Opinie cele, moduły

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika -PŁONER-, 13 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    witam, gram na serwie PvE latam venomem i szukam statku/modułów do bicia mocniej... teraz sa cele ,moduły do zdobycia ale zupelnie nie rozumiem tego... sa moduły normalne, sa jakies niestabilne.. opłaca sie władowac 200k uri? slyszalem ze orcus albo berserker na mocniejsze bicie alienow tylko musza miec moduły
     
  2. Raghveir

    Raghveir User

    Przykro mi, na to nic nie poradzimy ;)

    Moduły dzielą się na normalne ( stabilne ) i losowe ( niestabilne).
    Normalne moduły mają z góry określone bonusy i od razu wiadomo do jakich statków pasują - np. moduły za odłamki agatusa ( +15%dmg vs NPC czy +5% szybkości , pasują do kilku statków, m.in. spectrum, solace ). Lista jest dostępna na forum, ale fajerwerków się nie spodziewaj, ponadto każdy ma określoną "cenę", jak te odłamki, czy inne specjalne wymogi lub akcje specjalne.

    Moduły niestabilne, czyli losowe, to moduły w których losowane są bonusy oraz statki do jakich będą pasować. Więc loteria gdy je "kupujesz" ( o tym poniżej). Zwykłe moduły są cały czas do zrobienia w montowni - ale wymagają sporo surowców które farmi się na mapię BL oraz we Wrotach Wieczności. Możesz wylosować kazdy statek ( nawet pchełkę ) i każdą wartość bonusu ( również ujemne ) .

    Natomiast podczas eventów jest możliwość "kupienia" modułów ze specjalnych serii, za klucze licencji bojowej. Normalnie za ukończenie celu jest nagroda jak ammo, surki czy inne emotki, ale jak kupisz licencję bojową ( podstawowa cena 200k uri, ale podlega rabatom ) , to również dostajesz klucze, które można wymieniać własnie na moduły, statki i inne przydatne rzeczy. W tej chwili jest ok 150 kluczy za wszystkie cele wiec mozna trochę modułów zgarnąć.

    Jest kilka serii modułów - w tej chwili mamy XT10 , która zapewnia minimalny bonus 10% dla głównego bonusu i mają większą szansę na wylosowanie statków orcus i centurion ( ile większą - nie wiadomo ).

    Jest też nowa seria - XU01 - dedykowana dla Plusików ( nowe wersje Golca, Liberatora, Cytadeli ), bez gwarancji bonusów.

    Polecam brać XT10 na dmg w pierwszej kolejności, potem w miarę potrzeb.
     
  3. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    widzialem wlasnie te moduły i zastanawiam sie nad kupnem licencji i kupnie modułu dmg... ale nie rozumiem "maja wieksza szanse na wylosowanie statkow' o co biega??
     
  4. O to, że możesz trafić moduł do każdego statku, ale większa szansa, że trafisz do takiego i takiego ;)
     
    -PŁONER- lubi to.
  5. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    kupiłem te licencje mam juz 5 kluczy.. chcialbym moduły na dmg zbierac i widze ze moge kupic 10modułow XHD01 i 2 XT10.. i wlasnie nie rozumiem.. po co mi 10? :D je mozna laczyc? jest jakies FAQ do tego? :D
     
  6. Michers

    Michers User

    Bo jak masz szczęście, to z dziesięciu trafisz jeden dobry. Reszta to złom.
    np.:
    Nazwa: DMG-XT10
    Typ: +2% Poważanie, +11% uszkodzenia statku gracza dla Piranha :D
     
    Ostatnie edytowanie: 15 stycznia 2022
  7. *ice*.

    *ice*. User

    zbieraj klucze i wymieniaj, może akurat wpadnie Ci coś konkretnego; dostałem kiedyś +1 dmg dla Phoenix;)
    możesz też próbować je wymienić w montowni
     
  8. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    o kurde... w ogole nie ogarniam tych modułow ;/ wrocilem do gry jak juz byly i jakos nie moge pojac te stabilne i te nie ;/ czlowiek stary, czyta ze zrozumieniem i tak kał z tego jest. tak samo te jakies wyprawy peta czy czegos tam :p tez tego nie chwytam
    no zbieram... narazie nic nie kupuje za klucze... potem podpytam czy lepiej te za 5 na DMG czy za 25 kluczy kupic... nie ogarniam tego
     
  9. Człowieku jak ty nie ogarniasz tak łatwej gry to jak ty w życiu sobie dajesz radę.
    Niestabilne bardziej opłaca się robić bo można lepsze moduły dostać.
     
  10. -PŁONER-

    -PŁONER- User

    porównanie troche o kant tyłka ale spoko ;) ale odpowiem na pytanie: w życiu radzę sobie napewno o wiele lepiej niż ty ;) ale za to pan generał (specjalnie z małej) radzi sobie lepiej w grze niż ja ;) brawo, mozesz być z siebie dumny.
     
  11. No ciekawe skąd wiesz jak radzę sobie w życiu skoro mnie nie znasz.
    A jeśli chodzi o grę to nie ma się tu co zastanawiać. Czytasz opis modułów i wiadomo ze lepsze są te co mogą dac większe korzyści. Tak przynajmniej jakiś czas temu jak w to jeszcze grałem a teraz to może się pozmienialo.