Ogłoszenie BRAK POMOCY OD SUPORTU

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Nowot111, 25 września 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Tags:
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Nowot111

  Nowot111 User

  Witam wszystkich graczy. Pisze ten post ze względu na kradzież konta kilka dni temu a polski suport mi napisał że nie może nic w tej sprawie zrobić ponieważ musiałem komuś udostępnić hasło a prawda jest taką że miałem program szpiegujący. Więc się pytam od czego jest polski suport jeśli proźba o zmianę meila (który został skradziony) spotyka się z negatywną odpowiedzią po ponownym napisaniu do pomocy technicznej nawet mi łaskawie nikt nie odpisał.
  Konto zostało całkowicie wyczyszczone z wszystkiego i skradzione hasło zmienione więcja jestem tylko użytkownikiem waszego konta do którego bp zastrzega sobie prawa więc może ten sam BigPoint łaskawie zechce chociaż to konto zablokować lub pomóc mi je odzyskać. Żadne rozmowy po przez formularz kontaktowy nie przyniosły żadnego efektu prócz mojej irytacji tym że jako suport macie chyba do licha prawo zgłosić coś takiego do osób wyżej które mają większe prawa np administratorzy tej gry a nie siedzieć na dupie i mieć wywalone na każdego gracza który ma jakiś poważniejszy problem kiedyś szło odzyskać konto więc dla czego dzisiaj się nie da?
   
 2. Wladimir50

  Wladimir50 User

  Przykro mi to słyszeć, lecz BigPoint jak i nikt w tej sprawie nic nie zrobi. Cóż, nie zawracaj sobie głowy tym, serio mowie, szkoda czasu na bagno które już dawno się stoczyło.
   
 3. nigdy nie odzyskasz konta tak że daruj sobie pisanie takiego tematu...
   
 4. Tak jak koledzy wyżej o koncie zapomnij, zostałeś okradziony i tyle, a BP ma napisane gdzieś w regulaminie że nie biorą na siebie odpowiedzialności w przypadku kradzieży konta a w momencie akceptacji regulaminu klamka zapada (wiem bo moje stare konto też wyczyścili).
   
 5. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Odpowiedź dostałeś wielokrotnie od Pomocy techniczej.
  Zamykam
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę