Co jest grane?

Temat na forum 'Pytania techniczne, problemy, bugi' rozpoczęty przez użytkownika Stanleyek, 13 kwietnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Stanleyek

    Stanleyek User

    Po prostu nie da się grać, tylu błędłów, lag i opóżnień jeszze chyba nie było. O mapach R- zone trzeba zapomnieć, albo się nie da wejść, albo po kilku sekundach system mnie wyrzuca. Aby pobyć tam 10 minut czekałem kilka godzin, bo nawet jak tam wszedłem to zaraz mnie wyrzuca na mapę rodzimą, jedenaście razy tam wchodziłem, straciłem na oczekiwaniu kilka godzin i sukcecm mam te wymagane 10 minut , aby zrobić misje. Teraz na mapie 3BL opóżnienia kilku sekundowe . zanim zobaczę kto mnie atakuje już jestem zniszczony. Mógłbym jeszcze długo pisać o lagach i błędach w tej grze, PT na skargi odpisuje że zna problemy, że naprawia ale efekty są niezauważalne, Wniosek jest taki że im nas mniej gra co widać na mapach, tym ta gra jest bardziej popsuta i nie ma kto tego naprawić, na PT raczej nie można liczyć bo niewiele umieją, albo im się nie chce. Coraz częściej myślę o porzuceniu tej gry, bo naprawdę jestem rozczarowany jak tu jesteśmy traktowani
     
    Ostatnie edytowanie: 13 kwietnia 2022
  2. Zary-pl

    Zary-pl User

    To po tej ostatniej aktualizacji zafundowało DO takie cuda lag na lagu