Bug z wrotami

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika ACHILLES*PL3, 30 czerwca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Po konserwacji od 10 do 11 zniknęły wrota z mapy, oraz "koronka" nad rangą. W Galaxy Gates dalej są wrota, że niby na mapie postawione.

2. tak potwierdzam specjalnie kupiłem premke na miesiąc żeby mieć darmowy rabat na wrota a tutaj takie coś odwalają:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

3. czarnyjon

czarnyjon User

jak dobrze że zrobiłem dziś rano wrotka przed przed konserwacją

4. ajk tak samo mam

5. T0środek

T0środek User

a taka fajna nagroda 100 000 białki a tu nie działa

6. Ankalagon

Ankalagon User

Żądam oddania nakładów poniesionych na budowe wrót całe 20 szt mi wcięło. A stały grzecznie juz dobre 8 miesięcy. Nietknięte nieruszaane BP płakał jak ja je stawiałem.

7. ciekawe jaka rekompesate dadza ze nie mozna abg rocic xd

8. Ankalagon

Ankalagon User

No własnie. A tu misje wakacyjne się od jutra pojawiają i co teraz? bedziemy latac jak kulawi lub na jedno oko oslepieni bez co najmniej jednego drona. I jak to bedzie wyglądało.

9. Ric0

Ric0 User

taką jak zawsze ? przepraszamy problem jest nam znany programiści już nad nim pracują a rekompensate? no nie w tej firmie :D

10. Ankalagon

Ankalagon User

Po cichu mam nadzieję, że dostaniemy kod bonusowy na 10 rakietek uber-100, 500 szt X3 i jeden transfer.

zabójcawru lubi to.
  11. dawidmat

dawidmat User

ktoś z administracji wypowie się w tym temacie? czekać czy bombardować problemem?

12. T0środek

T0środek User

bład serwera jest

13. dokladnie brakuje koronki abg nie widac na mapie a gg jest rekompesta by sie przydala bosterki uciekaja

14. TL_Eviana.

TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

problem znany, zgłoszony, naprawiają..

15. Ankalagon

Ankalagon User

Dobrze, że nigdzie nie jest napisane, że istnije procentowa szansa, że wrota znikną - bo byśmy się nie doczekali zgłoszenia.

TL_Eviana. lubi to.
  16. Bugi są, były i będą :D na kazdej grze, ale fakt ta gra pod tym względem wymiata :D nie wspomne już o podejsciu BP do graczy :D ludzie wykorzystujący bugi z montownii dorobili sie tyle co normalny gracz by musial grac latami :D nie wspomne o ludziach ktorzy nabugowali sobie poważke miesiące temu i dalej widnieją w rankingu xD

17. Ric0

Ric0 User

zapomniałeś dodać że bugują też seprom mają go od groma

Poleć tę stronę