Bunt Mimesis

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 8 marca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    Witajcie Kosmiczni Piloci!

    [​IMG]

    Podejrzane radiolatarnie wysyłają sygnały, które powodują, że statki Mimesis atakują naszych pilotów. Chroń frachtowiec EM i ocal ludzkość!
    Zdobywaj klucze licencji bojowej i wymieniaj je na wybrane przez siebie nagrody, takie jak nowy projekt statku Asimov Solace Plus, ekskluzywne dla tego eventu niestabilne moduły lub zajmij wysokie miejsce w rankingach i zdobądź projekt statku Asimov Citadel Plus i nie tylko, podczas buntu Mimesis w DarkOrbit!
    Start eventu: 10.03 godzina 10:00
    Koniec eventu: 24.03 godzina 23:59
    Więcej informacji można znaleźć w naszym FAQ: [Link]


    Wasza Ekipa Darkorbit
     
  2. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    od kiedy do kiedy event?? nie znalazłem info, moze po 12h pracy nie doczytałem :p
     
  3. Cupak

    Cupak User

    pewnie na zawsze :D:rolleyes:o_O
     
  4. Michers

    Michers User

    10-24.03
     
  5. Czemu ma służyć podział miesjc wejścia na mapy X-1 oraz X-8. Zawsze była tylko pierwsza gala.
    Czy gotujecie nam w ten sposób podział ze względu na trudność bądź rodzaj nagród?
    Bądź rozkładacie obciążenie na serwerach?
     
  6. możecie sie w ogóle zalogować teraz po restarcie?
     
  7. Cupak

    Cupak User

    mi taki pociąg behemota codziennie blokuje :( jest bardziej punktualny niż TGV
     
    **Perun** lubi to.
  8. Event ruszył i są juz pierwsze problemy.
    - Eventowe lasery nie posiadają zadeklarowanych w FAQ uszkodzeń, ani te na statek ani na peta.
    Lasery ecentowe na statek biją mniej niż prometeusze - sprawdzone w boju, tak samo z petem.
    - Gdy umrzesz kilka razy wewnątrz wrót, opcja naprawy na miejscu przestaje działac, wyrzuca cię na mapie bazowej.
    - Zmniejszone w stosunku do zeszłego roku drop kluczy (strasznie zmniejszony)
    - Zmniejszone w stosunku do zeszłego roku drop Byte Renmant? - nie pamiętam nazwy (naprawdę bardzo zmniejszony)
    Poza tym, w FAQ wspomniane jest o poprawionych nagrodach za alieny (zwiększone) - niezauważone przeze mnie.
    No i wciąż można bić Freightera, aczkolwiek jest to nieopłacalne, ponieważ nie daje już nagrody, oraz nikt nie wydaje się tym interesować.
     
    -dshh14- lubi to.
  9. Cupak

    Cupak User

    znaczy się że event "poprawiony" i może otrzymać pieczątkę BP :rolleyes:
     
  10. Ten moduł 30% więcej dmg do rakiet na Leonka to jakieś nieporozumienie ... liczyłem na coś mocniejszego , kiedyś był film " Pociąg do Hollywood " z Katiuszą Figurą i bajka " Kot w botach " hehe
     
  11. A takie pytanie, wiecie co się dzieje z eventowymi laserami po skończeniu eventu?
     
  12. A co ma się dziać?
     
  13. No nie wiem, zamieniają na poważanie czy coś, czy zostają normalnie i można dalej je wykorzystywać?
     
  14. skeletica

    skeletica User

    zostają w ekwipunku na następny event.
     
  15. Duszek

    Duszek User

    Orientuje się ktoś może ile tych punktów postępu trzeba zebrać aby zająć jakąś wysoką pozycje w rankingu tego eventu ???
     
  16. *ice*.

    *ice*. User

    możesz je zostawić albo wymienić na jakieś inne fanty, nie pamiętam teraz jakie
     
  17. A te zwiększone obrażenia, są tylko w czasie eventu, czy np. mają też zastosowanie po evencie, do innych NPC np. Krystalionów itd.
     
  18. Michers

    Michers User

    można używać ale
    cytat z Faq:
    " Laser AA-1
    Stworzone do skutecznego zwalczania statków AI działo laserowe Anti AI powoduje 305 pkt. uszkodzeń wrogich AI oraz 180 pkt. uszkodzeń innych statków.
    Laser P.E.T. AAP-1
    Stworzone do skutecznego zwalczania statków AI działo laserowe Anti AI P.E.T. powoduje 525 pkt uszkodzeń wrogich AI i 225 pkt uszkodzeń innych statków. "

    180 pkt. to lepsze tylko od F3 . ewentualnie na peta można zostawić.
     
  19. Hurkisq

    Hurkisq User

    te na peta są sensowne jak się nie ma na niego promkow albo tych specjalnych dla peta :D
     
  20. 1 mln co najmniej