Blog developera - feedback

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 16 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dariusz

    dariusz User

    Czytam blog regularnie i śmiać mi się chce , twórcy ciągle napaleni na nowe ewenty ,a stare błędy sobie są dalej , jak ktoś już wspomniał seprom dalej się pięknie buguje . Główna idea gry czyli walka 3 firm ma się nijak do tej gry , no sami dążycie do tworzenia wieloowocowych klanów (3 firmy w jednym klanie ). Najlepiej zrobić sobie mocny klan z trzech firm wypowiedzieć wszystkim wojny i już nabijamy pd i poważkę :),a gdy nam się ktoś bezklanowy podpina pod kubiki , to wołamy kolegę z klanu , tylko z innej firmy i nabija sobie pd na naszej firmie ;).Pytam się kiedy będzie coś znaczyło latanie dla własnej firmy , bo na razie to bez sensu jest , Druga sprawa pony i sojusze , między wrogimi firmami -no samo przez się. Wrogie firmy !,to jakie układy dyplomatyczne ? .Tu jest potrzebne rozwiązanie , a nie chwalić się "wprowadziliśmy silnik 3d" .Te wasze 3d wygląda jak byle jaka gierka na telefon ,ale jak wiadomo udoskonalacie .Kredyty , też w klanie zrobione aby utrudnić graczom zarobek , a ci co handlowali dalej sobie handlują .;)
     
  2. Ja osobiście jestem zadowolony z tego " 3D " gra się płynniej bez lagow o ile nie liczyc tych scin przy tp ktore o dziwo zdarzaja sie częściej niz przy wprowadzeniu klienta 3D który na starcie śmigał rewelacyjnie . Teraz czekam co przyniesie praca nad laczeniem serwerów i jak rozwiążą sprawę ze na jednym loginie mamy kilka kont na różnych serwach jak to połącza . No i oby dodali 4 firme ja polacza pl 1 pl 2 i pl 3 :)
     
  3. A gdzie piszą o łączeniu serwerów? Bo pierwsze "słyszę", że to już potwierdzone informacje.
    Mam nadzieję, że nigdy się to nie stanie, to już by chyba był możliwe największy błąd.
     
  4. Jak by łączyli serwer to by pewnie dali możliwość wyboru konta które ma zostać przeniesione albo wprowadzili by zamiast Polska 1 Polska 2 i Polska 3 wszystkie konta do jednego serwera i by się na nie logowało tak jak teraz tylko każde na tym samym serwerze :D chcesz sobie polatać swoim kontem jako flax zakładasz nowy serwer :)

    Takie mnierozkminy biorą ale w zasadzie przekierowanie kont z różnych serwerów na ten sam jeden było by w takiej sytuacji chyba najlepszym rozwiązaniem bo tak to które konto mi zostawią jak mam konto na pl2 i na pl3 kiedy gram praktycznie tylkona pl2 :D
     
  5. to nie byłby bład powinni połaczyc tylko z głową gra pollega na biciu graczy im wiecej graczy tym lepiej
     
  6. Łączyć serwery musza bo sa opustoszałe i coraz mniej graczy jest , zamiast PL 1 ,2 i 3 powinni zrobić Poland Global i tyle :) A co do informacji o pracach nad łączeniem serwów istnieje tylko info o pracach nad rozwiązaniem problemu niskiej liczebności graczy na serwach co moze dac do myślenia własnie o połączeniu , bo wątpię by udało sie nagle ściągnąć nowych graczy .
     
  7. Graczy byłoby więcej, ale alienów nadal byłoby tyle samo, a już teraz problem jest z zarobieniem na podstawowe rzeczy. Gracze nie odchodzą z powodu małej ilości osób w grze, ale też przez chore błędy, które od lat tutaj są. Po połączeniu serwerów doszłoby ich jeszcze więcej.
    Kolejną sprawą jest też to, że niesprawiedliwe dla osób z rangą na przykład generała byłoby to, że rangę, na którą pracował zabierze mu ktoś, kto po prostu dłużej grał na innym serwerze. Bo różnice między wyższymi rangami na PL1 a PL2 to już raczej tylko ilość godzin.
    Jeśli BP będzie chciał dać ludziom powody do gry to spojrzy na pomysły graczy i je zrealizuje, oczywiście nie mam na myśli pomysłów typu: strefa ochronna na każdej mapie do zrobienia sfe czy 10mln urki na start. :D Jest wiele dobrych pomysłów, które zachęciłyby ludzi do gry, taki gracz z majorem może się cieszyć, że połączą serwery, ale jak miałby stracić wyższą rangę przez taką akcję to inaczej by na to spojrzał.
     
  8. jazon161

    jazon161 User

    Bledy byly sa i beda to jest wpisane w gre. A rangi napewno jedna osoba na danym kacie nie nabije. A najgorsze teraz to mieszane klany.
    A czy teraz fulki pomoga slabszym gracza napewno nie tylko dbaja o wlasna range. Poco im pomagac lepiej ubijac z mieszanym klanem takich bo podlanczaja sie do cubikow. Tylko zapomnielismy ze kiedys szanowalismy wlasna firme i pomagalismy sobie wzajemnie a teraz wrecz przeciwnie pomagamy obcy swoich dobijac.
     
