Blokada reklam

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika dowyrzucenia, 13 sierpnia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Irytują mnie te wyskakujące okienka ciągle i ciągle, nie kupię żadnego badziewnego zestawu, nie wydam kasy na tę grę, przestańcie mnie nękać


    [​IMG]

    Moim pomysłem jest usunięcie tego, żeby nie wyskakiwało, jak chcę sobie zobaczyć newsy to sobie zobaczę, umiem kliknąć w przycisk który to wyświetla. Ewentualnie opcja która wyłącza te żenujące oferty.

    Nie wspomnę o tym że ten ekskluzywny rabat łamie prawo ponieważ te przedmioty nie są w normalnej sprzedaży i nie można ich przecenić z fałszywej ceny na "super ofertę" (normalną cenę).
     
  2. jazon161

    jazon161 User

    Niech zabiora sie z oszustów co bugoja rangę a nie okradają co jeszcze reszty uczciwych graczy
     
    Cygan84 lubi to.
  3. Cygan84

    Cygan84 User

    +1
     
  4. super, zgadzam się ale to nie na temat i osoby odpowiedzialne za oszustów raczej nie zajmują się ui, a nawet jeśli to usunięcie tego badziewia nie powinno długo zająć
     
  5. W tej grze od dobrych kilku lat nie są naprawione kontakty, w sensie okienko nie otwiera się tak tak powinno więc nie licz na to, że z tym coś zrobią