Blog developera - feedback

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 16 czerwca 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -|Diw|-

    -|Diw|- User

    Na bitkach jest ogromna ilość graczy na ustawionych makrach :( Tym mogli by się najpierw zająć
     
  2. krmtb

    krmtb User

    Już ja widzę jak się zajmują czymś nowym, skoro taka prosta rzecz jak zamknięcie LOWa zajmuje im już chyba z 3 tygodnie.
     
    kris0211. lubi to.
  3. Niestety ale BP jest nastawiony na zyski, zyski z przelewów/sms po tym gdy gracze nauczyli się robić LoW spadły ilości przelewów i dla tego chcą teraz zmienić jezablokować. Co do urozmaicenia gry, "MNIEJ PIENIĘDZY WIĘCEJ DARMOWEGO, ŁATWIEJSZEGO DO ZDOBYCIA"
    Ale za to można ich szybko ubić :D
     
  4. RONDO13

    RONDO13 User

    Wiem i szkoda ze Bp jest nastawione na pieniądze graczy.
     
  5. -|Diw|-

    -|Diw|- User

    Kilkadziesiąt spearheadów? ;d No trzeba mieć cierpliwości żeby tyle ganiać
     
  6. Czytam wasze wypowiedzi dotyczące połączenia serwerów i mi się śmiać chce, bo do tego nigdy nie dojdzie..
    Żeby gracze nie byli poszkodowani to by musiało 9 generałów latać z 3 serwerów , co chyba nie jest planowane.. :)
    Skupcie się więc lepiej na pomyśle na wrota LOW nie pierdołami ;P

    oto mój pomysł na te wrota, aby wszyscy byli zadowoleni,mam nadzieję , że Wam się spodoba.

    1.Usunięcie błędu , umożliwiającego zarabianie bardzo dużej ilości uridium , jest priorytetem, po jego naprawieniu , mapy od razu odzyskałyby drugie życie.

    2. Limit jest dobrym pomysłem , przy jednoczesny zwiększeniu nagrody,może to być wprowadzenie alienów bardziej opłacalnych.Pomysł jakich pozostawiam Wam do namysłu. Co 6 h można robić 1 grupówke zarabiając tym samym np. 30 tyś za całe wrota co daje na dzień 120 tyś urki, nie jest to wcale mało.

    3.Sposób działania? Przy każdej boi musimy najpierw ubić wszystkie alieny by móc otworzyć kolejną bojkę i tak aż do 4 bojki a później pojawia się CENTURY FALCON.

    Uniemożliwiłoby to ubijanie tylko samych falconów, czas na zrobienia wrót zajmowałby nam około 1 h - 2 h przy biciu samemu , w zależności od wyposażenia statku.

    Ewentualnie możnaby wprowadzić dodatkową nagrodę za ukończenie wrót na zachęte. maks 5 tyś uri

    Według mnie jest to łatwe i szybkie do wprowadzenia, ożywiłoby mapy a gracze nie byli by poszkodowani bo nadal mogliby skakać i zarabiać co nie co w Low i to nie mało bo ponad 100 tyś na dzień.

    Pomysł nie wymaga wielkiego kombinowania i dobrzy programiści nie mieliby problemu w jego szybkim wprowadzeniu , a przecież szukamy pomysłu , który da rady szybko wprowadzić i zmienić fundamentalność wrót LOW .

    Czekam na Wasze opinie i pozdrawiam:)

     
  7. Tyle pomysłów na to jak zmienić LoW, jak je ograniczyć, a najlepiej pozbyć... Naprawienie błędów jest aż tak ciężkie? Czy błąd polega tylko na tym, że można się na nich dorobić bez przelewów?
     
  8. Można się dorobić, dlatego graczy nie ma na mapach i są pustki, a grę trzeba nieco ożywić.Czyli naprawić błędy.
     
  9. A uważasz, że jeśli zniknie jeden z bardziej cenionych form zarobku to graczy na mapach będzie więcej? Tam wyżej podałeś duże sumy, ale no załóżmy, że dany gracz na grę ma trzy godziny w ciągu doby, to wtedy wiadomo, że na przykład co te 6h nie będzie w stanie się zalogować i te przykładowe 30k sobie zgarnąć. ;)
     
  10. Myślę , że po naprawieniu samego błedu byłoby o 40 % graczy mniej w Low.
    Gracze mają dużo alienów na mapie gdzie można zarobić , kubiki, DK, ubery.

    Jak nie ma się czasu dużo grać to wiadomo , że się nigdy nie zarobi dużo. Grając 3 h da rady zrobić te wrota i pobić jeszcze alieny na mapach :) i każdy jest zadowolony
     
  11. MrHazel

    MrHazel User


    Tak jak mowisz gosciu 40 % mniej graczy w Low = 40% graczy odchodzi z gry.
     
