Blog developera - feedback

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 16 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Krzywy

    Krzywy User

    Po 1 szanowny BP, zmieńcie nagrodę za Alieny tak aby dało się jakoś wyżyć za tłuczenie ich to z pewnością wam przyciągnie graczy i $$$ a nam da większą zabawę z gry . Nie wiem czy BP tego nie widzi ale kiedyś bez ładowania hajsu i grając ledwo co dało się zrobić FE w 3 miechy( mówię o najlepszym wyposażeniu jak na tamte czasy) a obecnie nie da się pallki zbierać , nagroda za alieny jest taka sama a Uridum niestety potrzeba z 6 razy więcej ( ZEUS 1,5 mln uri ... a klucze to też duży koszt ) Reasumując zastanówcie się co robicie bo dodając miliardy nowych rzeczy na które nie ma możliwości zarobku poza wysyłaniem $$$ [ Dla osób zarabiających to nie problem ale wiekszosc graczy jest <18 lat i nie ma pieniedzy ] Ja na waszym miejscu zwiększyłbym nagrodę za alienki x2 lub nawet x3. Czy to dla was taki problem ? Chyba nie skoro piszecie że chcecie dobrze więc weźcie zróbcie coś dla graczy a nie portfela. Bo wtedy nie było by problemu z bugowaniem falcona bo każdy by bił normalnie i to by mu sie bardziej opłacało :) Co do Baćków to proponuję zrobić też tak skoro macie tak dużą ekipę programistów aby dodać coś takiego iż każdy klan ma indywidualną mapę klanową(aby na nią wskoczyć musi byc postawiona Baza klanowa jesli zostanie zniszczona z mapy cię wyrzuca) i tam by stał jakiś specjalny alien klanowy np baciek którego siła by była równa sile klanu i respiłby się co jakiś większy czas aby gracze tam nie siedzieli nonstop, a jeśli nie to 3 baćki na mapie w dobrej odległości. Skoro mowa o ulepszeniach, a chcecie odciążyć stronkę główną to zalecam wam tak jak wymieniłem powyżej zaprojektowanie mapy klanowej w której zarzadca i cala reszta bedzie mogła podlecieć do modułu i stamtąd zarzadzać klanem. Np Moduł podatkowy odpowiadałby za zmianę stawki bądź wypłatę dla danego członka. Wreszcie by się coś zmieniło na tej stronie. Kolejnym ważnym updatem na który czekają gracze i was proszą jest tutaj ---> https://board-pl.darkorbit.com//threads/dodanie-pl3-pod-inne-serwery.96035 Pomysł dobry lecz do dopracowania, bo jak wiemy wielu starych graczy po waszych występkach ma dość tej gry i nie wrócą. A po co wam utrzymywać 3 serwery na których są pustki jak można 1 lub 2 na których ktoś będzie grał. Mam nadzieję, że moja wypowiedź trafi gdzieś wyżej i wreszcie zrozumiecie co tak nas naprawdę boli :) Pozdrawiam
     
  2. Razor

    Razor User

    Co do LoW moim zdaniem to największa głupota zablokować limitem czasowym, ponieważ jestem pewny ze przynajmniej 30% graczy skończy gre z DO, a takie serwery jak na pl2 nie grzeszą liczbą graczy czyli jak odejdzie to +/- 30% to praktycznie serwer do zamknięcia ;)
     
  3. MASSACRA

    MASSACRA User

    a ranga na pl3 nadal nie działa ;/
     
  4. >ANKIETA<
    na temat falcona

    na prawdę, chcecie żeby był limit ? Bo sami nie umiecie go bić. To najlepsi gracze dają najwięcej $ na premke itp... , a oni odejdą, ponieważ zabierzecie im jedyny opłacalny sposób zarabiania. Wszyscy gracze myśle, że ponad 40% odejdą, bo już się nie będzie dało grać. RSB dużo kosztuje, za 1OO.OOO URI kupisz ledwie 20.000 RSB. A na kubach po tym limicie, będzie trudniej - przecież więcej osób będzie na nich. To samo z palką i boxami. Zwiększy to też ilość botów. Więc za dużo minusów
     
    Ostatnie edytowanie: 16 października 2014
  5. Jestem na tak! Po co gracze ultra elitarni mają mieć jeszcze lepiej?
     