    ~~Angello~~~ i kris0211. lubią to.
  9. Jedna osoba da radę nabić rangę czy nie, to nie ma najmniejszego znaczenia. Mi mieszane klany nie przeszkadzają, nie wiem dlaczego każdy twierdzi, że jeśli ktoś z MMO jest w klanie mieszanym to musi z obcą firmą bić swoich. Częściej zdarza się, że właśnie ktoś z innej firmy z uwagi na to, że jest w klanie z MMO pomoże mi wraz ze swoim klanem i nie ma czegoś takiego, że on lata ze swoim klanem to mi bije statek z "moimi". :rolleyes: Sama jestem z marsów, mam w klanie EIC i kiedy ta osoba jest na wylocie na moich mapach to nie mam obowiązku latać i mu pomagać, bo to tylko klan, który do tego nie zobowiązuje. :rolleyes:


    Ja uważam, że podłączanie do kubików też jest kwestią szacunku. Wiem, że kiedyś podłączanie się było normą, ale pisząc wprost - nie interesuje mię to nawet w najmniejszym stopniu, bo teraz jest teraz. Więc skoro ktoś nie szanuje mojej pracy i mi się podłącza to ja również wołam inną firmę i go sprzątam z mapy. :cool:
     
  10. SλώczγK

    SλώczγK User

    i dlatego własnie nie ma nowych graczy :D
     
  11. Chcesz mi napisać, że podłączanie się innym pod kubiki jest gwarancją sukcesu, a odmowa pomocy słabszym oznacza brak graczy? Też byłam kiedyś nowym graczem, praktycznie nie pozwalałam sobie pomóc i też nie rwałam się do pomocy innym. Dziś mam całkiem wspaniałe konto, a swojego pierwszego kubika ubiłam sama, kiedy uznałam, że moje konto jest na to gotowe.
    Nie wiem skąd biorą się tacy gracze, bo ja znam wielu, którzy również sami zapracowali na jedno z najlepszych kont. Mi nie zależy na dużej ilości graczy, bo nie po to robiłam konto żeby innych zachęcać do gry, jeśli ktoś chce grać to sobie poradzi bez przeszkadzania innym, a jak sobie nie poradzi to niech nie szuka winy u lepszych. :cool:
     
  12. SλώczγK

    SλώczγK User

    przyznasz że bicie w dzień samemu kubików jest samolubne bo nie powiesz mi że 5 lat temu dałaś rade ubić sama cubika nie bo 5 lat temu nie biło się takich dmg jak dzisiaj więc napewno latałaś na cubiki z kolegami dziękuje dobranoc :D
     
  13. Gra polega na biciu graczy?? Gra polega na pvp, a to co by się działo (choć i tak się dzieje) po połączeniu serverow to by była rzeź! W PvP chodzi o to żeby bić się z równymi sobie, a nie o ubijanie gracza który wyleciał na x-2 bo dopiero dostał taką możliwość. Oby nigdy nie łączyli serwerów bo będzie jeszcze mniej graczy na tym jednym niż na każdym osobno
     
  14. Pięć lat temu nawet nie latałam po x-6, bo nie miałam czego tam szukać, dk na 1-7 wystarczyły. :D Jak już napisałam - swojego pierwszego kubika ubiłam sama, nigdy wcześniej w grupie ich nie biłam.
    Nie uważam, żeby bicie kubików w dzień było samolubne, jeśli ktoś się zgadza żebyś z nim bił to weźmie Cię do grupy i tyle. Uszanuj samodzielność niektórych graczy. :cool:
     
  15. jazon161

    jazon161 User

    Ale zaprzeczasz sama sobie nie pomagasz obcej firmie bic swoich.Ja praktycznie kato zrobilem sam a ranga ja jej nie gonie jak wielu na 1 kacie lata i znowu zaprzeczasz sama sobie bo bardzo ci naniej zalerzy. Szkoda ze zapomina sie jak inni nam pomagali a teraz gardzi sie flaxsami.Ja nie musze odganiac slabszych graczy jak chca to niech zemna bija i nie jestem samolubem a ranga to ststystyka o niczym nie swiadczaca.Powiem jedno tylko bez urazy sama bys tej rangi nigdy nie osiagnela.
     
  16. Również zrobiłam konto sama, rangi nie gonię, bo na wyższą mam za daleko, a obecna szybko mi nie spadnie. :D Mi nikt nie pomagał, więc mogę flaxami gardzić bez stresu, flaxy powinny bić przeznaczone dla ich wyposażenia alieny i tyle. :cool: A co do rangi to możesz mieć pewność, że osiągnęłam ją sama, bo wbicie jej akurat niczym ciężkim nie było. :rolleyes:
     
  17. stworca

    stworca User

    ciekawe jak sama ubijesz falcony; moi byli klanowicze poskańczali sobie sami misje a mi zostały nadal trzy i wrócili do siebie - chyba zaspałem; ja przylecę do 07% z siekierą i stenem by mnie do grupowych i hadesa zabrali
     
  18. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    jest jeszcze misja na alienka z kronosa i dodatkowo musisz 25 batków oraz 3 falconki strącić, a w tej chwili samodzielnie low nie zrobisz :)
     
  19. jazon161

    jazon161 User

    wiesz kiedy byly robione jak bugowali falcony obecnie co mi wiadomo to nieidzie
     
  20. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    kiedy bugowało się falcony w low, wtedy nie było tej misji - ona pojawiła się razem z grupą nowych. może pojedyncze osoby miały już kronosa złożonego i gotowego do zrobienia (jakieś jasnowidzące osoby :)), ale jak sądzę ,było ich może 0,0001 % z ogółu graczy:)