Bonusowa mapa

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika ZłყPᥲtrყka, 12 maja 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. Witam dawno nie było pytań o mapę bonusową?
  Ostatnio w 3 osoby próbowaliśmy skoczyć, łącznie zrobiliśmy jakieś 3,5 tysiąca skoków i nikt nie dał rady się dostać na mapę.
  Jak tam trzeba wskoczyć? Może coś źle robimy? Skakaliśmy portalem z 4-5 , skokówką(20), skokówką(10) i nic. Jakieś rady a może sposoby na tą mapke? :)
   
 2. CM_Zero

  CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

  Drogi graczu,

  Aby wskoczyć na mapę bonusową najlepiej jest kupić skokówkę za kredyty (tę przenoszącą na mapę x-1 z pierwszej gali) i na zmianę latać na x-2 i skakać przez ww. skokówkę do skutku ;) Prawdopodobieństwo skoku jest małe, więc to by wyjaśniało taką liczbę nieudanych prób. Ale trzymam kciuki i powodzenia! :cool:

  Z poważaniem,
  MOD_ZERO
   
 3. warrriat

  warrriat User

  Po zmianach wprowadzonych na mapie bonusowej zbieranie skrzynek nie jest opłacalne, więc jeśli chcesz zostać się tam w celu zbierania amunicji to nie polecam. Jeśli natomiast chcesz zrobić misje na uber protegity to jedyną opcją jest uparte skakanie. Sam byłem tak kilka razy.
   
 4. Misja własnie :/ Oddałem kolejne 100 skoków i nic :(
   
 5. MOD_MIKUS

  MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

  Drogi graczu,
  Niestety jedyne wyjście jakie masz to skakanie do skutku. Szansa wynosi 0.1% więc jeden na 1000 skoków przenosi na mapę bonusową. Należy pamiętać o tym, że ten jeden skok jest dla wszystkich skaczących z danego serwera, nie dla każdej osoby oddzielnie. Dobra rada - to latanie na pierścieniu i najlepiej z podwójnymi boosterami, ponieważ miejsce w które zostanie przerzucony statek też jest losowe i może być to środek mapy, gdzie się roi od protegitów.

  Pozdrawiam,
  MOD_MIKUS
   
 6. wystarczy empa trzymać w pogotowiu i powinno się udac uciec do rogu z kazdego miejsca :)
   
 7. matrix232

  matrix232 User

  Jesli Cię da na środku to emp moze ci nie pomoc jeśli skaczesz cyborgiem solacem itp, bo z tego co wiem to i tak beda cie goniły później wszystkie, więc ogromne obrażenia, sam jak skoczyłem na srodek to padnalem od razu solacem z empem, na szczęście następny raz w narozniki mnie dalo gdzie nic nie było i mogłem spokojnie sobie robić,
  Najlepiej latac z x-1na x-2 i w kółko, chociaz sam nigdy tak nie skoczyłem , zawsze przypadkowo, az myślałem ze bug odkryłem, bo 2 razy skoczyłem jak ubiliśmy baze i wracałem na 2-1 skokówka i mnie wrzucalo, ale za 3 razem lipa :D
   
 8. warrriat

  warrriat User

  Ja byłem na samym środku mapy i nie było jakoś źle.
   
 9. Jeśli jakiś inny gracz nie z mojej grupy lub innej firmy jest na mapie bonusowej to jest możliwość skoku wtedy na nią czy muszę czekać aż nikt na niej nie będzie?
   
 10. warrriat

  warrriat User


  Możesz tam być nawet całym klanem.
   
 11. Czyli nikt jej nie może zablokować tak żeby nie dało się wlecieć?
   
 12. warrriat

  warrriat User

  Możesz tam być być całym klanem i zestrzelić każdego kto tam wleci.
   
 13. Dzisiaj kolejne 400 skoków i nadal nic :p

  Na pewno da się skoczyć tą skokówką za kredyty? Wykonałem około 2 tysiące skoków o_O Myślę, że powinienem tam być już dawno :/
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 maja 2020
 14. warrriat

  warrriat User

  Oczywiście że tak
   
 15. Ankalagon

  Ankalagon User

  PatrykuZły - Nie tylko Ty masz ten problem. Wiele innych osób również ( i to może być zastanawiające - grając od tak sobie również wykonałem już ponad 1000 skoków i nie było przypadku żebym tam wskoczył. Jakieś dwa lata temu to już spokojnie ze dwa razy bym się znalazł na mapie "???") . Od siebie dodam, że nie polecam skakać w czasie eventu. Nie polecam skakać w inny sposób niż z x-1 na x-2. I nic na siłę. Może kiedyś uda się Tobie tam wskoczyć o ile problem nie tkwi gdzieś zupełnie indziej.

  Nie chcę być złym prorokiem ale zawsze jak BP coś wprowadza, naprawia, poprawia, łata, tworzą się nowe błędy i może warto by ktoś to w "centrali" sprawdził.
   
  Ostatnie edytowanie: 14 maja 2020
 16. CM_Zero

  CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

  Drogi graczu,

  Zgodnie z rachunkiem prawdopodobieństwa wszystko się zgadza ;) Jeżeli szansa wynosi dokładnie 0,1 to jest to nadal tylko szansa. Jeżeli ktoś ma pecha to może skakać i milion razy i nie wskoczyć, a jeżeli ktoś ma szczęście to już za pierwszym się uda i to jeszcze przypadkiem. Zapewniam, że jest to możliwe :cool:

  Z poważaniem,
  MOD_ZERO
   
 17. Ankalagon

  Ankalagon User

  Ale może ktoś od was wysłać informację żeby to sprawdzili? "dmuchając na zimne".
   
 18. Chyba coś jest nie tak z tą mapą bonusową chyba bo w 4 skaczemy od 16 i nadal nikt nie wskoczył :/ To jest już 3 dzień kiedy próbujemy się tam dostać...
   
 19. warrriat

  warrriat User

  Wszytko jest szansą procentową. Szansa 1 do 1000 nie znaczy, że przy 1000 ktoś wskoczy. To jak z rzutem monetą. Masz 50:50 że wypadnie orzeł. To, że rzucisz nią 2 razy nie spowoduje, że będziesz miał 100% szans. Teraz wyobraź sobie kość do gry która ma 1000 ścian. Są na niej X i Y. Y oznacza twoje zwycięstwo(wskoczenie na bonusową) natomiast X porażkę(niewskoczenie). X jest na 999 ścianach Y jest na jednej. Analogicznie do tego co wcześniej, 1000 rzutów nie gwarantuje wygranej.
   
  Ostatnie edytowanie: 15 maja 2020
 20. MOD_MIKUS

  MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

  ZłყPᥲtrყka
  Mała uwaga techniczna ode mnie - proszę nie pisać postu pod postem. Na przyszłość polecam używać opcji edytuj.

  Pozdrawiam,
  MOD_MIKUS
   

Poleć tę stronę