  6. Jaka znowu lojalność? Dodatkowe osłony, dmg, hp? NAPRAWDĘ?! Czyli zmniejszenie żywotności przeciętnego gracza z 1,5 sec do 1 sec.
    Znając BP za te punkty trzeba będzie jakoś płacić. Czyli znowu coś dla ultra elitek. Co innego jeżeli te punkty będziemy otrzymywać bez wydawania uri. Wtedy może być.
     
    kris0211. i -RΛGΛT-PL- lubią to.
  7. Dla mnie też nie ma żadnego sensu blokowania bądź usuwania wrót LoW, ponieważ można tam wolniej lecz bez żadnych przeszkód ( np. ubijanie przez innych graczy itd.)zarobić urke.
     
  8. RONDO13

    RONDO13 User

    Zauważcie ze BP nie zwraca uwagi na opinie graczy. Dziwie się ze chcą żeby gracze dalej odchodzili co jest równoznaczne tez z mniejszymi dochodami hmm. kolejny nie trafny pomysł. Myślę ze nie uatrakcyjni w zadnym stopniu gry. Za to gracze którzy bugują falcony zaczna bugowac bdk itp.
     
    Ostatnie edytowanie: 16 października 2014
  9. Oddajcie ludziom kasę, a potem wykasujcie grę.

    Tym co nic nie włożyli ale poświęcili jej dużo czasu, wyślijcie listy pochwalne wraz z podziękowaniami za cierpliwość.



    (Tym pierwszym też nie zaszkodzi, ale najbardziej skupcie się na pieniądzach. :D)
     
  10. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    Myślę, że zdajesz sobie sprawę, że to nierealne. Rzucając takim pomysłem spowodujesz tylko, że zaraz znajdzie się ktoś kto weźmie to na serio i zacznie się marudzenie i płacz, bo zły BP nie chce oddać kasy.

    Za każdą wydaną złotówkę na grę gracze otrzymali już ekwiwalentne świadczenie w postaci Uridium/pakietów, czy Premium.


    Pozdrawiam
    BA_THOR
     
  11. Low raz na sześć godzin ? ... a podam prosty przykład ; wskakuje na Low za pare minut mam zerwane połączenie , piraci mnie ubijają i co dalej ? ... dalej muszę czekać następne sześć godzin :( ... to jest bezsensowny pomysł a najbardziej stracą na tym gracze Premium :p
     


  12. Bywają pomysły/sugestie/propozycje lepsze i gorsze, a mój........ a mój jest jaki jest wziąwszy pod uwagę, że to właśnie mój pomysł. :D

    A że prawo do zamieszczania ich tutaj ma każdy użytkownik, więc i ja postanowiłem z niego skorzystać.


    Poza tym nigdy nic nie wiadomo, nigdy nie mów nigdy, i takie tam... :rolleyes:






    Jeszcze nic nie jest przesądzone.

    BP pokazuje, a przynajmniej stara się robić takie wrażenie, że wszystko zależy od graczy.


    Piszą że są otwarci na propozycje, które dotyczą zmian ważnych kwestii w grze i wezną je pod uwagę.

    Tyle teorii, jak będzie to się okaże.
     
  13. otwarci na propozycje mówisz,więc: chcemy blokady czasowej na wszystkie wrota,batka i ubery a także bostery schładzające żeby zamiast czekac 6 godz można było wskakiwac w gejty co 4 godz i kupony na darmowe chipsy dla wszystkich :)
     
  14. Rooney53

    Rooney53 User

    A ja chce, żeby był limit gry na 4h dziennie, hahaha nonsens :D
     
  15. ale limit jest potrzebny może wrócą gracze na mapki :p
     
  16. RONDO13

    RONDO13 User

    raczej odejdą z tej gry o_O
     
  17. Dzikoysk

    Dzikoysk User

    Usuńcie te reklamy przy logowaniu. No co jak co, ale to jest po prostu chamskie już, bp ma za mało $?
     
  18. czy ja wiem teraz i tak już mało gra ludzi. zresztą zobaczymy jak to wprowadzą :p
     
  19. szod

    szod User

    Ja jestem za zniesieniem paliwa do peta :p
     
    -|Diw|- lubi to.
  20. -|Diw|-

    -|Diw|- User

    Prędzej będzie paliwo bo statków :p