Bunt Mimesis

Temat na forum 'Dyskusje na temat gry / Informacje zwrotne' rozpoczęty przez użytkownika TL_Eviana., 8 marca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. daniel11l

    daniel11l User

    Niezły z ciebie Cygan :cool: ja naprawdę jestem takim wariatem że byś zbladł i tyle nie zarobilem, uwierz mi że takiej liczby nie wykręcisz przez te 3 tyg, dając ci nawet te ostatnie godziny do północy, takiej liczby nie zrobisz.
    Pozdrawiam, Dobrego wieczoru wszystkim życzę oraz Autorowi :)
     
  2. Cupak

    Cupak User

    Ja myślę że autopilocik da radę 8 mln z Map Freightera + 12 mln ze zwykłych map z AI Mimemis bo w czasie eventów system antybotowy jest wyłączony :confused:
     
    Ostatnie edytowanie: 24 marca 2022
  3. daniel11l

    daniel11l User

    Widzisz kolego między nami jest taka różnica że ty myślisz że tak jest a Ja mam przekonanie że OP nie wykręci takich liczb. Przyglądając się na każdą sytuacje w życiu musisz patrzeć na poszczególne czynnik by wywnioskować jak jest. Tak samo jest w grze, musisz brać uwagę na różne sytuacje,jest ich multum, zaczynając od 2 przerw technicznych w których Op nie mógł wbić na mape Eventową, w przypadku pierwszej miał 3 ominięte wejścia do Gates'ów natomiast przy drugiej 2 przerwy(czas w którym żaden z graczy nie mógł się zalogować na mapę z przyczyny przerwy technicznej). Kolejnym czynnikiem są gracze których na poszczególnych mapach jest więcej z przyczyny Eventu, wiele osób odpuściło sobie wrota, BL, BL gate, i przeszło na tryb tymczasowo opłacalny jeśli chodzi o najważniejszy zasób w tej grze czyli Uridium.

    Takich czynników jest bardzo dużo, musisz po prostu na drugi raz przyjrzeć się wszystkiemu z innej strony.

    Żaden gracz nie zarobił na tym Evencie 20 milionów Uridium od 10.03.

    Pozdrawiam.
     
  4. Michers

    Michers User

  5. daniel11l

    daniel11l User

    Jest,nie musisz wymieniać tylko na AA1 możesz także na AAP a tak na poważnie, to niestety to tylko dwa wyjścia,możesz także je zachować do następnego BM.
    Pozdrawiam.
     
  6. Trzeba mieć tą pasję do gry.
     
  7. Cupak

    Cupak User

    w 2008 może bym jeszcze uwierzył w szczerą pasję :D wtedy większość ludzi grało kilkanaście godzin dziennie, było ze 100 pełnych klanów regularnie grających osób i zbiórki na TS po 200 na PvP :rolleyes:
     
  8. *ice*.

    *ice*. User

    jesteś pewien, że chodzi Ci o 2008 ?
     
  9. Ponieważ chyba nie rozumiemy się do końca. Widzisz, są różne rodzaje ludzi grających w tą grę jak i ich sposoby w nią grania. Jedni przychodzą sobie w weekend czy wieczorami po pracy, porozmawiać na czacie razem z innymi pobić alienki na mapie czy coś porobić. Są też tacy co głównie latają na uatomacie i czasem sprawdzają co się dzieje z ich statkami, tacy co lubią pvp w tej grze - ręczne bądź z programami, tacy co mają frajde z niszczenia gry innym - bugami czy pushingami itp, oraz zapewne wiele innych.
    My natomiast - ja i moi znajomi, mamy swój włansy sposób na tą grę. Razem gramy, bawimy się, robimy sobie wzajemnie konkurencje, jak np w evencie mimesis, kto zdobędzie lepszy wynik, nazbiera więcej waluty czy punktów albo kogo grupa najwięcej razy odprowadzi fregatę czy najszybciej przejdzie wrota.
    Ostatnimi czasy od czasu pojawienia się pandemii dość często zmieniamy swój sposób gry, mając wiel godzin wolnego czasu rywalizujemy komu uda się skoczyć na mapę bonusową ??? i walczymy na niej, bądź sprawdzamy dla frajdy ile na niej wytrzymamy.
    Widzisz, ta gra nie jest już tym co w 2008. Teraz masz znacznie więcej sposobów na zabawę w niej, musisz tylko znaleźć ten wspólny z innymi ponieważ samotna zabawa nie daje tyle frajdy.
     
  10. Cupak

    Cupak User

    a dlaczego nie 2008 ? Wtedy zacząłem grać w DO :rolleyes:, może rzeczywiście szczyt popularności przypadł na 2009.

    to fajnie :)