Ogłoszenie Bugowanie poważania

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika AntoniaT, 6 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. AntoniaT

  AntoniaT Community Team Team Darkorbit

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Ostatnio w grze pojawiło się wiele nadużyć, które udało nam się wykryć, a gracze, którzy używali błędów otrzymali odpowiednią karę. Niestety błąd z bugowanym poważaniem powrócił, problem jest nam znany. Jeśli tylko podejmiemy decyzje i kroki w kierunku ukarania tych osób, to poinformujemy Was o tym w ogłoszeniu. Rozumiemy, że sytuacja nie jest komfortowa, przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za cierpliwość.

  Wasza Ekipa Darkorbit
   
 2. BA_Chmurka

  BA_Chmurka User

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Wiemy, że wykorzystywanie w naszej grze błędu na Punkty Poważania jest jednym z większych problemów już od dłuższego czasu. Pracujemy nad jego naprawą w tle i zapewniamy, że wykryjemy graczy korzystających z tych błędów po wdrożeniu naszych poprawek.
  To może nam zająć trochę czasu ponieważ problem ten jest dość złożony, ale dzienniki są przechowywane i mamy nadzieję na pierwszą poprawkę przy następnej przerwie technicznej.
  Jak tylko upewnimy się, że wykorzystywanie tego błędu nie jest już możliwe, wykryjemy konta i przeprowadzimy falę banicji.
  Dziękujemy za przeczytanie.


  Wasza Ekipa DarkOrbit
   
 3. TL_Eviana.

  TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

  Witajcie Kosmiczni Piloci!

  Właśnie uruchomiliśmy skrypt, który wyzerował punkty poważania tym osobom, które wykorzystały błąd w grze. Oprócz tego, zablokowaliśmy takie konta na 7 dni lub na stałe.

  Wasza Ekipa Darkorbit
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Poleć tę stronę