Pomoc techniczna Brak załadowania strony

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika silnyJon, 1 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. silnyJon

    silnyJon User

    Witam mam problem na obydwu przeglądarkach chrome i explorer, że strona główna DarkOrbit ładuje i ładuje i ładuje mi się 15 min a jak się załaduje to nie do końca, jakieś chińskie znaczki, białe tło, wygląda to jak strona z 2005 roku i dalej tak samo jest jak się zaloguję i wejdę w skylab sklep itp.
     
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    proszę napisać do pomocy technicznej.
     
  3. tomallo99

    tomallo99 User

    Problem zaczął się wczoraj koło 23:00, z czasem było już coraz gorzej - dodatkowo brak możliwości zalogowania uniemożliwił też zalogowanie się na forum, ledwo udało mi się tutaj wejść :oops:
    W każdym razie ewentualne premki, rabaty i podwajacze przepadają, hehe, ...ups?
     
  4. Jeżeli te prace mają na celu poprawienie płynności gry (najlepiej poprzez wyeliminowanie botów z map! ) to nie szkoda mi nawet tygodnia ,premki,rabatu czy w ogóle braku możliwości gry w tym czasie.(wiadomo wszystkim,że programiści nie pracują w weekendy ;) )Oby to nie kolejny błąd,który nic nie wnosi tylko blokuje całkowicie dostęp do gry.Hmm
     
    Ostatnie edytowanie: 1 czerwca 2020
  5. Za te utrudnienia dzisiaj powinni jakiś Kuponik dać :p
     
  6. _RavDan_

    _RavDan_ User

    Mi nie ładuje się strona z klanem. Ktoś też ma podobny problem?
     
  7. -dshh14-

    -dshh14- User

    z klanem i skylabem a zapomnij o hanarze od soboty
     
  8. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    o 10 mam być przerwa techniczna. Jeśli po niej problemy nadal będą występowały, to proszę wysłać zgłoszenie do pomocy technicznej.