Co kupić za XYZ uridium? - pisz tutaj

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Na twoim miejscu kupiłbym serce i ćmę :), a jak chcesz kupić Apisa to zainwestuj najpierw w klucze i jak już będzie 25-30 części to możesz spokojnie kupować podczas szansy, bo wtedy jest tańszy :)

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  2. deidara625

    deidara625 User

    Aegisa mi nie polcasz tylko formację? :p

    PS.
    Sorrki za zamieszanie ale opcja edytuj mi nie działa :(
     
  3. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Sam napisałeś, że nie jesteś przekonany do Aegisa, a ja Cię namawiał nie będę niektórzy sobie radzą w ogóle bez niego, więc nie jest niezbędny ;)

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  4. deidara625

    deidara625 User

    A myślałem,że się odważysz i spróbujesz mnie przekonać :p
    No dobra :) Pierw serce czy ćma? Pamiętaj,że romba jakby co to mam i jestem z niego zadowolony :)
     
  5. -.Grel.-

    -.Grel.- User

    Witam, chciałbym was zapytać do najlepiej dalej klepać :)

    otóż posiadam:
    statek goliath
    dres sentinel
    FULL LF-3 do tego 3 LF-4
    FULL osłonka, prędkość i dodatki
    Drony: full irki, APIS - 8, ZEUS - 2
    1 irek- 11lvl
    4 irki - 4lvl
    3 irki - 3lvl
    dresy na drony: brak
    formacje: tylko za kredki
    PP: prawie 14 :(
    ZETA 100/111
    pet oczywiście JEST ! :) zbieranie itp na 3lvl, do tego powiększanie obszaru zbierania 2x 2 poziom
    i co dalej? do wydania ok 100-200k uri :)
    ulepszać drony? trochę szkoda, czekam na rabat 25% taniej ale jakoś nie moge trafić :p wiadomo na 100k czy 200k trochę by się zaoszczędziło...
    dzięki za pomoc, którą mam nadzieję otrzymam :D
    ps. do tej pory robie zimówki (zbieranie uri) do tego składam zete...ale jak wpada na 700 energi 5 części, to tak jest :(
     
  6. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Ja uważam że 18 PP to podstawa, więc do tego musisz dązyć, a bez tego niema tez co myśleć o formacji. Jak bedziesz jjuż miał te 18 pp, na alieny polecam formacje rombu.
    Z ulepszeniami też sie wstrzymaj, umiejętności jak Mechanizmy osłony i Cybernetyka są bardziej opłacalne.

    Pozdrawiam
    MOD_Sabio
     
  7. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Zależy od tego jak lubisz latać, ja osobiście zawsze wolę mocno bić więc nie wrzucam dużo osłon, ale jak wolisz być twardy to serduszko, jeśli chodzi o bicie alienów to serduszko też się przydaje, np. do zaczynania kubików, ćma to raczej tylko do dobijania jak im się osłonki wyklepią, poza tym ćma jest bardzo dobra do robienia Zet ;)

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  8. deidara625

    deidara625 User

    t
    Też tak uważam i jestem bardziej za ćmą,bo ubijać bd szybciej dk,devoulery w zecie itd. Dlatego kupie pierw ćmę,a potem serce :)
     
  9. Witam, po dwóch latach nieobecności chciałbym znów wrócić do gry ale kompletnie się gubię w tych nowościach a więc tak ;

    Posiadam :

    LASERY:
    31-LF3 (2 lvl)

    OSŁONY:
    17-BOA2(2 lvl)

    8 irysów ( 3,4 lvl)

    PET 11 lvl:
    Mechanizmy: naprawczy 3, zbierania surowców 3, zbierania 3

    SKYLAB 20lvl
    27PP

    DESIGNY:
    SOLACE
    SENTINEL
    i reszta z handlu

    Moje pytanie co dalej .. w MHH chcę doładować urkę do ponad 1 mln i w co byście taką kasę jak najrozsądniej zainwestowali :) ?
     
