Opinie Boty, bugi i cała reszta.

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika TraluMrozu, 5 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TraluMrozu

    TraluMrozu User

    Siemanko wszystkim, co chwilę na forum pojawia się nowy wątek związany ww. tematami. Nie wiem czy większość przesiadujących tu osób ma problem z czytaniem ze zrozumieniem czy ich percepcja nie potrafi pojąć, że ktoś nie jest za coś odpowiedzialny. Zrozumcie w końcu, że polski support, jak każdy inny, NIE MOŻE ZROBIĆ KOMPLETNIE NIC, tak było zawsze i zapewne tak będzie, jakakolwiek z ekip nie ma praw do banowania kogokolwiek za jakiekolwiek bugi, jedyne co mogą zrobić to napisać do centrali i czekać na dalsze polecenia lub skrypt który jeśli nie działa, też nie jest o dziwo winą ekipy tylko programistów.
    Zaraz pewnie znajdzie się biały rycerz który powie, że nie powinienem się wypowiadać na ten temat bo sam buguje gre xD różnica jest taka, że my jako C* bawimy się tą gierką pokazując jednocześnie bezradność BP który w pogoni za pieniądzmi z 50-tek (xp&hon) pozwolił graczom na całkowitą samowolkę.
    Myślicie, że kogokolwiek obchodzi co kto nabugował? xDDDDDDD tylko tak można to skomentować. Obsydiany były tylko wierzchołkiem góry lodowej przedmiotów które gracze nielegalnie zdobyli, nikogo nie zastanawia czemu zabrano jedynie obsydiany? A w ramach kary poważanie gdyż samo usunięcie obsów było jedynie odebraniem nielegalnie zdobytych dóbr. Szybka matematyka 100 tys obsydianów, z tabelki każdy może odczytać co % poleci więc sumując oprócz uridium +/- 300mln dostaniemy 7mln rakiet uber, 15mln hellstorm, ze 30 mln SAR02 do tego 25k emp, podobne ilości RWA, darmowe energie i inne mniej lub bardziej przydatne rzeczy, ale bugować można było o dziwo nie tylko obsydiany xD O setkach milionów zbugowanego RSB (tutaj można wstawić dowolny przedmiot z montowni) już nikt nie pamięta, zabrano jedynie uridium które gracz mógł przekonwertować na poważanie, a samo poważanie wyczyszczono. Idealnym przykładem jest serwer meksykański gdzie topke zajmują konta założone 1,5 roku temu które zrobiły w tym czasie +/- 5k kapp.
    Dlatego moja prośba do wszystkich oburzonych na polską ekipę, powinniście być obrażeni na BP który od kilku dobrych lat nie robi kompletnie nic z nadużyciami bo gdyby chcieli zbanować wszystkich nieuczciwych graczy mogliby jednocześnie zamknąć grę. Zluzujcie trochę to tylko piksele a nie realne życie, mnie osobiście śmieszy kiedy osoby które nieuczciwie wbiły range czy topowe pozycje mają problem z tym, że ktoś inny zrobił to samo tylko w bardziej ostentacyjny sposób i nagle domagają się sprawiedliwości.
    Liczę na konstruktywne odpowiedzi i brak zamknięcia tematu ;)
     
  2. szebest

    szebest User

    W większości masz rację, myślę, ze graczy boli to, ze wydawali realna kasę na premki, rabaty i boosty, zeby cos robic ufe na biezaco i byc wyzej w rankingu, a tu nagle cyk i w ciagu dnia spadaja o kilkanascie pozycji. Raczej nikt nie obwinia naszej ekipy DO, tylko niektórych boli zamykanie tematów o problemach bugów, bo potrzebują gdzieś wyładować frustrację za straconą kasę na boosty. Popieram nie zamykanie tego tematu i pozwolenie na rozwój dyskusji (bez obwiniania i oskarzen tl eviany) :D. Pozdrawiam serdecznie z całą rodzinką.
     
  3. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    no niestety muszę zamknąć, bo wiele osób tutaj pokazało, że nie potrafi zostawić opinii w tym temacie bez obrażania innych. A skoro zamknęłam tamte i prosiłam aby nie tworzyć nowych w tym temacie, to muszę być konsekwentna. Ja naprawdę nie mam już siły żeby coś dodawać w tej kwestii...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.