Co kupić za XYZ uridium? - pisz tutaj

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. VVened

    VVened User

    Najlepsza z tych opcji to Aegis. Venoma nie opłaca się kupować.Lepiej pozbierać pall i Zety i Kappy składać bo z nich kluczyki i przyzwoita nagroda a z kluczyków może dres wylecieć.
    Spearheada nie zamieniaj bo to stateczek dobry na pallke.

    Btw. było jeszcze na starym forum w rozwoju że dodadzą do aukcji wszystko co możliwe więc dresy pewnie też tam trafią.
     
  2. To ile powinienem mieć tych bo2 ;)
    Dlaczego uważasz ze venom jest niepotrzebny ( tak z ciekawości pytam )
    Chyba ze jakaś formacja ?
    Bo pp to mam słabo seprom rozbudowany i jak naBieram 3 k sepromu to uzbieram na kolejne pp
    Dziękuje i pozdrawiam
     
  3. venom to tylko daje ci moc ktora pierwszym empem usuniesz lub skoczysz przez wrota lub sobie postawisz mine z empem i usuniesz moc a wydajac na niego 250k uri to moim zdaniem narazie zmarnowanie uridium..... o wlasnie o formacji nie pomyslalem mozesz jakas kupic.... 17 bo2 to malo biorac pod uwage ze chcesz robic zalozmy konfe z maks oslonkami to masz 20 bo2 w samych dronach + statek (zalezy jaki golec ma 15)= 35 bo2
     
  4. No tak tylko jaka ?
    Jeśli chodzi o konfy to mam jedna full dmg a 2 full speed i osłonki w drogach wiec więcej mi nie jest potzrebne
    Chyba zdecyduje sie na aegisa ;) dziękuje ale więcej podpowiedzi bardzo miłe widziane ponieważ urke będę miał w weekend ;)
    P. S. Pytanie pozakonkursem i chyba w złym dziale ale jestem początkującym wiec prosE o przebacEnie ;) a mianowicie : jeśli jest mhh to jak zrobię przelew tez policzy mi x3 czy to działa tylko w formie SMS
    Dziękuje i pozdrawiam
     
  5. paypal, paysafecard i sms dochodza od razu a inne formy platnosci typu przelew musisz czekac na zaksiegowanie czyli beda ci liczyli normalnie razy jeden a nie trzy... wiesz kazdy ma inne konfy jak chlopaki robili na maks oslonki wyciagali ponad 2 miliony wiec wiesz :)

    oczywiscie na sepromie boosterach w designie i ulepszone oslonki na 16 lvl
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 grudnia 2014
  6. LooW^^[OR]

    LooW^^[OR] User

    "LooW^^[OR],,Mam jakies 200k uri i sie zastanawiam czy dac w klucze na zeusie czy w cos innego,moje wypo:
    Full lf3,bo2
    4 lf4
    8 irys i api na 16lvl
    pet,zbieracz surowcow 3,kamyk 2,naprawczy
    24pp
    I to chyba tyle :)
    A i jeszcze formacje to: serce,cma,romb
     
  7. jesli masz premke mechanizm kamikadze 3....irki tez masz na 16 ? jak nie to ulepsz je a jesli tak to mozesz na zeusa czyli klucze (tylko ze na zeusa musza byc zlote skrzynki) albo w zety lub kappy lub epsilony ladowac
     
  8. .karix.

    .karix. User

    do wydania mam 225.000 urki
    goliath dresy z handlu
    25lf3, 14bo2,2irisy 6 flax pet 5lvl zbieracz surki1 lvl,
    3pp
     
  9. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Na twoim miejscu wrzuciłbym wszystko w pp lub ewentualnie kupił aegisa :)

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  10. .-franek-.

    .-franek-. User

    Witam.
    1 hala goliath(wszystkie dresy z handlu + diminisher)
    2 hala vega (wszystkie dresy)
    3 hala aegis
    4 hala citadela
    pełno lf-3 i bo-2
    7 lf-4
    8 irisów na 10 lvl
    apis 10 lvl
    zeus 8 lvl
    5 dresów czerwonych
    29pp

    Pet 15 lvl
    3 lvl(kamikadze, surowców i skrzynek)
    odblokowanych 6 laserów

    Do wydania mam aktualnie 224k, ale po zrobieniu gammy i alfy powinna być z 310k.

    Formacje to: serce, ćma, krab, romb szewron i za kredyty.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 grudnia 2013
  11. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Moim zdaniem powinieneś poulepszać drony do 16 i podciągnąć trochę profil ;)

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  12. tak jak nasz mod napisal cisniesz pp i robisz zety dla dresow a za nagrody z wrot dajesz w ulepszenia
     
  13. *-BOGGY-*

    *-BOGGY-* User

    podnioslbym wszystkie drony na 16lvl nastepnie komplet havokow pozniej tylko epsy i lf4 :)
     
  14. Witam, posiadam starą FE + peta na 5lvl'u ze zbieraczem skrzynek na 2 poziomie, posiadam ok 40k uri, nie mam pojęcia na co to wydać, nie grałem przez znacznie dłuższy okres czasu i nie wiem na co wydać urke(te nowości mnie zasypały:) )
     
  15. ajawek

    ajawek User

    Goliath
    3 Irysy, 4 Flaxy (Licytuje wlasnie 4 irysa)
    19 LF-3
    6 BO-2
    Full Speed
    ----
    do 500k Uri
     
  16. Oympic

    Oympic User

    Poleciłbym zrobić full lf3 i 15osłłon na statku mieć. Nie iem jak stoisz z profilem ale też jest przydatny :)
     
  17. ajawek

    ajawek User

    Z profilem stoje nie za dobrze ponieważ nie inwestowałem ani grosza w to. A gdy kupie to full lf-3/bo-2 to co dalej, zostanie mi duza cześć uridium.
     
  18. Oympic

    Oympic User

    No to w takim razie dobrym rozwiązaniem będzie zrobić profil,
    Optymalizacja poszycia 2/2
    Mechatronika 1/5
    Technologia/Mechanizmy(3umka od lewej) Osłony 5/5
    I minimum tu się zatrzymać :) Potem
    Cybernetyka I 2/2
    Optymalizacja poszycia II 3/3
    Nie liczyłem kosztów ale do osłon powinno chyba starczyć te 500k które podałeś :)
     
  19. *ASLAN*

    *ASLAN* User

    MAM dylemat co kupić 8 irków gol vega leon sper 22pp grube pet na 13 lvl formacje serce szewron i te za kredki i mam dylemat co kupić :
    -Formacje
    -1 pp [ byłby to 4/5 w bańce]
    -apisa aktualnie mam za 180k do kupienia ale kupiłbym na szanse całego co jest zniżka -25% a ile by mnie kosztował ??
     
  20. Witam wszystkich, ostatnio zacząłem grac od nowa w DO. Moje wyposażenie:
    -Goliath
    -7fl3
    -3BO2
    -2 irki
    -3pp
    - reszta za kredki

    Mam do wydania 150k uri
    Niedługo będę miał premke wiec może PETa? i kamikaze?