Boty - nie zgadzam się

Temat na forum 'Od użytkowników dla użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Kpt.Pirce, 31 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
 1. Kpt.Pirce

  Kpt.Pirce User

  Po ogarnięciu ciekawych Waszych doświadczeń plus własne spostrzeżenia - zachęcam do umieszczania wszelkich porad dotyczących botów.

  Byłoby fajnie, gdyby dało się przeczytać tylko raz - co to są te boty (auto piloty). Jak się zachowują na mapie, czy da się je zestrzelić (lub czy opłaca się do nich strzelać).
  I oczywiście jak wam się gra z takimi botami.

  Chcę to pozbierać bo uważa, że BP nie realizuje postanowień gry, na które się zgodziłem grając w tą grę i chcę mieć w tym forum na to dowody.

  Z góry dziękuję za wpisy.

  Polatałem teraz 15 minut i to co się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. Dosłownie nie wiem, którego leonka botowego strzelać, pety to juz omijam bo tyle jest tego. Nawet Sentiel botowy lata i Cyborg ICE na GE :/. Jakieś jaja - nie ma żywych graczy :/.
   
  Ostatnie edytowanie: 31 lipca 2019
 2. 15122003

  15122003 User

  Boty to programy grające zamiast ludzi robiące różne rzeczy między innymi zbieranie skrzynek bicie alienów. Zachowują się w charakterystyczny sposób jak zacznie się do nich strzelać uciekają w stronę najbliższego portu (nie atakując gracza po prostu lecą prosto) zmieniąjąc na drugą konfiguracje na której maja full osłon i formację pierścienia ZAWSZE przed doleceniem do portu puszczają stabilkę z moich doświadczeń do początkowi GRACZE o ile można tak powiedzieć latający statkami typu Leonov lub przypadkowi gracze o różnym stopniu rozwinięcia swojego wyposażenia ale prawie zawsze latającym cyborgami lub deminisherami, tak da się je ubić bez większych problemów jak się gra z nimi? jak z alienami ale osobiście denerwują mnie tacy GRACZE...
  EDIT
  Jest ich coraz więcej
   
  Ostatnie edytowanie: 14 sierpnia 2019
 3. Andromeda5

  Andromeda5 User

  Hehe, a to żeś Amerykę odkrył, że BP łamie Regulaminy, Umowy, Postanowienia i Warunki które sama ustaliła. :D
  Odpuść sobie nic nie wskórasz. Dzisiaj widzimy do czego prowadziło nastawienie gry na pieniądze a nie na rozrywkę, to trwa od wielu lat. Chciwość i zachłanność doprowadziła właścicieli gry do sytuacji w której uzależnili się niewielu już ślepych napaleńców, którzy zapłacą duże pieniądze aby zrealizować się w grze i dowartościować swoje ego. Sytuacja ta wytworzyła się gdy wielka ilość zwykłych ignorowanych graczy zaczęła odchodzić z gry a wraz z nimi duża ilość niewielkich wpłat (klasyczny problem ekonomiczny każdej firmy). Sytuacja nie do odwrócenia bez zmiany filozofii myślenia i rezygnacji z traktowania ludzi jak dojne krowy. A z aktualności to kolejny gracz z topki (myślę o Generalicji:p) pożegnał się z grą i puszcza bota. Być może w niedalekiej przyszłości czeka nas kolejne łączenie serwerów.:D Gra się zwija nie ma już nawet co ryzykować i kupować premki na rok bo nie wiadomo czy za miesiąc serwery będą działały, bezpiecznie jest kupować co miesiąc.
  Tysiące ludzi próbowało uratować tę grę i przegrali z pazernością. Teraz przegrywają zachłanni.
  A na koniec to nie jaja, że nie ma żywych graczy, to rzeczywistość ludzi mało otwartych na uwagi krytyczne i myślących o zysku w dniu dzisiejszym.
   
  MetallicA, =Aspazja= oraz Cupak lubią to.
 4. Zachowują się jak małpa nauczona kilku czynności i powtarzająca to mechanicznie żeby dostać banana.
  Kręcą alieny, zbierają skrzynki, a gdy zobaczą wroga to od razu konfa ucieczkowa + formacja koła i c'est la vie.

  Da się je zestrzelić.
  Pusat/Cyborg/Hecate + konfa samobój + ćma + ammo infekcyjne/rakieta mrożąca i każdy bot jest twój.

  Mi osobiście nie przeszkadzają, a wręcz przeciwnie :D Boty nie latają tam gdzie ja latam (kubiki/ubery/low), ani ja nie latam tam gdzie latają boty (x-3, x-7, BL), więc "nie wchodzimy sobie nawzajem w drogę". Natomiast gdy mam misję na statki to są wręcz pożyteczne, bo wlatuję na takie obce x-3 i goliaciki na talerzu podane.

  Każdy tak uważa, nikt się nie odzywa. Tzn odzywają sie gracze, którzy jeszcze nie mają "obycia" i się nie przyzwyczaili do tego.

  Nie ma problemu


   
 5. -.POCISK.-

  -.POCISK.- User


  I oczywiście jak wam się gra z takimi botami.​
  Mi osobiście nie przeszkadzają, a wręcz przeciwnie :D Boty nie latają tam gdzie ja latam (kubiki/ubery/low), ani ja nie latam tam gdzie latają boty (x-3, x-7, BL), więc "nie wchodzimy sobie nawzajem w drogę". Natomiast gdy mam misję na statki to są wręcz pożyteczne, bo wlatuję na takie obce x-3 i goliaciki na talerzu podane.

  po pierwsze piszesz nie cała prawdę, boty latają po wszystkich mapach ( no chyba tylko na x1 ich nie ma)
  a po drugie boty to nie tylko zbieracze skrzynek ale różnej "maści" programiki które same namierzają, strzelają,szybciej latają i bóg jeden wie jeszcze jakie gracz ma przewagi nad innymi
   
  Andromeda5 lubi to.
 6. Po pierwsze polecam opcję "odpowiedz" bo gdybym nie był aktywnym forumowiczem to bym nawet twojej wiadomości nie odnalazł :)

  Po drugie, czy widzisz tam gdzieś w mojej wypowiedzi przy wymienionych mapach słowo "tylko"?

  Po trzecie owszem, nie tylko zbieracze skrzynek. Ale ja chyba również inne czynności przeciętnego bota wymieniłem.

  Jeśli masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, a chcesz aktywnie uczestniczyć w życiu forum to polecam zainstalować lektora na swojej przeglądarce. A dopiero po tym pisać, że ktoś nie mówi całej prawdy.
  Pomijam już fakt, że "całą prawdę" i tak 90% użytkowników zna, a ja tylko streściłem tego esencję.
  Pozdrawiam, LynkDynamit
   
 7. olbi29

  olbi29 User

  o czym Wy tu gadacie przecież to kompletna głupota jest ta gra tak wygląda i czysta jest jak łza nie można takich oszczerstw rzucać bez żadnych dowodów tak nie można naprawdę to nie jest poważne podejście do tematu :mad:
   
 8. ViperΔ

  ViperΔ User

  nie wiem ja tam ZADNYCH botow nie widze
   
 9. -.POCISK.-

  -.POCISK.- User

  żywi są, ale akurat grają w inną gierkę
  poleć na 1-3 to i generała zobaczysz jak ciśnie na automacie
  był event na mapach BL, złapali gościa dostał bana na 2 tygodnie, lata dalej na bocie
  taki to nasz suportt, czekają na rozwiązania systemowe (już parę lat)
   

Poleć tę stronę