Co kupić za XYZ uridium? - pisz tutaj

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Witam
    posiadam obecnie
    13 lf-4 apisa zeusa full havo
    drony bez ulepszeń 30 pp
    pet 15 + wszystko co potrzeba
    romb ćma serce krab
    do wydania mam obecnie nagrode za abg łącznie kolo 150k urki (zniżka premka)
    Ps w co dalej inwestować ?
     
  2. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Wykorzystaj że premka i rabat łączą się z tańszym ulepszaniem i ulepsz drony. Koszt ulepszenia 10 dronów na 8 lvl to około 165'000 uri. Nie wiem czy w ciągu godziny ulepszysz do 8 poziomu ale uri Ci starczy.

    Według Godzina Ulepszen -25% - godziny wystepowania tańszego ulepszania można sie spodziewać koło 20 stycznia miedzy godzinami 18-21. Dokładnej daty, godziny nie da sie jednak przewidzieć.

    Pozdrawiam
    MOD_Sabio
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 stycznia 2014
  3. dzięki sabio a wiesz może ile wydam na ulepszeń wszystkich dronów na 16 ?
     
  4. witam. mam 40k urki i nie wiem co mam z nia zrobic. moje wyposażenie:
    Golec ( dresy z handlu i solace)
    8 irkow ( 1lvl)
    15 napedów najlepszych
    wszystkie dodatki
    26pp
    19 oslon bo2
    31 lf3
    2 lf-4
    P.e.t BRAK

    Tak myśle czy we wrota nie ładowac ( konto nie grane od ponad 1 roku. nie dawno zaczelem sobie pogrywac)
     
  5. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest



    Jeżeli wykorzystasz premke, rabat i obniżke to 470'000 uri. Rabat + premka to 730'000.

    Dozbieraj na peta, jest bardzo pomocny we wrotach i na paladium.

    Pozdrawiam
    MOD_Sabio
     
  6. dzieki :D te 10 k to bedzie moment. kasy juz w to nie laduje bo szkoda. kiedys to tylko. ale kiedys to lepsze DO było :D

    Jak juz kupilem PETA to w co dalej ładować ?
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 stycznia 2014
  7. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Zbieraj uri i exp peta, jak będzie miał 8 lvl to kupisz mechanizmy, np zbieracza surowców jak zbierasz palke, itp. Mniej więcej zorientuj sie które będą Ci potrzebne i ile Cie to będzie kosztować. Za reszte możesz ulepszać drony albo dorobić PP.
    Pozdrawiam
    MOD_Sabio
     
  8. PsychoCalc

    PsychoCalc User

    Witam, mam do dyspozycji kolejne 200k uridium
    Mam 3 hale Spearhead,Aegis, Goliath(sentinel, venom)
    37pp
    12 lf-4(8-10lvl)
    8 iris i apis( 16lvl)
    full lf-3,bo-2( 0 lvl)
    Formacje za kredki i ćma, romb
    Pet 15 lvl kilka mechanizmow na 3 lvl(kami,combo,zbieracz,z.surków)
    Pozdrawiam
     
  9. Witam,

    Nie napisałeś czy masz HAVOC jeżeli ich nie masz zrób ZETY i zdobądź full HAVOC, w dodatku mógłbyś zacząć zbierać już uridum na klucze do ZEUS-a, następnie ulepsz LF4 do 16 poziomu.



    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl
     
  10. TONTENGA

    TONTENGA User

    cześć jestem AGENT*P i chciałbym się dowiedzieć czy można powtarzać wrota na przykład zeta?
     
  11. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Tak, wrota możesz robić dowolną ilość razy. Tylko jak zrobisz wrota to musisz je od nowa składać.

    Pozdrawiam
    MOD_Sabio
     
  12. Witam wszystkich pilotow. Wczoraj zaopatrzylem sie w troche gotowki i rabat.
    Moje wyposazenie:
    -Goliath
    -7irys
    -16lf3
    -14bo2
    -full napedy
    -8pp
    -pet 6lvl(niewiele brakuje do 7)
    -1 hala na statki
    -1 hala ht
    -wszystkie designy z aukcji
    Mam do wydania 600.000 uri + koncze alfe i beta stoi w bazie
    mam 30% rabatu. Mogłby mi ktos podpowiedziec jak ta kase rozlozyc? czy moze kupic 590kluczy?
     
  13. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Rozumiem że masz premke, zrobisz alfe, bete to pet urośnie do 8, kupisz kamikadze, moze jakieś inne mechanizmy to około 35-60k uri , PP do 18 to wydatek rzędu 210'000 uri a jakbyś chciał do 24(grube) to do tego dolicz jeszcze z 240'000.
    Starczyło by jeszcze na formacje, za reszte (coś tam jeszcze zarobisz przez okres rabatu) kilka kluczy, może Apisa uda sie tanio kupić.

    Pozdrawiam
    MOD_Sabio
     
  14. Adzeus

    Adzeus User

    Zgadzam się z modem, ale powyżej 18 pp odradzam kupownia cdd za urke, lepiej rób zety na havoki a cdd same powpadają. Z twoim wypo doradzałbym aegisa kupić. Jest dobry na alienki :)
     
  15. TONTENGA

    TONTENGA User

    witam jestem AGENT*P i chciałbym się dowiedzieć gdzie można (ja jest w wrotach) zdobyć degins Venom powiecie jakich wrotach i gdzie inndziej jest



    Pozdrawiam i miłych dni
    AGENT*P:)
     
  16. Adzeus

    Adzeus User


    Venoma można tylko kupić w sklepie. Chodzi ci pewnie o Saturna. jego można zdobyć przechodząc wrota kronos.
     
  17. Sinet12

    Sinet12 User

    Mam do dyspozycji 130k urki

    Moke wypo to:
    Golec + dresy z handlu
    Vega+dresy z handlu
    Full irys all 2 lvl
    Full bo2
    Pet(zbieracz i handlowy)
    10 PP
    Dodatki wszystkie z handlu
    Full lf3

    Zastanawialem sie nad serduchem i spearheadem :p
     
  18. *-BOGGY-*

    *-BOGGY-* User

    inwestuj w pp
     
  19. Sinet12

    Sinet12 User

    CDD to moge z wrot miec ;) jakies inne propizycje? Moze admini cos zaproponuja? :)
     
  20. Witam,

    Zalecam robienie ZET, oraz ulepszanie dronów do tego z zet podciągniesz CDD oraz klucze i być może Havoc, do tego z ulepszania dronów powiększysz DMG oraz SHD

    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl