Opinie Bonusowe nagrody w GG - Design Tartarusa i Mimesis, oraz moduły ulepszeń statku

Temat na forum 'Archiwum HQ' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 19 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    Poniżej znajdziecie informacje o desginach statków - Tartarus i Mimesis (tylko kosmetyczne, ponieważ umiejętności zostały zastąpione modułami), a także ich moduły, które zostaną dodane jako nagrody, które będzie można zdobyć we wrotach od piątku, 20 września od godziny 10:00 do poniedziałku, 23 września do godziny 23:59.
    • Tartarus Smite
    • Tartarus Osiris
    • Tartarus Epion
    • Mimesis Smite
    • Mimesis Osiris
    • Mimesis Epion
    Istnieją również moduły ulepszenia statku, których można używać razem z designami statku:
    DMG-T01 +10% Szkód/-8% Osłony
    DMG-T02 +12% Szkód/-12% Osłony
    SHD-T01 +15% Osłony /+10% uników / -10% HP
    DMG-MS01 +10% Szkód / -8% HP / + 5% uników
    DMG-MS02 + 12% Szkód / -5% Osłony/ +5% uników
    SHD-MS01 +8% Osłony/ -5% HP / +5% Evasion

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Możecie otrzymać design i/lub moduł (mała szansa) we wrotach takie jak: Delta, Epsilon, Zeta i Kappa, tylko przez określony czas, który wskazaliśmy na początku ogłoszenia.

    Ważne:

    Designy nie są przyznawane wraz z modułami! Każda nagroda (każdy design statku oraz każdy moduł) liczy się jako pojedyncza nagroda. Powodzenia!

    Wasza Ekipa Darkorbit
     
  2. D.A.R.E.K

    D.A.R.E.K User

    brak słów, no po prostu zabrakło mi słów na komentarz, jak to przeczytałem w całości :)
    szczególnie jak się połaczy:
    "Możecie otrzymać design i/lub moduł (mała szansa)...tylko przez określony czas, który wskazaliśmy na początku ogłoszenia"
    z tym:
    "Każda nagroda (każdy design statku oraz każdy moduł) liczy się jako pojedyncza nagroda. Powodzenia!"

    ja powtórzę jedynie ostatni wyraz jako komentarz do ukazanej w innym wątku informacji schłodzenia nagród z alienków i ubitych statków :)

    "Powodzenia!"

    :p:D:p:D:p:D:p:D:cool::D:p;)
     
  3. Możecie przybliżyć czy szansa na to jest większa/mniejsza jak szansa na np. herka która wynosi 25% ?
     
  4. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Niestety nie mamy takich informacji
     
  5. Nathersis

    Nathersis User


     
  6. Ric0

    Ric0 User

    Mimemisa już nie da się doprowadzić do używalności nawet z 3 modułami jakbyśmy wsadzili :D

    Edycja Eviana: usunięcie cytatu
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 września 2019
  7. Rico,calkiem mozliwe,ale ja akurat nie mam tego statku.Latam tartarkiem,takze z niego mozna z modulami cos wycisnac.Niestety BP mialo inny plan.Jak pisalem,w teorii wygladalo to dobrze(moze zbyt dobrze),a potem przeszli do realizacji podumali i wyszlo to co mamy.
     
  8. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    CadisEtrama_DiRaizel, niezadowolenie można wyrazić w kulturalny sposób. Post usuwam i tym razem upominam słownie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.