Bunt Mimesis

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 8 marca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Elmozar

    Elmozar User

    Obecnie LF3 ma także bonus 15% do alienów, więc są lepsze od tych, a nawet od zwykłych lf4 w alieny.
     
  2. Nanity

    Nanity User

    Widzę, że dzisiaj była aktualizacja wrót Mimesis. Pierwsza i ostatnia dobra zmiana to zejście obrażeń typu "Venom" z 12 000 do 7 000. To dobry krok, który zwiększa szanse na przetrwanie. Następnie zmieniono nazwy niektórych alienów. Nie wiem po co, ale w przypadku "Mirror Mimesis" (wcześniej chyba "Obscured Mimesis"), zmiany są dość istotne. Nie dość, że przestały być pasywne i zaczynają atakować graczy, to jeszcze radykalnie zmniejszono nagrody i wypadają z niego ogryzki. Do tego nie ma żadnych skrzyń z niego.

    Na koniec, żeby uprzykrzyć życie graczom, to czeka się 15 minut po zakończeniu całej rundy z ochroną fregaty, aż pojawi portal na bazę. 15 minut czekania, żeby dowiedzieć się, że nawet końcowe nagrody zabrano.

    Hatfu, aż mi się odechciało robić te wrota.
     
  3. Cupak

    Cupak User

    nic nie zmieniono te wrota co 5 dni zmieniaja po prostu układ p i alienów, tak samo było rok temu :D te 15 minut się czeka bo nie ubijacie wszystkich alienów na mapie :eek: ja zawsze jak gram to szukam petem i nie musze czekac :rolleyes:
     
    Ostatnie edytowanie: 15 marca 2022
    Neon. lubi to.
  4. Te wrota są bez sensu kupa botów jak zwykle i nie można dojść do danego aliena którego trzeba ubić, no to po co się trudnić tymi wrotami, pfff olać te wrota na rzadko i nie polecam tam wskakiwać, te wrota są według mnie negatywne. Z byte remnant nie zaszaleliście, szału nie ma z tym surowcem

    ps: wrota są dobre na zarobek urki tylko i nic więcej
     
    -PŁONER- lubi to.
  5. jazon161

    jazon161 User

    boty sa aktualizowane na bierzaca a nie gra to jest hipokryzja
     
  6. Cupak

    Cupak User

    autopiloci są przydatni :cool: niech sobie będą zawsze można misje na statki zrobić
     
    Neon. lubi to.
  7. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    gdzie kupic ammo EMMA ?? pytam o kupno nie za PLNy :D
     
  8. A ty pierwszy dzień w robocie jesteś ze większość eventów jest zwalonych? Nie uważam tego eventu za bardzo dobry, w żadnym wypadku. Ten surowiec byte remnant to bym musiał nonstop grać i zbierać żeby do celów mi szedł ten surowiec. Szału nie ma ten event, a PLN w tą gre nie będę ładował bo to będzie totalny bez sens, nie będę brygady dorabiał

    ps: połowa eventu to negatywy, a pozytyw jest taki że tylko urka szybko rośnie
     
    Ostatnie edytowanie: 17 marca 2022
  9. kosoglos

    kosoglos User

    w montowni
     
  10. kosoglos

    kosoglos User

    że większość eventow jest zwalonych to ten też musi ?
    Dostałeś na event porządne lasery i amunicje, wiec bijesz urke bez żadnych nakładów.
    a na twój największy negatyw- Kupujesz DMG bostery 20 000 uri 10 godzin (oszczędzasz czas amunicje i sepron)
    wchodzisz we wrota,na początku nie bijesz, bo boty są szybsze . Nagle wyskakuje złote runo - Houding Mim3si5. Zaznaczasz w lokalizatorze peta i bijesz tylko to. I tu na pomoc przychodzą boty. nie bijesz sam, ale dolanczasz się do innych. zostawiają 70 byte remnant i inne fanty. często wystarczy kilka razy strzelić i skrzynkę masz. Z jednego przelotu 20-30 tys. uri i 2-3 tys. byte remmant.
    już kolega Cupak napisał:"autopiloci są przydatni :cool: niech sobie będą zawsze można misje na statki zrobić " - tu są tez przydatni.
    sorry za post pod postem, ale nie umialem dodac cytatu do pierwszego postu. Bo ja pierwszy dzień w robocie jestem:D:p
     
    Ostatnie edytowanie: 18 marca 2022
    Michers, -PŁONER- oraz ATB lubią to.
  11. jazon161

    jazon161 User

    macie troche racji ale zywi gracze bez tula czy innych zabawek nic nie potrafia. Pytanie czy boty sa zgadne z OWH i prawem handlowym
     
  12. Na tym evencie żeby zbierać na cele to za mało leci tego byte remnant z całych wrót to lecą mi ochłapy, więc jak ci się nie podoba moja opinia względem negatywu no to po co odpowiadasz na mój post skoro ja wypowiedziałem swoje zdanie na temat tego eventu, chcesz mnie uświadomić że ten event jest bardzo dobry? W żadnym wypadku, czekam na to aż ten event sie skończy.
     
    -dshh14- lubi to.
  13. daniel11l

    daniel11l User

    .
     
    Ostatnie edytowanie: 24 marca 2022
  14. jazon161

    jazon161 User

    ucciwi gracze bez szans sa z botami
     
    Cupak lubi to.
  15. Cupak

    Cupak User

    AmunicjaAmunicja EMAA-2035001 x AA-1Wielokrotnie
    AmunicjaAmunicja EMAA-2035001 x AAP-1Wielokrotnie


    Rozumiem że te projekty pojawią się jutro o 24:00 jak się skończy event ? Bo na razie ich jeszcze nie widzę.
     
  16. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    https://board-pl.darkorbit.com/threads/bunt-mimesis.114563/
     
    Cupak lubi to.
  17. Event zoto, boty są i będą!
    Aczkolwiek 20mln urki zarobione tak o!
    elegancko.
     
  18. Cupak

    Cupak User

    grałem spokojnie 3-4 razy dziennie ten event bijąc na full seprom cały czas ammo EMA-20 i boostery i wszystkie lasery przeciwko AI i zarobiłem tylko ? 2 mln urki
    Co więc trzeba robić żeby zarobić 20 mln urki tak o ! elegancko o_O
    siedzieć od dzień w dzień od 10 do 24 i łomotać event ?
     
    Ostatnie edytowanie: 24 marca 2022
  19. Co mu po tych 20 mil urki jak jedynie co dalej będzie robił to używał autopilota. Znam bardzo liczną grupę osób co mają na koncie wszystko i bez sensu dalej latają na autopilocie zamiast po prostu go wyłączyć i grać dla zabawy bić się z innymi robić misje itd żeby ta gra odżyła.
    Prawda jest taka że tej gry nie niszczą boty tylko ludzie którzy jedynie co umieją robić to włączyć autopilota i elo nie wiem po co w ogóle tracić prąd na coś takiego ...
     
    -dshh14-, ATB oraz Cupak lubią to.
  20. Cupak

    Cupak User

    zrozumiałbym jakby napisał że zarobił 3 mln urki, ale 20 mln :eek: to jest prawdziwy kosmos :confused:
     
    Ostatnie edytowanie: 24 marca 2022