Blog developera - feedback

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 16 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Etylowy

    Etylowy User

    Karalne czy nie można mieć komputer złom jakiś laptop który wystarczy do włamania się , internet można mieć przez wi-fi w lapku więc wchodzi sobie do czyjegoś neta niezabezpieczonego chociaż jak umie się włamywać to prawdopodobnie może też włamać się do zabezpieczonego i co zrobi co trzeba wrzuci na neta lub swojego głównego PC a laptopa gdzieś rozwali w krzakach jedyne podejrzenia padną na tego co wszedł mu do neta mam nadzieje że dobrze mówię bo raczej komputera bez internetu się nie da namierzyć. No chyba że by miał coś co by wysyłało jakiś sygnał.
     
  2. GreyberKox

    GreyberKox User

    Pytanie brzmi: jakiego crackera interesuje głupia gra przeglądarkowa darkorbit, by się do niej włamywać?
    Oni mają wyższe cele ;)
     
  3. Etylowy

    Etylowy User

    E tam wszystko teraz wszystko możliwe :D
     


  4. Ano np. takiego początkującego.

    Każdy haker zaczyna od mało poważnych rzeczy, więc na rozruch dobra i taka gierka jest.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 lipca 2014
  5. G.R.U.B.Y

    G.R.U.B.Y User

    co morzna dostac z dominacji
     
  6. Z samej dominacji otrzymujemy na bieżąco punkty poważania, uridium, amunicję (gracze, którzy są aktywni na pvp podczas przejęcia boi) jak i możliwość zakupu amunicji specjalnej oraz bezpośrednie wrota między mapą 4-4 a x-1 ( dla całej firmy, która w tym czasie dominuje). Dodatkowo osoby będące na mapie pvp w czasie przejęcia dominacji otrzymują unikalny tytuł "Dominator". Za zniszczenie Dromadera będą wypadać skrzynki cargo w których będzie szansa na znalezienie laserów lf4 oraz designów do dronów.

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka
     
  7. Jakiego Dromadera? Chyba Demanera :p
     
    super_świnka lubi to.
  8. Rooney53

    Rooney53 User

    Chyba jakich lf4 i designów :p
     
  9. Upss fakt pokałapućkałam nazwę :rolleyes:.
    My przekazujemy Wam oficjalne ogłoszenia, a było tam napisane, że w fioletowych skrzyniach z owego aliena jest szansa na znalezienie lf4 oraz designów do dronów. Czy komuś się poszczęściło tego akurat nie wiem ale pewnie tak samo jak w zielonych skrzyniach możliwość otrzymania ich była losowa.

    Pozdrawiam
    MOD_Czarodziejka

     
  10. Rooney53

    Rooney53 User

    ponad 20 skrzynek i nic więc chyba mniejsza szansa niż w zielonych :rolleyes:
     
  11. Szymon2727

    Szymon2727 User

    No wreszcie jakiś temat, ale czy BP usłucha ?

    Kiedy zrozumiecie, że dodatkowe wydatki dla graczy są zbędne ? Zacznijcie stawiać na ilość graczy, bo wtedy liczy się nawet flax. A nie na jakość, bo ktoś sobie kupił 100 klucz do skrzyń i ma 1-2 LF4 więcej.

    Wydatki na najlepsze konto to dobry samochód... Serio w Niemczech tak ceni się takie... mizerne umiejętności informatyki ? No skoro bugi i lagi są nadal to chyba coś jest nie tak.

    Jesteście Niemcami ? To zróbcie porządną grę, a nie taką która doi, a daje śmiech na sali.


    A i tak nie posłuchacie, bo liczy się własny portfel. Smutna prawda jest taka, że za free to trzeba grać po kilka lat, a ktoś ma to w... jeden dzień. Taki cenny jest dla was ten czas ???


    No i albo w końcu spadniecie na dno i nie będzie zysku - pewnie już ledwo zipie, lub się ogarniecie, zrobicie fajną grę, wrócą starzy wyjadacze i będzie tak samo fajnie jak kiedyś, a może nawet bardziej.


    Portfel jest zgubnym doradcą i wkrótce się o tym przekonacie.



    PS i znieście te ograniczenie ze skrzynek... litości. A ja wiem dlaczego, bo ciągle latają botki, ale takie słabe. System przeciw botom od siedmiu boleści.
     
    Etylowy lubi to.
  12. Eventy typu:
    Pojawia się silny Alien, którego bije się w sporą ilość osób.
    Po zabiciu gracz, który zadał najwięcej obrażeń w sumie i gracz, który oddał ostatni strzał otrzymuje specjalny design. Następnie wypadają skrzynie pirackie, z możliwością otworzenia bez klucza :).
     
  13. Sok_PL1

    Sok_PL1 User

    Czytaliscie ze BP chce wprowadzic ograniczenie dotyczace wrot grupowych. CO 6H 1 wrota. Jak dla mnie zalosny sposob pozbycia sie obecnie jedynego sposobu zarobku.
     


  14. Oczywistym było, że kiedyś i za grupowe się wezną (i w sumie znając BP aż dziw bierze że dopiero po tak długim czasie postanowili coś z nimi zrobić w kwestii ograniczenia płynących z nich korzyści - czasami na szczęście graczy, nie tylko w usuwaniu błędów potrafią mieć opóźnienia).
    Niby piszą że większe nagrody będą za to, ale jakoś w to nie wierzę.


    Osobiście nigdy nie byłem w tych wrotach, ale wiem że co niektórym podratowały one budżet nieraz.
    Jedyne za co mogli się zabrać jeśli chodzi o zmiany w tych wrotach, to zasady regulujące korzystanie z nich.

    Bez sensu jest to że jeden statek stoi sobie przy nich np. na 3-3, a drugi Bóg wie gdzie i już można je robić. Ile statków mi przez to uciekło nawet nie zliczę. Wystarczyło że ktoś kto uciekał miał grupę, a jego najbliższym portalem do skoku był ten do wrót grupowych... :cool:
     
  15. Korzyści nie są jakieś "kosmiczne", bo z tego co wiem błąd został usunięty, więc te 5k raczej szału nie robi. :rolleyes: Wygląda na to, że pracujemy nad swoimi kontami po to, żeby w rezultacie kręcić kryśki na x-7 lub w ośmiu bić jednego kubika co pięć minut i jeszcze czasami o niego zawalczyć, bo przecież inna ośmioosobowa grupa chciałaby nam go przejąć. Jak wiadomo na ammo jakoś zarobić trzeba. :D Bo nie wierzę, że pojawi się coś, co mogłoby nam się choć w jakimś stopniu opłacić - pomysły godne podziwu. :rolleyes:
     


  16. Tyle że całe wrota to nie jest tylko 5.000 uridium, a właśnie w takim szerszym sensie o nich pisałem. ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 5 października 2014
  17. Raczej mało kto bije resztę alienków, trochę dużo czasu by to zajęło i niewiele wniosło. :p
     


  18. Są tacy co biją i to po kilka razy dziennie.

    Wrota są za darmo. Wystarczy statek z dobrym wyposażeniem i czas.

    W porównaniu z tym że nie traci się nic oprócz niego a właśnie zyskuje walutę gry, wychodzi na to że jest to korzyść.
     
  19. Ale tutaj nie chodzi o byle jakie zarobki, tylko o jak największe. :D No chyba, że jest jakiś nowy sposób na resztę alienów, o którym nie wiem, bo właściwie ich nie robię. Jeśli chodzi o tych lepszych graczy jak pisałeś, to większość z nich nie traci na nie czasu. ;)
     
  20. No to ja zaproponuje pare rzeczy też :)
    1.Ja bym proponowała usunąć bugi z falconem i innymi alienami. Bo To mnie przerasta , Ludzie maja zbugowane alieny i łatwiej im jest bo nie muszą kręcić sie w kółko a tylko stoją w miejscu(zbyt często na 5-2 na bazie mi sie bugują piraty i musze sie ciągle męczyć żeby alien był gdzieś w innym miejscu :/) np z falconem przez błedy Wasze dziennie ludzie napbjaja 150k uri dziennie jeżeli komuś dobrze pójdzie. Zamiast coś ograniczać proponuje najpierw usunąć bugi i błędy z "bugowaniem" alienów.
    Mysle że moja wypowiedz została przez ekipe odczytana bo jakiś czas zarabiałam uczciwie w Low może i sama ale nie wykorzystywałam żadnych błędów ani bugów i ograniczenie tego byłoby dla mnie nieuczciwe ..
    2. Zwiększenie sepromu w Skylabie. Ile razy to ja potrzebowałam gdy robiłam wrota lub na stateczki, wojenki.
    3.Niech bedą te densingi do vegi :) coś fajnego zachęci graczy do latania vegą a wcale takim złym statkiem nie jest
    4. Zmniejszenie z 15palladium na 10 za 1energie gdyż nie każdy ma czas na zbieranie a to chłonie czas, gra idzie do przodu więc taka zmiania może i by sie przydała :)
    Moze juz ktoś wcześniej zapodał te pomysły ale moze im więcej osób za takimi pomysłami tym większa szansa że BP coś z tym zrobi ..
     
    Ostatnie edytowanie: 6 października 2014