boja hp

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika AGRAIL_UKR, 19 października 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. AGRAIL_UKR

    AGRAIL_UKR User

    w evencie pojawil sie nowy mechanizm do peta a pytanie to czy warto go wyprodukować i jak działa bo jest opisane ,ze wzmacnia hp sojuszniczych statków działa na zasadzie mocki z aegisa lub solace jezeli tak to ile %
     
  2. Ankalagon

    Ankalagon User

    Jak dla mnie to lipa. Wmacnia HP o małą wartość - nie leczy, daje tylko więcej hp o jakieś procent w obszarze działania, wylatujesz po za obsar i wszystko wraca do normy. na moim przykładzie jak mam 975k hp po uzyciu bojki mam 1002k hp czyli raptem dodało 27k hp. czas działania tez nie powala dokładnie nie powiem ale na oko od 10s do 30s tez nie wiem od czego to zależy. Podsumowując nie opłaca się lepiej złozyć protokoły lvl4.