  12. MOD_Bedril

    MOD_Bedril Guest

    Ja to widzę tak:
    40% graczy w Low = 30% więcej graczy na mapach.

    Masz racje że część osób zniechęci się do gry, ale z czasem zatęskni za DO, sam już miałem dwie przerwy roczne i nadal gram :)


    Pozdrawiam
    MOD_Bedril
     
  13. -|Diw|-

    -|Diw|- User

    może +30% więcej botów na bitkach? ;)
     
  14. boty do bicia statków ? hmm
     
  15. Właściwie to myślę, że gracze z dobrymi kontami sobie poniekąd dadzą radę, bo jednak jakoś te kubiki wywalczą. Zacznie się narzekanie początkujących, że ci lepsi nie dają im kręcić dk czy uberów. Ja osobiście lubię szybką rangę, ale te 40% graczy jeśli jakimś cudem zostanie w grze, to już tylko w "ołówkach" na pvp i jeśli na taki rezultat liczysz, to powodzenia i gratulacje. ;)
     
  16. krmtb

    krmtb User

    I o co płacz? Już lepiej, jak będą na botach latać na 4-1, bo takich chociaż można bić, a do cudzego LOWa nie wskoczysz żeby statki pobić...
     
  17. Płacz? Jeśli miałeś też mię na myśli to Ci się przyznam, że bardzo rzadko mam okazje je robić, a jak już to nie jest to kwestia konieczności. A jeśli sądzisz, że "boty" na pvp są lepsze, to musi być z Ciebie super gracz, pewnie tylko takie statki bijesz. :cool::D
     
  18. Co ty opowiadasz, wiekszosc graczy już się dorobiło sporo na grupowych, a mój sposób pozwala zarobić Ci dziennie około 100 tyś urki , więc nie bardzo rozumiem ten płacz.. Jeśli tyle osób porobiło sobie konta dzięki grupowym wrotom to na pewno nie skończą z grą bo , szkoda by było ich pracy.
    Rozumiem , że sposób się podoba ?:)
     
  19. Jak już pisałam wcześniej, Twój sposób przedstawia robienie grupowych, konksekwentnie odliczając aż minie 6h, a jest niemały procent graczy, którzy nie mają na to czasu. ;) Kwestię płaczu wyjaśniłam wyżej (grupowe robię może 10 rund łącznie w ciągu całego tygodnia), ale czytanie ze zrozumieniem zapewne do Twoich mocnych stron nie należy. ;) Wyjaśnię jeszcze jedną rzecz, może tym razem zrozumiesz - napisałam wyżej, że osoby z rozwiniętymi kontami poradzą sobie bijąc na przykład kubiki, ale zacznie się też płacz graczy słabszych, którzy dzięki lataniu silniejszych nie pokręcą już sobie dk na spokojnie.
    Może kiedyś jak sam zrobisz sobie konto, będziesz mógł wypowiedzieć się na temat działań mocnych graczy, bo na razie nie masz pojęcia czy będzie im szkoda konta, czy może czasu na dalszą grę. Zajmij się grą i rośnij w siłę, wtedy zmienisz zdanie co do takich rzeczy. :p
     
  20. Dobrze wszystko zrozumiałem .
    Nie masz czasu na grę a chcesz niewiadomo ile uri się dorobić łatwym kosztem .. Bug grupowy Ci służy , bo możesz szybko i dużo zarobić z tego wnioskuję, mnie też to się podoba , ale gra przestała być już taka jak kiedyś i wieje nudą.

    Każda gra jest podzielona na słabszych i mocniejszych graczy względem wyposażenia, tak jest wszędzie a Ty byś chciała może , żeby same konta na full latały i wtedy , żeby coś dopiero zrobili z wrotam Low jak sobie konto zrobisz :D .

    Tu w zasadzie może masz rację , że przesadziłem troszkę z limitem tych wrót , można by go nawet zmniejszyć bo de facto będzie się te wrota robić dłużej więc jest to uzasadnione.

    Główny cel jest taki by nie siedzieć tylko w Low a także na mapach by móc coś zarobić rozumiesz? a jeśli się boisz po mapach latać to leć w zwykłe wrota jak tak je lubisz robić.

    Poświęcając 2 h na grę tygodniowo , milionów nie zarobisz i to Cię bardzo boli.

    I tak podsumowując to konto na full już mam więc Ci nie wyszło :p


    2.5. Rozmiary czcionek
    Rozmiarem czcionki obowiązującym użytkowników jest domyślny rozmiar “3”. Wybranie większego rozmiaru czcionki utrudnia innym użytkownikom czytanie postu.

    Kara:
    Ostrzeżenie lub 11 pkt

    Proszę o tym pamiętać.

    Pozdrawiam
    MOD_Bedril
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 4 listopada 2014
    Myszka80 lubi to.