Co kupić za XYZ uridium? - pisz tutaj

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_THOR

    BA_THOR Guest

    W tym temacie możecie zadawać pytania jak wydać uridium, które uzbieracie, kupicie, czy wygracie[​IMG]

    Aby zapewnić możliwe szybką i skuteczną pomoc w odpowiedzi na Wasze pytania, postanowiłem udzielić wytycznych:

    1. nie offtopujemy, nie spamujemy, a jedynie piszemy pewne i sprawdzone metody inwestowania - każdy offtop będzie karany

    2. zanim zadasz pytanie co zrobić z XXX uri opisz dokładnie swoje wyposażenie, a dokładnie podaj takie dane:

    • posiadany statek
    • obecne wyposażenie, stopień rozwinięcia PP
    • ile macie uridium do wydania
    3. treść postu powinna być w miarę zwięzła, ale jednocześnie zrozumiała dla innych


    życzę wszystkim dużo urki, tak abyście mogli często się pytać co z nią zrobić[​IMG]
    Pozdrawiam
    BA_THOR
     
  2. Golec (designy tylko podstawowe z handlu)
    Aegis (bez designa)
    Sperhead

    ponad 33 lf3 (poziom 1)
    6 lf4 (poziom 1)
    Wszystkie osłonki B02 (poziom 1)
    8x Irys (poziom 16 all)
    1x Apis (poziom 16)
    3x (havoc)
    25pp przydzielone w cybernetyke 2

    Mam 180k urki

    Nie wiem w co pakować urke która zarobie czy dalej w PP czy może w klucze i czekać event na zeusa a może design na golca?
     
  3. Karma

    Karma User

    UP, Ja bym ładował w Zety ew. czekał na event na Zeusa. PP to na razie bd marnacja uri. Nie napisałeś czy masz PET'a ( kamyk?, komplet laserków na nim?, zbieracz?) Jak nie masz to właśnie tam bym władował w pierwszej kolejności.
     
  4. PET 11lv kamyk zbieracz surowców i zwykly 3 ;) laserki odblokowane do niego.
     
  5. *-BOGGY-*

    *-BOGGY-* User

    ja na twoim miejscu wydalbym wszystko na klucze podczas eventu na zeusa.
     
  6. deidara625

    deidara625 User

    Także polecam zeusa,a potem zety już do full havoc.
     
  7. Lukasz

    Lukasz User

    Aegis,
    8 irysów na 16lvl,
    3 havo, 2 herki
    8 lf-4, full lf3 i bo2
    pet 8 poziom, Kami, Zbieracz, Naprawczy na 3
    26PP (Tajniki polowania)
    Formacje: Romb, Nietoperz, Ćma,

    W co zainwestować, żeby łatwiej biłoby mi się Kubiki?
    Zastanawiam się nad jakąś formacją, może Design Elite.. Chodzi mi tylko i wyłącznie o Kubikony.
    Doradźcie, proszę ;)
     
  8. *-BOGGY-*

    *-BOGGY-* User

    ja kubiki zaczynam bic na formacji kraba plus sab nastepnie zmiana na romba i x2 moze ta formacje zakup sobie jak masz sporo ammo na zbyciu typu sab ulepszone oslony plus boster tez sporo daja ;)
     
  9. |Dżordż|

    |Dżordż| User

    Dobry!

    Mam do dyspozycji 100.000 uridium.

    Obecnie latam Vegance Adept (Uwielbiam Vegę :D). Posiadam też Sentinela na 2 hali, ale Goliat nigdy specjalnie mnie nie kręcił.
    Mam 7 irysków i 1 flaxa (Nie! Nie zamienie go, to mój kochany flax na 16 xD)
    2LF4, reszta LF3
    26 pkt wlożone w Tajniki Polowania.

    Formacje dronów uważam za mi zbędne, całkowicie starcza mi formacja Strzały.
    Myślałem nad ewnetualnym dokupieniem hali lub zmianą Sentinela na Aegisa do którego dozbieram urkę. Najbardziej rozważam jednak zakup kluczy, ale czy to na pewno mi się opłaci?
     
  10. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Na twoim miejscu zbierałbym na Aegisa, na kupowanie kluczy przyjdzie czas, kiedy już będziesz miał odpowiednie wyposażenie ;)

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  11. |Dżordż|

    |Dżordż| User

    Ale czy Aegis napewno przyda mi się na alienki? Nie jestem wojownikiem, wole uciekać z walki ;P
     
  12. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    No aegisem na pewno bije się alieny w miarę bezpiecznie, gdyż cały czas jesteśmy wyklepani dzięki umiejętnościom ;), przy ucieczce również się przydaje doładowanie hp czy osłonki :)

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  13. albo mozesz kupic oczywiscie citadela jesli lubisz bic alienki duzo hp nawet przydatny... a zarazem postaraj sie powoli kupowac klucze by uzbierac na apisa zeusa bo na lf4 to narazie nie ma co walczyc z tym tematem
     
  14. Statek: Goliath (dresy z handlu)
    wypo:
    22lf-3 (1lvl)
    0 LF-4
    3 BO2 :p
    6 irkow (1 havoc, 3 irki na 2 lvl, 1 na 3)
    9PP wpakowane glownie w oslone :) (5/5)

    Myslalem nad druga hala a potem troche doladowac konto i aegisa zakupic
     
  15. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Na twoim miejscu najpierw bym dozbierał do "starej FE" czyli 8 irków, 31 lf3 i przynajmniej 16 B02, w sumie można jeszcze pp trochę podnieść i dopiero wtedy kupić aegisa ;)

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  16. wiesz juz sie nie patrzy pod wzgledem FE jest nowa lub stara FE.... a jak nasz moderator napisal dazysz to starego FE lub jesli masz level i urke kupujesz aegisa lecisz na cubiki lub na kryski by nazbierac kredytow i kupic na aukcji lf3, bo2 i irki... ale moim zdaniem piorytetem by bylo teraz stare fe
     
  17. Witam.
    1 hala - goliath
    2 hala - spearhead
    Designy do golca wszystkie z handlu
    31 lf3 1 lvl
    17 bo2 1 lvl
    8 irkow 1 lvl
    16 pp idę w osłonę (ta bańka brakuje mi 2 pp lecz na nie mogę nazbierać pózniej ponieważ na dzień dzisiejszy słabo z sepromem)
    Pet 6 lvl (zbierasz surkow, lokalizator wrogów)
    Mam do dyspozycji 267 000 uri
    - kupić design venom
    - kupić aegisa i zamienić go za golca
    - wasze propozycje ;)
     
  18. *HARY*

    *HARY* User

    moje takie dkromne zdanie. aegis cozostanie w pp i tak jeszcze troszke wjecej pp chociaz do 25 przyinwestuj dalej
     
  19. 1.design venom calkowicie odpada na ta chwile ci jest nie potrzebny
    2.mozesz kupic(podkreslam slowo mozesz) aegisa lecz nie za golca a za spearhead(bezuzyteczny ten stateczek)
    3.mozesz olac aegisa a isc w pp
    4.mozesz podzielic urke na pp razem z gejtami
    5.widze ze nie masz wszystkich bo2 wiec zbieraj kredyty do starej FE nie wydawajac urki potem gdy juz bedziesz tym starym FE w cos zainwestowac co ci podalem lub ktos inny