Blog developera - feedback

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 16 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. januszfk

    januszfk User

    Ja po 1,5 roku gry mam już DarkOrbit serdecznie dosyć.
    Nic nowego - godnego uwagi nie dołożono!!!!
    - Żadnych nowych map (a powinno ich być setki - to tylko generowanie nowych),
    Dlaczego nie ma nowych Universów - z nowymi mapami, nowe Galaktyki, ...?
    - Żadnych nowych alienów (też powinny być generowane, ciekawie by było gdyby część z nich była losowa).
    - Żadnych nowych wrót (tak trudno stworzyć nowe?)
    - Żadnych nowych statków, designów? - nawet bardziej specjalizowanych?
    Np. dlaczego nie ma możliwości konstruowania flot z wielu statków?
    - Żadnych nowych: Broni, Amunicji, Generatorów, Dodatków (dlaczego nie można tworzyć własnych np. poprzez Badania naukowe?)
    - Żadnych nowych: Mechanizmów i Protokołów AI, oraz Ekstrasów
    - Żadnych nowych ciekawych akcji: Specjalnych, Codziennych, Misji,...

    Co takiego nowego wprowadzono przez ten czas:
    - Tryb 3D - OK ale to nie żadne hallo (nie mówię tu już o jego przydatności).
    - Parę nowych skórek do Petów i Dronów wiosny nie czynią.
    - Parę nowych misji i akcji - ale tylko troszkę zmodyfikowanych od poprzednich

    Widać więc, że prace przy rozbudowie Darkorbit są bardzo malutkie i nie idą w dobrą stronę.

    Reasumując:
    Mnie ta gra znudziła już doszczętnie. Obecnie oceniam ją jako bardzo, bardzo NUDNĄ i przewidywalną.
    I JUŻ MNIE NIE BAWI - czyli to co powinna spełniać gra.

    Więc dziękuję Wszystkim - bo fajnych ludzi tu spotkałem.

    *puff i nie ma*

    2.6. Reklamy

    Reklamy na forum są zabronione, np. reklamy innych gier, for, itp. Zabronione jest również zakładanie na forum tematów, które mają na celu czerpanie korzyści finansowych.

    Pozdrawiam
    SMOD_Myśliciel
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 maja 2016
    -dshh14- lubi to.
  2. Nie chce mi się pisać moich wypocin drugi raz więc streszczę:p. Tworzenie nowych map które różnią się od obecnych tylko tłem i "mieszanką" latających na nich alienów nie ma sensu. Również na takich serwerach jak PL gra bardzo mało osób, dodanie kolejnych map tylko zmniejszy ruch (albo raczej średnią ilość graczy) na obecnych mapach.
    Nowych dodatków też nie ma ponieważ obecne są już wystarczające, przypominam że w tej grze są jeszcze osoby które muszą zdobyć wiele przedmiotów, kto miałby kupić nowinki skoro spora część osób nie zdobyła jeszcze podstawowego wyposażenia ? Czy producenci samochodów, co roku wydają nowy model czy raczej robią to co 2-3 lata?
    To samo tyczy się misji, nie każdy siedzi w DO i jedyne co robi to bije alieny i robi te nudne misje,
    Jeżeli chodzi o nowe designy i statki, to powiem tylko że gdybyś odwiedzał kanały informacyjne DarkOrbit (angielskie, niemieckie fora, facebook) wiedziałbyś, że szykują się nam 2 nowe statki i nie tylko.


    Co do ostatniego zdania, posiadasz konto od 1,5 roku i nadal nie znasz regulaminu forum, czatu oraz OWH? Handel kontami jest zabroniony, chyba szykuje się ban na forum.:rolleyes:
    To że gra Ci się nudzi nie jest niczym niezwykłym, to jest problem każdej przeglądarkowej gry MMO, zdobywasz wszystko i przestajesz widzieć sensy gry, chcesz wiecznie nowości, natomiast z drugiej strony są osoby które nienawidzą wszelkich nowinek i chcą wiecznie grać w tą samą grę. Jedynym sposobem na pogodzenie obu stron jest dawkowanie nowinek w dużych odstępach czasu.

    Pozdrawiam
    SMOD_Myśliciel
     
  3. wloczykij

    wloczykij User

    Kiedy Developer wprowdzi skróty klawiszowe do mechanizmów Pet'a ? Czy to zadanie jest arcytrudne dla sztabu technicznego ? Przy włączeniu Pet'a na którym jest sześć mechanizmów to wygląda jakby sie dywan rozwijał ... już czas najwyższy to zmienić.
     
  4. Cupak

    Cupak User

    Mniejże więcej cierpliwość, ekipa dopiero co pracowała przez kilka lat nad "Strumieniem Udręki" to aż 3 nowe mapy :) Oni nie mają czasu na takie fanaberie jak skróty klawiszowe, a skoro jest przyzwolenie na boty to pewnie takie skróty może sobie każdy sam zrobić :rolleyes:
     
    kris0211. lubi to.
  5. wloczykij

    wloczykij User

    ... no dobra ... czyli gdzieś za dwa lata wprowadzą zmiany , tak licze z wyżej pisanych postów
     
  6. RedCat313

    RedCat313 User

    SMOD z tytułem nowicjusz forum?
    (czy ja aż tak serio nie ogarniam tych rank na forum czy co? xD
     
  7. kris0211.

    kris0211. User

    Usunięte konto :rolleyes:
     
    D.A.R.E.K lubi to.
  8. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    znaczy wymiękł ? ;)
    qrdę, może ten statek tonie ?, znaczy wpada w czarną dziurę, znaczy DarkOtwór ?
    :D
     
    RedCat313, -dshh14- oraz kris0211. lubią to.
  9. Adalon

    Adalon User

    Trochę offtop ale mnie zaintrygowała pewna sprawa:
    - jak ktoś zostaje modem to przypisywane są mu uprawienia do jego dotychczasowego konta na forum czy dostaje nowe z uprawnieniami i ma multikonto? :rolleyes:
     


  10. Dostaje nowe i służy ono tylko moderowania. W grze zostaje jak było.

    Taka osoba ma dwa konta, ale nie można powiedzieć że to drugie jest multikontem. Wszelkie bonusy za wolontariat "przelewane" są na zwykłe konto w grze.
     
    RedCat313 lubi to.