maja robic i psuja gre :)
     
  6. dla mnie te 3D jest totalnie bezsensowne. Może nowa formacja, design drona, wrota ?
     
  7. SλώczγK

    SλώczγK User

    przecież nowe formacje do dronów mają wejśc za kilka tygodni do gry więc będziesz miał nowość :D
     
  8. BA_Matroz

    BA_Matroz User

    Tyle że z tego co pisze to opcja 3D będzie można wyłączyć także nie będzie musu na niej latać.

    Pozdrawiam
    MOD_Matroz
     
  9. "Kiedy ponad rok temu rozpoczynaliśmy prace nad tym projektem, dyskutowaliśmy na temat zastosowania różnych technologii i doszliśmy do wniosku, że Flash3D zapewni nam najlepszy kompromis pomiędzy kompatybilnością, wydajnością i możliwościami wprowadzania modyfikacji. Przejście na inną technologię zajęłoby więcej czasu i jednocześnie nie dawałoby dużo większych korzyści.

    Wiemy również, że chociaż technologia HTML5 jest obecnie na topie, nie jest jeszcze na tyle rozwinięta, by zastosować ją w grze takiej jak DarkOrbit. Z tego względu nie zamierzamy w najbliższym czasie zastępować technologii Flash3D żadną inną."


    Śmiechłem :)

    Weźcie też pod uwagę, że flash player obciąża sprzęt nie wykorzystując go w pełni.

    "Przejście na inną technologię zajęłoby więcej czasu i jednocześnie nie dawałoby dużo większych korzyści."

    No to co, że zajęło by więcej czasu? Wprowadzenie obecnego niby 3D można porównywać do wprowadzania nowego klienta gry parę lat temu, a technologia HTML mimo, że nie jest w pełni rozwinięta to już przewyższa Flasha w kilku względach. Jednym z nich jest to, że za animacje, a nawet gry odpowiada sama przeglądarka, a w mniejszym stopniu sprzęt użytkownika.

    Dodatkowo tak jak już pisałem. Flash w dość dużym stopniu obciąża komputer oraz pracuje niestabilnie (wtyczki) no i chyba najważniejsze, Flash dostarcza wiele luk w zabezpieczeniach stron.

    Pozdrawiam.
     
    kris0211. lubi to.
  10. .PAWEŁ10.

    .PAWEŁ10. User

    racja. Powoli opuszczam DO, bo to strata czasu:p Tylko wylatuje już na graczy. Pół godzinki bije i wychodze;)
     
  11. Moje spostrzeżenie to Arena Treningowa. Przez to, że widzimy w 3D, to gracz na dole widzi całe pole ochronne gracza na górze!
     
  12. Prawda. Podobno zostało to zgłoszone. Hmmm ciekawe :)
     
  13. tomallo99

    tomallo99 User

    No więc wielka szkoda, że przecena formacji nie obejmuje tych nowych (i nie za bardzo rozumiem czemu).
    Wstrzymywałem się z kupnem szkoleniowej przez kilka tygodni, a tu lipa :p Niepotrzebnie :(:oops:
     
  14. i dobrze zrobili :D:D
     
  15. tomallo99

    tomallo99 User

    Dlaczego tak uważasz? Dodatkowo dzisiaj - kompletnie nie rozumiem, czemu jest zniżka na designy do spearhead'a, a do aegisa i cytadeli już nie.
     
  16. zrobią w końcu coś z tymi co bugują sobie seprom? :D chyba sam zaczne bugować skoro nic z tym nie robi nikt :D
     
  17. SλώczγK

    SλώczγK User

    a wiesz jak? :D
     
  18. tak :D kazdy to wie :D
     
  19. SλώczγK

    SλώczγK User

    ja nie więc wiesz gdzie pisać :D