CM,MOD itd

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika ƜścιєкłуƤιєѕ, 31 sierpnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Witam co się stało że wszystkimi CM i MOD?
    Widzę że na forum już chyba nie ma moderatorów, dwóch cmów jeszcze konta zostały. Aż takie zwolnienia były czy wszyscy zrezygnowali? Bo aż dziwne że kilka lat temu to było na czasie więcej CM, SCM i moderatorow niż graczy, poza Eviana nie ma już nikogo z BA?
     
  2. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    nie, od dawna :)
     
  3. a co trzeba zrobic zeby zosta modem lub cemem
     
  4. MATROZ_PL

    MATROZ_PL User

  5. Mamy 2023, post jest z 2020 więc skąd ktoś ma wiedzieć czy to na pewno aktualne? :D
     
  6. TL_Eviana.

    TL_Eviana. Team Leader Team Darkorbit

    aktualne
     
  7. Jαηεк

    Jαηεк User

    Eviana, jakie masz info co do gry? Pytam o latanie po mapie, o wywalanie z niej kiedy CZŁOWIEK próbuje skoczyć z jednej mapy na drugą itd
     
  8. MATROZ_PL

    MATROZ_PL User

    Sądząc po ilości osób w ekipie to ogłoszenie jest aktualne bardziej niż wtedy jak było to pisane przez moją skromną osobę :)

    Z poważaniem,
    Matroz
     
  9. DarkHacker

    DarkHacker User

    hih. Co prawda to prawda nieźle się przerzedziło. Ja kiedyś jak miałem ten przedrostek MOD no to było nas z 15-stu a prawie na pewno MATROZ na bank nie miałeś "BA" :) tu teraz tak od święta ktoś się udzieli czy zamknie temat ^^

    Pozdrawiam :)