Blog developera - feedback

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 16 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dla mnie event lipnei sie zapowiada :D a wierny to moge byc tylko dziewczynie a nie frakcji :D
     
  2. Ja wrócę do statków Gracze na pvp latają głównie Goliathem i Aegisem , proponował bym aby w jakiś sposób ulepszyć vegusie , tak aby mogła rywalizować z goliathem oraz dać dla niej więc profi designów np
    pędkość 380-360
    Lasery 10-12
    generatory 10-12
    HitPoints 180.000-210.000
    i gdyby do tego dodać jakieś interesujące profi designy sądzę że więcej pilotów poruszało się tym statkiem przez co na pvp było by większe zróżnicowanie statków .
    P.S
    Gdyby była mapka do zbierania Sepromu ojjj finał był by taki że kady by każdego niszczył żeby tylko wyciskać seprom z graczy
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lipca 2014


  3. Mam nadzieję, że żadna z tych rzeczy nigdy do gry nie wejdzie.
     
  4. -dshh14-

    -dshh14- User

    minus 4 zera
     
  5. krmtb

    krmtb User

    To nie wiem gdzie Ty grasz, vega jest i teraz bardzo mocnym i poręcznym stateczkiem, a na pvp lata ich mnóstwo :)
     
    #NoD#[2Plus] lubi to.
  6. cross68

    cross68 User

    I tu się z tobą zgodzę w całej rozciągłości tematu odnośnie zbierania boxów
     
    #NoD#[2Plus] lubi to.
  7. Oczywiście vega mocna i podręczna to nie są już te czasy poza tym vegą lata bardzo mało osób.....
    conan
    tak tak lepiej żeby golec zawsze był ten pierwszy a vega w jego cieniu
     
  8. 90%? 10% to i tak wystarczająco
     
  9. Etylowy

    Etylowy User

    No nie powiesz mi że każda gra ma mniej zabezpieczenia niż 50% bo wtedy to każdy by potrafił się włamać praktycznie.


    PS: Wiem po innych forach że już do tej gry nie działają dmg hacki itp. i że boty też przestają działać.
     
  10. Ja proponuję wprowadzić możliwość rozbudowy Modułu transportowego w Skylabie. Gracz mógłby go rozbudować maksymalnie na 20 poziom. Każdy poziom rozbudowy skraca czas transportu surowców o 1%. Na poziomie 20 będzie to aż 20%.
     
  11. DMG hacki? tego nigdy nie było. Ewentualnie wizualnie. Żeby taki dmg hack miał działać to trzeba już coś więcej niż pobranie i to nie byłoby już legalne więc nic więcej nie piszę.
     
  12. Etylowy

    Etylowy User

    Okej skończmy ten temat. Niech się nauczą zabezpieczać i zrobią klijent download i będzie dobrze :D
     
  13. OJJ jak to nie było dmg hacków , jak wytłumaczysz mi to że spectrum bez dronów bił we mnie 40 k zbiałki ( oczywiście sytuacja miała miejsce przed wprowadzeniem lf-4 do gry)
     
  14. Już Ci tłumaczę, ale na wstępie ponownie informuje że dmg hacków nie ma prawa być.
    Bez dronów? Hmm..

    15 * 150 = 2.250 = x1
    9.000 = x4
    + seprom(60%) = 14.400
    x2 bostery = 17.280
    rakietka PLT-3030 ~6000 = 23.280

    i jeszcze wyrzutnia. Rakietki ubr-100 co daje średnio w gracza ~20.000 choć zdarzają się i mocniejsze strzały z tych rakiet.

    ~43.280 DMG
    Jak widać, wszystko jest możliwe, a najczęściej jest opóźnienie i nagle w 1 strzale sumują się wszystkie strzały sprzed np. 2 sekund co czasami dają olbrzymie sumy.

    Tak samo jak hity 280.000-300.000 one normalnie nie mają prawa być a są tylko dlatego gdyż jest te opóźnienie które sumuje.

    EDIT: A zresztą jak miałby działać taki dmg hack? Boty "alienowe" są tak napisane że po prostu latają po mapie i biją takie i takie alieny z takiej i takiej amunicji i po prostu wykonują swoje zadania a dmg hack jak miałby działać? Że w trakcie ataku na statek "przybywa" 20 LF4? No własnie, nie.
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lipca 2014
  15. Duże wartości strzałów wynikają z dużego zakresu tolerancji amunicji RSB-75.

    Mnie zwykle zdarza się wyciągać około 115.000 z niej, ale czasem widzę że i 180.000 poszło.

    Używający programów biją zawsze po tyle samo dużo, bo one idealnie mieszają to ammo z x4.



    Co do hitów większych niż podane, to też skłaniam się ku stwierdzeniu że sumują się one przez opóźnienia.

    Bez ingerencji w serwer gry, nie jest możliwe zrobienie hacku na DMG.

    To inna kwestia niż posiadanie nawet kodu gry, na którym opierały się boty.
     
  16. Racja, a ingerencja w serwer gry jest nielegalne i chyba za to można ponieść odpowiedzialność karną, tak chyba gdzieś przeczytałem.
     


  17. Zgadza się, jest to nielegalne.

    Bo to jak włamanie do prywatnego komputera. Różnica tylko w tym, że o wiele większego.
     
  18. krmtb

    krmtb User

    Prawdopodobnie miało to związek z błędem wizualnym polegającym na tym, że po wyskoku z niewidki nie pokazywały się drony.
     
    #NoD#[2Plus] lubi to.
  19. zgadzam się z tobą ale te ~43.280 DMG to mieszanka uberów x 4 i rakiet a w tym problem że ja dostawałem ok 40.000 na 1 salwę lasera i dodam że bez rsb mnie atakował może 1 osoba miała błąd wizualny ale byłem z kolegą na wylocie i po tamtej akcji szczęki nam opadły
     
  20. Czarny

    Czarny User

    A co do eventu jak dla mnie lipny bp zdecydowanie kładzie nacisk na wspólną gre firm a serwery kiepsko chodzą juz przy wylocie np 10 statków jak dla mnie to zdecydowana porażka . Myslą że gra ponownie przyciągnie rzesze ludu i sie mylą co było gdy wprowadzili bazy ? Z początku był szał a teraz max kilka sie pojawia dlaczego ? Bo graczom szkoda uri naprawe głupiego modułu . Powinni wziąśc sie za podstawy czyli brakujący seprom czy usuwanie błędów w grze np bląd we wrotach grupowych o którym wie juz 90% serwera i z niego kozysta . Znając życie eventowy alienek będzie do ubicia tylko z amunicji specjalnej za urke podobnie jak bije sie refree. A to kolejny krok do zniechęcenia słabych graczy a event musi być dla wszystkich.