Blog developera - feedback

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 16 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. stworca

    stworca User

    po wtóre - trzeba zmienić wrota hades i wrota grupowe, by gracze, którzy nie mają kilkunastu znajomych mogli je przejść; są od ponad roku i indywidualiści tracą na nich do reszty graczy pd i inne korzyści; podobnie jak wyróżnianie za zaproszenie 25 osób uważam za niestosowne (design) - w tytule gry i reklamie jest witaj kosmiczny pilocie a nie witaj grupowy kosmiczny pilocie w grze typu ty i 30 kolegów i zaproś ich lepiej bo nie będziesz miał czegoś tam
     
  2. za mało map:
    (powiększyć system gwiezdny )
    o kilka naście map .
    i zbyt słaba różnorodność statków
    możliwość przerabiania np kolor laserów jak i statku itp
     
    Etylowy lubi to.
  3. GreyberKox

    GreyberKox User

    OGÓLNIE rzecz biorąc darkorbit jest nudne, pisze to po 7 latach gry...
    niech BP coś z tym zrobi.

    EDIT:
    Żeby nie dublować postów...

    BP powinien wprowadzić ograniczenia w rekrutacji graczy do klanu tzn. usunąć możliwość przyjmowania graczy z wrogich firm oraz zakładania ponów i sojuszy z wrogimi firmami.
    Mamy trzy firmy, które między sobą miały rywalizować, a nie toczyć pokojową dyplomacje.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 czerwca 2014
  4. RONDO13

    RONDO13 User

    skylab ogółem ok ale moglibyście powiekszyć magazyny sepka i promerium.
     
  5. 1. Mam sporo doświadczenia jeśli idzie o budowanie skylabu od początku i ograniczenie możliwości wysyłania do skylabu surowców do budowy będzie sporym utrudnieniem dla nowych graczy bez wcześniejszych doświadczeń, ponieważ łatwo popełnić na początku błędy na co wydać znajdujące się tam surowce.
    2. Powiększenie pojemności magazynu sepromu i promerium są też dobrym pomysłem, ponieważ bardzo dużo go potrzeba czasami, np do pp w 3 części.
    3. Powiększenie magazynu powinno pójść w parze ze zwiększeniem wydajności produkcji, obecnie w ciągu doby produkuje się go za mało, 189 na godzinę razy 24 daje 4536 sztuk , a to jest zdecydowanie za mało do tego ile się na 1 wylocie zużywa, bo nawet 45 sztuk na salwę, a na ubicie 1 statku gracza czy aliena potrzeba sporo salw, zwłaszcza na na aliena.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 czerwca 2014
  6. lub podstawowa rozbudowa skylabu do poziomu 1 (całość]
     
  7. W 100% popieram GreyberKox.

    Darkorbit jest strasznie nudne i monotonne. Niby gra jest "bardzo" rozwinięta i chodzi mi tu o działka LF4, którym trzeba poświęcić strasznie dużo czasu lub/i pieniędzy, żeby mieć ich komplet choćby na statku. Powyższe określenie monotonności przejawia się tym, że ciągłe bicie alienków na x-6/x-7 jest własnie takie jakie jest. Dobrze dobrze, zaraz powiecie, że można iść na wroga albo grupowe wrota albo jeszcze pozbierać palladium, przy którym bym chyba zasnął zbierając je dłużej niż 1h. BP ma wiele gier, przykładem dobrej gry jest Seafight. Grając w tą grę również trzeba poświecić masę czasu żeby być kimś. Skoro Darkorbit ma podobne elementy do Seafight, przykładem tego jest Profil Pilota, który jest w Seafight odpowiednikiem Punktów Talentu dobrze byłoby coś upodobnić w "DO" do "SF". Po pierwsze w Seafight eventów jest DUŻO więcej, są to przeważnie inne eventy* przy których można się czasem zabawić i na pewno nie nudzić. Darkorbit jest dobrą grą, która z czego co wiem miała dużo tych orderów Najlepszej Gry itd itp. lecz do niej trzeba dodać werwy! Producenci gry,programiści,graficy i cała reszta hierarchia BP powinna wiedzieć co zrobić, żeby Darkorbit tętniło życiem i przyciągało nowych, jak i starych graczy!
    Moim pomysłem jest właśnie zrobienie coś z tymi eventami.

    Powodzenia BP! :D




    *Tu chodzi mi o to, że w Darkorbit jest brak eventów, okej może i są często ale to są ciągle te same eventy typu Kosmiczna piłka, Inwazja i Sentrol control.
     