  10. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Po pierwsze nie ulepszaj lf3, jak chcesz ulepszać to zacznij od dronów potem lf4(nigdy lf3) i osłonki, na twoim miejscu najpierw rozwinołbym PP do 36 i ulepszył drony do 16(w międzyczasie robiąc Zety, żeby Havocki, CDD i klucze wpadały) ;)

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  11. *-BOGGY-*

    *-BOGGY-* User

    cma to formacja dla graczy , ktorzy bija minimum te 50 k jak bijesz mniej to odradzam gdyz nie wykorzystasz jej potencjału masz zbyt malo uri zeby ulepszyc drony wiec tez odpada mysle ze poszedłbym w apisa jak aegisa nie chcesz, jednak przy twoim eq aegis plus krab/romb i kamyk i bijesz sam kubiki z sab/x2 ammo ( na krabie sciagasz oslone do zera , nastepnie przeskok na romba i ubijasz na spokojnie z x2 oczywiscie na aegisie)

    poczekalbym na znizke 25% dodatkowo wykupilbym premke i rabat bo 1 mln uri to najlepiej na tym jest wydac i ulepszył 8 irys na 16lvl nastepnie zainwestowal w aegisa dres na bicie plus formacja rombu i ciskał alienki ile wlezie, w miedzy czasie wydawal urke na klucze i te otwieral na event na zeusa.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 grudnia 2013
    MOD_Skipper0pl lubi to.
  12. wiesz może ile urki mniej/więcej będzie kosztowalo ulepszenie dronów na 16 lvl przy premce, rabacie i zniżce 25% ? dzięki z góry !
     
  13. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    To w sumie zależy od tego na ile % klikasz, jak bedziesz dawał wszystko na 100% to 8 irków będzie Cię kosztowało jakieś 582 400uri ;)

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  14. *-BOGGY-*

    *-BOGGY-* User

    Tu Znajdziesz :
    https://board-pl.darkorbit.com//threads/faq-ulepszenia.2384/

    75k za drona x 8 daje nam sume 600k urki na 8 dronów
     
  15. Witam mam do wydania 110 000 U .
    Posiadam starą FE , pet , ćmę , 18 PP ; - i tu pytanie profil czy kolejna formacja ?
    Pragnę dodać że jeszcze może przybyć drugi 100 000 gdyż beta 46/48 i gamma 79/82. Pozdrawiam.
     
  16. MOD_Drizzt

    MOD_Drizzt User

    Na twoim miejscu zainwestowałbym w profil, gdyż 18 PP to trochę mało ;)

    Pozdrawiam
    MOD_Drizzt
     
  17. goliath + 4 designy z aukcji
    7 lf3
    3 bo2
    10 bo1
    5 g3n 7900
    1 PP
    2 irki
    6 flaxów
    2 formacje dronów za kredyty
    wszystkie potrzebne dodatki z aukcji
    cała reszta najlepsza za kredyty
    Obecnie mam 15k uri,ale średnio udaje mi się zabrać ok.10k w tygodniu.
    Kupować regularnie lf3 albo bo2 czy zbierać na coś "większego" ?
     
  18. Drogi graczu,

    Na Twoim poziomie jak na razie stwórz komplet LF3, następnie zrób 8 irysów ulepsz je i idź w PP do grubych laserów (Tutaj trzeba mieć 21 Punktów Profilu), zrób komplet elitarnych napędów.

    aby mieć grube lasery potrzeba:
    - Optymalizacja poszycie 2/2
    - Mechatronika 1/5
    - Technologia osłony 2/5
    - Optymalizacja poszycie 3/3
    - Mechanizmy osłony 5/5
    - Cybernetyka I 2/2
    - Kalibracja 3/5
    - Cybernetyka 3/3
    (Całkowicie potrzeba 21 PP do osiągnięcia grubych laserów)

    Następnie zacznij składać wrota Zety, wyskakuje z nich Havoc oraz 25 zielonych kluczy do skrzyń z których pozyskasz być może LF4. w dodatku 50.000 uridium pozyskasz z nagrody oraz z alienów z Zety.


    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl
     
  19. PsychoCalc

    PsychoCalc User

    Witam, mam do dyspozycji 200k uridium
    Mam 3 hale Spearhead,Aegis, Goliath(sentinel, venom)
    37pp
    12 lf-4(3-6lvl)
    8 iris i apis( 10-12lvl)
    full lf-3,bo-2
    Formacje za kredki i ćma
    Pet 15 lvl kilka mechanizmow na 3 lvl(kami,combo,zbieracz,z.surków)
    Pozdrawiam
     
  20. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Nadal ulepszaj drony, możesz kupić formacje serca

    Pozdrawiam
    MOD_Sabio