brak chrominu

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika lukash245, 8 października 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. lukash245

    lukash245 User

    Witam , chciałbym zapytać co zrobić gdyż ; dnia 5.10 zamówiłem pakiet chrominu 60k i dostałem go po 3 minutach , na drugi dzień spostrzegłem że w montowni jest cyborg za chromin z pierwszej paczki zostało 25k więc zakupiłem znów paczkę 60k chrominu ale na koniec transakcji wyskoczył jakiś błąd i chrominu nie dostałem więc sprawdziłem konto i kasy nie wzięli po godzinie zrobiłem nowy zakup zabrało za pierwszy i drugi kasę , chrominu jak nie było tak nie ma , kasy nie ma , cyborga nie ma i 25k chrominu pozostałego z pierwszego zamówienia zamienili na poważke . Z ticketa do działu płatności dostałem odpowiedź że to dostawca zewnętrzny i nie mają wpływu na to . jak to rozwiązać ?
     
  2. szebest

    szebest User

    to jest kara za głupotę xD nie wydawajcie na to pieniędzy ludzie
     
    Cupak lubi to.
  3. lukash245

    lukash245 User

    stare przysłowie mówi : " jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej milcz "
     
  4. szebest

    szebest User

    nie neguj prawdy, wywaliłeś kasę do kosza, to nie było zbyt mądre...
     
    Cupak lubi to.
  5. lukash245

    lukash245 User

    nie neguje prawdy , nie wywaliłem kasy do kosza , dokonałem zakupu który nie doszedł do skutku i teraz chciałem uzyskać odpowiedź co dalej bo może któryś z użytkowników był w podobnej sytuacji a może pojawi się ktoś z ekipy DO i zainteresuje się problemem , zresztą po to jest forum aby pytać i odpowiadać
     
  6. To jeszcze ktoś płaci na tą gre? Już więcej miał byś satysfakcji wręczając te pieniądze szczerbatemu tupto patrząc na jego uśmiech wdzięczności, niż wydając na grę która jest wylęgarnią oszustów, którym otwierane są furtki na każdym kroku.
     
    -major- i Cupak lubią to.
  7. szebest

    szebest User

    jesli zakup by nie doszedł do skutku to nadal miałbyś pieniądze, dałeś je ludziom uwazającym graczy za frajerów, nawet nie dali ci tego bezwartościowego chrominu, beka z ciebie
     
    teletubis3377590 i Cupak lubią to.
  8. Cupak

    Cupak User

    kiedyś takie same słowa powiedział nawet pierwszy właściciel DO jak zobaczył co się stało z tą grą :rolleyes:
     
    Ostatnie edytowanie: 8 października 2020
  9. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    nalezy napisać do działu płatności.
     
  10. lukash245

    lukash245 User

    nie rozumiem po co się udzielasz skoro nic wartościowego nie wnosisz , skoro masz taką bekę to nie graj , usuń konto i nie pisz na forum bo jesteś bezużyteczny
     
  11. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    szebest, proszę zapoznać się z regulaminem forum. Posty usuwam, nastepnym razem otrzymasz punkty karne za trollowanie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.