Brak możliwości wejścia do gry

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika Pawciooootak, 26 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Witam od 2 dni mam problem z wejściem do gry, mianowicie po zalogowaniu się na konto i kliknięcia ikony start otwiera się druga zakładka z klientem na której jest miesięczny kalendarz oraz krótki pasek ŁADOWANIE. Po zapełnieniu się całego paska nie zamienia się on w START przez co nie mogę wejść do gry. Jest to błąd gry i nie tylko ja tak mam czy jest to indywidualny problem ?
     
  2. jazon161

    jazon161 User

    Wielu graczy ma z tym problem a traci sie premke rabat zakupione bostery 50 to sa realne pieniadze
     
  3. Legenda

    Legenda User

    witam problem wciąż występuje jakby ktoś pytał
    ;) ładuje i załadować nie może
     
  4. :(:mad::mad::mad::mad::mad:dokładnie problem nadal istnieje niby ładuje 100% ale przycisk start się nie pojawia i za co się płaci jak nie można pograć nwet żadnej rekompensaty z tego tytułu co z tego że napiszą'' problem znany" mam to gdzieś że znany jak nie rozwiązany
     
  5. -!$$!-

    -!$$!- User

    Ja mam to samo
     
  6. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Jest oficjalne ogłoszenie, że problem jest znany, trwają prace nad jego rozwiązaniem.
    Już kilka wątków na ten temat jest, ten zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.