Chromin z Zety - ile ?

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika -OMEN-, 24 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -OMEN-

    -OMEN- User

    Pamięta ktoś ile chrominu leci z jednej Zety ?

    Staram się policzyć ile Zet potrzeba na niektóre przedmioty z montowni.
     
  2. SλώczγK

    SλώczγK User

    chyba 5k z podwajaczem boxów a 2,5k na czysto bez
     
  3. warrriat

    warrriat User

    Jakiś czas temu z zety leciało 13884 z wydobywczymi protokołami na poziomie 4 bez profilu pilota na podwajaczu. Nie wiem czy coś zmieniali, ale przy następnej chrominowej gorączce sprawdzę ile leci, więc niech szanowni administratorzy nie zamykają wątku to udzielę graczowi dokładnej odpowiedzi.
     
  4. ŁIMBO34

    ŁIMBO34 User

    a co musisz kupic zeby tyle bylo
     
  5. warrriat

    warrriat User

    Podwajacz nagród ze skrzynek bonusowych, musisz mieć również protokoły na 4 poziomie.
     
  6. ŁIMBO34

    ŁIMBO34 User

    a ten podawajacz nagrod gdzie to mozna dostac :)
     
  7. warrriat

    warrriat User

    W płatnościach
     
  8. Pakiet korzysci podwajacz : tygodniowy pakiet jest dostępny za jedyne 7,99 PLN
     
  9. ŁIMBO34

    ŁIMBO34 User

  10. SλώczγK

    SλώczγK User

    to co wie ktoś ile teraz leci bez profilu , podwajacza i bez protokołów ? :p
     
  11. warrriat

    warrriat User

    Musieli coś zmienić albo w ilościach, które wypadają z wrót albo w alienach które dają skrzynkę. 2580 zbierając ręcznie, przy czym mogłem pominąć coś z ostatniej fali bo devourera ubiłem od razu po steunerach.
     
  12. Baladros

    Baladros User

    Wynik dzisiejszej Zety - 6 200 Chrominu
    Chromin zbierany za pomocą P.E.T.a z ośmioma protokołami wydobywczymi 3, na podwajaczu.
    Po zebraniu Chrominu przez P.E.Ta otrzymywałem po 152 jednostki tego surowca,
    po zebraniu Chrominu statkiem otrzymywałem po 120 jednostek.

    Wynik wystarczający, aby zdobyć najważniejsze benefity z eventu.
     
  13. -OMEN-

    -OMEN- User

    Ja dzisiaj dostałem 2700 bez żadnych dodatków.
     
  14. lepiej sie zbiea z fuul wydobywczymi czyli 12 wtedy dochodzi do 8k chromim z 1 zety plus podwajacz