Bug z poważaniem

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 14 sierpnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_THOR

  BA_THOR Guest

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Pragniemy udzielić Wam kilku wyjaśnień dotyczących powstałego przed paroma dniami bugu na poważanie oraz konsekwencji z tym związanych.

  Zapewniamy Was, że pracowaliśmy nad tą sprawą odkąd tylko wpłynęły do nas pierwsze wzmianki o tym problemie. Nie tylko znaleźliśmy sposób jak naprawić skutki owego buga, ale także przedyskutowaliśmy w jaki sposób ukarzemy graczy, którzy wykorzystywali błędy w systemie. Kary będą następujące:

  • Konta służące do wykorzystania błędu zostaną zablokowane permanentnie,
  • Konta główne, które korzystały z pomocy kont o których mowa powyżej zostaną odnalezione i ukarane 30-dniową blokadą, chyba, że w ich historii widnieją już wpisy o innym nieuczciwym zachowaniu. Wówczas one także otrzymają blokadę permanentną.
  Jako że wyśledzenie wszystkich kont nieco potrwa przewidujemy, iż większość kar zostanie nałożona w przyszłym tygodniu.

  Nieuczciwe zachowanie nie będzie tolerowane. Chcemy by przekaz był jasny, każde nadużycie doprowadzi do poważnych konsekwencji dla tych graczy, którzy próbują wykorzystywać luki w systemie.


  Pozdrawiamy
  Wasza ekipa Darkorbit
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę