Co kupić za XYZ uridium? - pisz tutaj

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_THOR, 5 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Hejka mam golca same lasery lf2/lf3 jak na razie 5 dronów typu flax do wydania mam 25k uri

    Ok dodam coś jeszcze opłaca zamienić mi się tego golca na np SpearHeada?
     
    Ostatnie edytowanie: 18 stycznia 2014
  2. MOD_Sabio

    MOD_Sabio Guest

    Może zrób pp alno kup sobie irka.
    Spearhead dobry jak zbierasz boxy jeśli nie to zostań na goliacie.

    Pozdrawiam
    MOD_Sabio
     
  3. Igorzyna12

    Igorzyna12 User

    Posiadam:
    Aegis, stara fe, 2 havo, prawie 16 pp, romb, full lf3, bo2, dodatki oraz 8 irków. Nie mam żadnych ulepszeń.

    Do wydania będę miał około 600k uridium. PP robię do 24 oraz zostaje 150k uri, co z nią zrobić?
     
  4. Hahaha bardzo śmieszne w tym momencie latam golcem na nie widce i zbieram uridium mam 2 taktyki na jednej mam full osłon a na 2 mam full napędu oczywiście zbieram uri na tym 2 najgorsze że mam ochotę uzbierać 95k uri i kupić nowy hangar lub zbierać 250k na AEGISA ale przy tym już mi psychika padnie (0_0)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 stycznia 2014
  5. Golec, desy: spectrum, solace
    2 hale
    full lf3, Bo2
    2 x lf4
    8 irków
    prawie 28 PP
    3 x havoc
    romb, ćma

    mam do wydania 100k urki , myślałem o dozbieraniu na ageisa lub o krabie lub sercu, lub po prostu wpakowanie wszystkiego na zety.. Jak myślicie co będzie najlepszym wyjściem?
     
  6. witam posiadam golca 10 dronow full havo ( bd ulepszał drony na 16 ) 1X lf-4 (od 10 do 20 ) pet full ht 3 hale hangar 2 hale golec aegis
    po ulepszeniu dronów mi zostanie jakieś 250-350k urki w co to inwestować / chciałbym rozwijać konto i mieć ammo więc wchodzą na moją głowe 2 możliwości
    dokończyć składać kappe 90/120 i złożyć epsilona 0/99 a za reszte klucze i czekać na event albo wszystko w kappy / może ty masz jakąś propozycje ? pomóż mi !!! ;0
     
  7. *-BOGGY-*

    *-BOGGY-* User

    podnies lf4 na 16 lvl
     
  8. Jak masz cene Apisa nie więcej niż 350.000 tysięcy uridium to kup Apisa.

    Jeżeli nie chcesz dozbierać na Apisa to wrzauć to w Zet-y.


    Pozdrawiam

    MOD_Skipper0pl
     
  9. Co kupić za 100k urki?
    Mam golca starą, pełną fulkę. Myślałem o formacji serce albo o pecie. Co lepiej wybrać?
     
  10. mam do wydania 1000co kupic?
     
  11. [DARBO]

    [DARBO] User

    Nic , zbierać dalej xD
     
  12. uzbieraj przynajmniej 1,500 i kup klucz do skrzynki \(0_0
     
  13. Za 1000 uridium możesz zakupić 3 CDD a 100 uridium jakie Tobie zostaną wydać możesz na MCB-25.

    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl
     
  14. przestań spamować, jeśli nie stać cie na paliwo do peta możesz śmiało kończyć gre
     
  15. Siemka :)
    więc tak :
    golec, full lf-3, 1 fl-4, 8 irków, 15 bo2 ( na razie wystarczy ;p ) , 13 PP, PET 8 lvl kamyk 3, premka ;p
    mam do wydania 40k uri co mogę kupić ?
    - ładować w PP
    - dozbierać na romba
    - klucze
    czy co innego ? :)
     
  16. Witam,

    Osobiście polecam Tobie, zrobienie większej ilości uridium zakupu kluczy, następnie zbieraniu skrzynek gdy będzie Event na Zeusa. Gdy zbierasz na Zeusa części dużo również wpada części do Apisa i tak polecam złożenie APISA. Całkiem mozliwe że może wpaść Tobie kolejna LF-4.

    Pozdrawiam
    MOD_Skipper0pl
     
  17. tomek1k24.

    tomek1k24. User

    Witam!
    Mam : golca, 22 lf-2, 7 flax (4 lvl), 15 A02 (konfiguracja 1), 15 G3N-6900(kofniguracja 2), robot 4, wyrzutnia rakietowa hellstorm 2 i pare dodatków.Aktualnie mam 15000 u.
    Na co mógłbym zbierać ?
    PS. Mam prawie 12 poziom.
     


  18. tylko gdzie ty tu widzisz spam?
     
  19. pajak117

    pajak117 User

    @tomek1k24.
    kup sobie pierwszego irka za uridium i drugiego też jeszcze możesz za urke a reszte będziesz licytował na aukcji za kredki bo się potem już nie opłaca