CPU auto-rakiety

Temat na forum 'Archiwum reszty' rozpoczęty przez użytkownika Corkey75, 19 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Corkey75

    Corkey75 User

    Mam pytanko, ostatnio zakupiłem dodatek CPU auto-rakiety, normalnie wrzuciłem go w hangarze ale nie działa, pomimo że atakuję nadal muszę naciskać spację a z tego co się orientowałem powinno to być automatyczne. Ktoś wie z czego wynika ten problem? o_O
     
  2. Legenda

    Legenda User

    musisz go wąłczyć na mapie w tych plastrach
     
  3. Corkey75

    Corkey75 User

    A troszkę jaśniej jakbyś mógł, bardziej dokładnie? :D
     
  4. olbi29

    olbi29 User

    Te plastry jak Corkey75 wyżej określił to tam gdzie zmieniasz np rodzaj używanej amo, rakiet itp tam szukaj :D Nie wiem czy jaśniej, ale chyba załapiesz o_O
     
  5. Corkey75

    Corkey75 User

    Złapałem :D Tylko problem jest w tym, że po wybraniu odpowiednich rakiet i tak muszę używać spacji i teraz nie wiem czy to trzeba jakoś aktywować czy jedynie powinno się wybrać rakiety i tyle a mi po prostu nie działa
     
  6. warrriat

    warrriat User

    Żeby aktywować CPU musisz zalogować się na mapę po czym w pasku wyboru znaleźć CPU i tak je aktywować.
     
    Corkey75 lubi to.
  7. MOD_MIKUS

    MOD_MIKUS S-Moderator Team Darkorbit

    Drogi graczu,
    Po opisaniu przez Ciebie problemu dochodzę do wniosku, że zamiast CPU Auto-rakiety kupiłeś CPU rakietowe, które dokupuje automatycznie wybrane przez Ciebie rakiety.

    Pozdrawiam,
    MOD_MIKUS
     
  8. olbi29

    olbi29 User

    Toć pisze wyraźnie, że auto-rakiety to trzeba wierzyć co pisze, a nie od razu podważać intencję różnych cpu :eek: Napisał, że załapał to pomóc trzeba, a nie komplikować jak administracja gry :(
     
  9. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Zbierzmy info do ,,kupy'': powiadasz,że masz dodatek RL-LB1-CPU tzn. auto-rakiety i zainstalowałeś go na obu konfiguracjach,wybrałeś rakiety,którymi ma strzelać i twierdzisz,że nie działa.W/g mnie,skoro musisz naciskać spację tzn,że jednak nie aktywowałeś go po zalogowaniu na mapę.Sprawdź proszę i napisz,czy w pasku wyboru,czy ramka (obwódka) tego CPU jest żółta ? Jeśli nie,jeśli ma blady niebieski kolor,to musisz kliknąć raz,tak się aktywuje.
     
    **Indi** lubi to.
  10. Corkey75

    Corkey75 User

    Wszystko już działa, tak jak mówisz, po prostu nie aktywowałem tego CPU po zalogowaniu na mapę. Dzięki za pomoc :D
     
  11. =Aspazja=

    =Aspazja= User

    Nie ma za co,chętnie pomagam niektórym graczom.
     
  12. CM_Zero

    CM_Zero Forum Moderator Team Darkorbit

    Brak aktywności - zamykam :)

    Z poważaniem,
    MOD_ZERO
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.