    STRADIVARI71, Zientula oraz GreyberKox lubią to.
  8. Zientula

    Zientula User

    To co jest beznadziejne to ciągłe wojny o kubiki, brak sepromu, oszustwa z kapsułkami z hitaca i te przeklęte sojusze z wrogimi firmami. :mad:

    LF-3 od dawna zmienia wygląd laserów a LF-4 wraca do flaxa o_O
    vru jest poszkodowane bo zielonego lasera to ciężko zobaczyć na mapie pety są eicowskie a drony czerwone lub niebieskie. Najgorszy z elitarnych dresów do goliata też jest zielony a najlepsze są czerwone żółte lub niebieskie więc w zasadzie latam spearheadem aegisem lub cytką żeby chociaż trochę się czuć że jestem z vru. Dresów do Vegi nawet nie skomentuje bo ban poleci. Wszystko jest czerwone, niebieskie albo złote na mapie.

    Teraz każdy siedzi na pall gdzie na co niektórych serwerach nikt się nie bije lub buguje falcona w LoW a rywalizacja między firmami poszła w las. Opuściłem 6 serwerów został mi już tylko jeden. Za pół roku kończy mi się premka i mam nadzieję że BP nie zrobi nic by mnie do gry zachęcić bo 4 lata gry nauczyło mnie że gry BP są pełne błędów i niesprawiedliwej rywalizacji. Ostatnio w modzie jest też kradzież lub czyszczenie kont z wyposarzenia a BP nie pomaga nam w odzyskiwaniu wyposarzenia. Znajomych w grze ubywa i powoli nie mam z kim grać.

    Ogólnie przepraszam za to co piszę bo jestem mocno pijany i nie wiem o czym w ogóle był temat ale mam nadzieję że piszę na temat. A jak nie to przepraszam za to że w ogóle żyję :D

    p.s. Boże nawet na forum jest tylko jedna zielona emotikonka a tak to ech... :eek:
     
    ........., -GameOver- oraz GreyberKox lubią to.
  9. Zakup min ACM-1 bez limitu. :D
     
  10. Dokładnie. Gdzie się nie spojrzy na serwerze PL1, ludzie są w wrogich klanach z eic i vru, dając na ten przykład pana IMPERATOR BASS. Lata w mmo, a w klanie $wir siedzi. Miesiąc temu zbudowałem bazę na 1-7, i przyleciał IMPERATOR BASS ze świrkiem. Oczywiście jeden VRU nie dawał rady ubić bazy, to szanowny IMPERATOR puścił mi wojnę aby tą bazę zjechać :( Trzy firmy miały "rywalizować" o surowce, poważanie, O PILOTÓW. Gdzie są te złote czasy gdy na jednym z portów stało 15-20 osób? W chwili obecnej cudem jest spotkać 5 osób na porcie ! To są żarty. Kiedyś ludzi na Cubikonach się roiło aby zarobić, cudem było uzyskać 100 uri wzwyż po ubiciu go, a teraz na spokojnie wlatuje 200-300 uri czy nawet więcej, dla słabszych graczy do dobre, ale gdzie rywalizacja?
     
  11. Dokładnie!!! Z wszystkim się zgadzam!! Klany muszą zostać ogarnięte bo to porażka..
     
  12. Etylowy

    Etylowy User

    Najpierw niech ogarną bugi i lagi, połączą serwery, a potem niech się biorą za takie pierdoły
     
  13. Jakie lagi? ja żadnych lagów nie mam ani nie mam potrzeby przelogowywać się co 10 min... A co do połączenia serwerów - zgadzam się!
     
  14. Etylowy

    Etylowy User

    Nie mówię tu o tobie sobie oraz innych wielu graczach bo takich graczy co grają na sprzęcie który kupili 5 lat temu albo i więcej to jest mało. Ta gra nie podziała im. Gdyby klijent był do ściągnięcia to by działało im na 100% na full.
     
  15. To BP powinno przemyśleć opcję pobrania clienta.. Ale jednocześnie powstałyby inne i to nawet gorsze hacki.
     
  16. Etylowy

    Etylowy User

    Jeśli by zabezpieczyli kod gry na pewno nic by nie było do innych gier które się ściąga są albo takie hacki które nikt praktycznie o nich nie wie, albo nie ma wcale tylko takie co biorą login i haslo na email programisty przez naiwnych graczy co myślą że to hack.
     
  17. Trudno jest zabezpieczyć w 100%.
     
  18. Etylowy

    Etylowy User

    No tak ale to jest firma i nie mają tylko 1 gry . Więc powinni chociaż potrafić w 90% zabezpieczyć czyli tak żeby zrobić hacka albo coś by trzeba było się już w ogule napocić.
     
  19. Oby nowy event nie opierał się w 100 % o bazy klanowe
     
  20. Żeby dali jakąś fajną nową mapę na której można by było zbierać seprom podobnie jak palladium