Opinie BOTY

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika -.POCISK.-, 31 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -.POCISK.-

    -.POCISK.- User

    Witam gwiezdnych pilotów
    Na forum nie ma wzmianki na temat "botów" , dlaczego ??
    czy NIKT nie widzi że 80% graczy to automaty, czy tak dalej ma być z tą gra?
    jaki sens jest kupować uri i ścigać się z automatem??
    bajki ekipy o rozwiązaniu systemowym to TYLKO bajka od paru ładnych lat powtarzana
     
    Aethelwulf, Andromeda5 oraz *HARY* lubią to.
  2. Po co wałkujesz temat, któremu na tym forum poświęcone jest już ze 100 postów minimum? Po co zakładasz kolejny wątek? Poczytaj sobie forum, to zobaczysz że boty były, są i będą, bo bugpoint nic z tym nie robi. A teraz wrzuć seprom i leć wyczyścić x-3
     
    ~Outsider64~ i kris0211. lubią to.
  3. 15122003

    15122003 User

    widzimy widzimy ale co zrobić
     
  4. Ankalagon

    Ankalagon User

    Dokładnie jak LynkDynamit napisał - w prawie każdym temacie na temat różnych spraw, zapytań przewijają się posty o botach.
    A dlatego w taki sposób gdyż tematy bezpośrednio nawiązujące do botów zazwyczaj były szybko zamykane.
     
  5. -.POCISK.-

    -.POCISK.- User

    niki graczy co używają bocika powinny być napiętnowane na forum, może wstyd przed innymi użytkownikami będzie impulsem aby TEGO nie uzywali
     
  6. Cupak

    Cupak User

    wystarczy nie grać :cool: tego wymaga BP jak widać :confused:
     
  7. kris0211.

    kris0211. User

    W tej sytuacji dostaniesz bana za podawanie nicków graczy :)

    Prawda jest taka, że to walka z wiatrakami. Można temat wałkować, a i tak nic się nie zmieni. Jak grać, panie BP?
     
  8. szkoda juz czasu na ta gre.umiera smiercia checi zysku przez wlascicieli i tyle
     
    Andromeda5 i *HARY* lubią to.
  9. Nie grać tylko przelewy robić i zostawiać urke na koncie nieruszoną :D
     
    Cupak lubi to.
  10. ViperΔ

    ViperΔ User

    no bo boty czy gracze automaty (XD)
    boty nie istnieja.
    jakos ja nie widze.
    nie widze w tym sensu
     
  11. Boty były i będą, do czasu aż BP (jeśli wgl. jest taki zamiar) uruchomi skrypt i nie ma ma potrzeby pocić czoła tu na forum, bo to nie przyniesie żadnego skutku, gdyż nie mamy na to żadnego wpływu.
     
  12. już pisałem gdzieś w innym (jednym z 10 miliardów) wątku o tematyce botów.. dopóki flashplayer nie przestanie wspierać przeglądarek bigpoint NIE ZROBI NIC w kierunku walki z botami. Powód? Prosty. Nie opłaca im się wydawać pieniędzy na programistów, którzy przez najbliższy miesiąc będą tworzyć program wyszukujący boty, który następnie będzie przez kolejny miesiąc testowany, aby finalnie podziałać 2 miesiące (bo w lutym flash się wyłącza).
    Drugim aspektem jest to, że bigpoint w tej chwili pracuje nad wersją DarkOrbit (oraz innych swoich gier) niewymagającą flasha i jest to u nich obecnie priorytet, więc walka z botami schodzi na drugi plan.

    Myślę, że +/- 2 miesiące po wyłączeniu flasha w grze pojawi się coś, co dość skutecznie wyeliminuje nieuczciwych graczy :)
     
    kris0211. lubi to.
  13. -.POCISK.-

    -.POCISK.- User

    Twoje myślenie jest na poziomie supportu ( czekamy na rozwiązania systemowe), boty istnieją od nastu lat a flasha wyłączą dopiero teraz
    więc jak by BP chciał zatrudnić informatyków to czas "pracy" ich programu mógł działać lata
     
  14. Ja to nie wiem, tak łatwo jest Wam mieć pretensje do swoich (graczy) o boty czy cokolwiek, co pozwala im oszczędzać czas, a innych błędów BP nie widzicie. Boty są od tylu lat, bla blaaaa... A lagi? Że graczom nie chce się grać lub wręcz często odbierana jest możliwość grania przez lagi (których sami sobie nie naprawimy), to już jest mniej szkodliwe, bo boty? Tak łatwo jest Wami manipulować, wystarczy kiwnąć paluszkiem i już Wasze myślenie jest skierowane w drugą stronę, jak nie winny tu, to winny tam. Mega znudzona jestem czytaniem o sprzętach, które śmigają tak jak powinny - możecie odpalić sobie filmiki i zobaczyć, że nie istnieje komputer, który jest wystarczająco dobry żeby poradzić sobie z tą grą. W sumie to nawet ludzie za to odpowiedzialni w BP dość jasno mówią, że na przykład 2D nie będzie działało dobrze niezależnie od komputera, bo [coś tam, coś tam] i to przecież trzeba by grę od nowa pisać! No i kurde, żeby ta gra działała fantastycznie, to by ją trzeba pisać od nowa... :( A to tyle roboty, przecież nie za to nam płacą, eventy nie wystarczą?

    Beka by była, gdyby zaczęli banować teraz ludzi za czyny, które się wzięły z ich lenistwa. Ale tak jak już wspomniałam - oni raczej po prostu to rozumieją i dlatego na razie jest tak jest. Gracze równie dobrze mogliby odejść, a jednak wybierają jakąś opcję, co prawda pod jakimś względem niewdzięczną, ale zawsze to jakaś opcja i ratunek dla tej gry. Liczę, że jeśli będą mieli się wziąć za boty i bugi, to będą wcześniej przygotowani i uwolnią nas od niezależnych od graczy błędów.

    Pozdrawiam, kurier.
     
    Ostatnie edytowanie: 12 września 2019
    kris0211., LynkDynamit oraz mmmm lubią to.
  15. Moje myślenie na poziomie supportu jest jedynym sensownym na ten moment myśleniem. Nie rozprawiam nad tym czego bigpoint w ostatnim czasie nie zrobił a mógł, tylko o tym czego bigpoint nie zrobi w najbliższej przyszłości i dlaczego - bo notabene taki jest temat wątku. Źle rozumiesz to co napisałem, prawdopodobnie nie pamiętasz czasów ostatniego systemu anti-cheat, ani tym bardziej tego dlaczego został wyłączony. Więc nie komentuj, a przede wszystkim nie krytykuj mojego myślenia.

    Święte słowa
     
    Ostatnie edytowanie: 11 września 2019
  16. -.POCISK.-

    -.POCISK.- User

    nikt nikogo nie uwolni bo to byłby koniec tej gierki :)
    kasa tylko kasa się liczy, i nie ważne co kto myśli czy mówi
    odejdą gracze, nic nie szkodzi jest ICH jeszcze bardzo dużo i dużo kasy jeszcze będzie
    stary dobry gracz co używa tego czy innego programiku do wspomagania gry jest sprawdzonym płatnikiem, płaci i będzie płacił a z nowym to nie zawsze wiadomo
    a wiadomo że liczy się KASA i tylko KASA a nie moja czy Twoja przyjemność z gry
     
  17. takie tematy są bez sensu więc się dziwie ze jeszcze nie został zamknięty :)
     
  18. -.POCISK.-

    -.POCISK.- User

    a co sam używasz że ci przeszkadza ????
     
  19. Laser_Jet

    Laser_Jet User

    Bot, boty, itd itp są będą i będzie ich coraz więcej bo sami gracze to boty i myślą jak boty - ale są wyjątki - oby tych drugich było więcej.
     
    kris0211. lubi to.
  20. ViperΔ

    ViperΔ User

    udowodnij.
    botow nie ma
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.