Carbonite Cyborg moduł

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika FrOsT19, 26 stycznia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. FrOsT19

    FrOsT19 User

    czy można było by sie jakoś zorientować jakie moduły są do Carbonite Cyborg i jak je zdobyć bo w montownie przeglądałem parę razy i nic nie znalazłem a w przeglądarce nie dowiedziałem się wystarczająco na ten temat
     
  2. S3nd3r

    S3nd3r User

    Można by było, swoje odpowiedzi znajdziesz na forum w milionach postów albo poszukasz na necie, linku podać nie mogę, ale wpisz darkorbitwiki to znajdziesz.

    Edit: Nie zapomnij że carbonite to design do statku cyborg i do tego statku szukaj designów.
     
  3. Alllmara

    Alllmara User

    Carbonite Cyborg jest tylko designem wizualnym, a nie nowym typem Cyborga, więc powinny pasować do niego moduły po prostu do Cyborga. Najlepiej trzeba liczyć na szczęście, że wypadnie akurat moduł niestabilny z przeznaczeniem na Cyborga. Na pewno nie ma stale dostępnych modułów w montowni dla niego.